Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok garip şeyler hocam ama fake kargo olayı mümkün mü ki? Amazon kargoya verdi yani sonuçta. Hesabım da eski ve hesap güvenliği falan sağlam. Bundan önce 3060 Ti Trio almıştım 10 günde geldi mesela. Yani bilemiyorum sizin dediğiniz gibi bir şey de olabilir. Neyse parayı iade ederlerse benim için sorun yok sağlık olsun
  • Arkadaşlar merhabalar ; öğlen fransaya düşen 3070 gaming oc yi aldım ancak kartımda bakiye var sandığım halde yokmuş. alırken daha ödemeyi çekmeye çalıştı çekemedi. bende alma ekranını kapadım ancak ürün siparişlerim kısmına düşmüş. herhangi bir ödeme hatası vs diye mesajda gelmedi.satın alma mailide geldi.acaba askıda mı kaldı.yoksa tekrar ücret çekmeyi deneyecek mi ? hatasız vs duruyor o şekilde :D şimdi kart bakiyeside müsait çekim denerse diye. yoksa iptal etmelimiyim. askıda mı kaldı bu ürün ? . daha önce tecrübe eden arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ?

iyi forumlar dilerim

• soulsmasher S kullanıcısına yanıt

Valla es pny diyorsan bence iptal olma şansı çok yüksek diyorum çünkü çok uzun süre açık kaldı. Aynı şekilde zotac holo da bunu yaptılar çoğu sipariş iptal edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fanzi -- 25 Şubat 2021; 16:20:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizlion kullanıcısına yanıt
    yav stoğa girip duruyor da hala kargolamadılar benimkini çıldırtır bunlar adamı
  • thelastairbender kullanıcısına yanıt

evet hocam hollanda amazon 3 fanlı oc versiyon 496 euroydu onu aldım

2 fanlı eagle modeli 456 euroydu

• Fanzi kullanıcısına yanıt

pny'lerden bahsediyorum özelinde, ama genel olarak hiçbiri çıkmadı sanırım yola.

• denizlion kullanıcısına yanıt
    hocam bidaha denerler inş da dün vs önceki günde bir süru kart aldinız birazda biz alalim :)
  • GogV G kullanıcısına yanıt
    Siz nerede oturuyorsunuz?
  • Henry of Skalitz kullanıcısına yanıt

eskişehir ama ailemin bi çoğu orada yaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreTRNNN

Az önce kurye ile ünsped gümrük müşavirliğinden bu kağıtlar geldi birkaç kağıt daha var bunlar nedir bilen var mı? haciz ne zaman gelir?  

Bunları siz mi ödüyorsunuz Amazon mu hocam? Bir de 5bin mi 22bin mi ödenecek? :)

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • Arkadaşlar qp durmadan çöküyor sizce başka hangi siteler aksam bizi deli eder tahminler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: denizlion

Arkadaşlar merhabalar ; öğlen fransaya düşen 3070 gaming oc yi aldım ancak kartımda bakiye var sandığım halde yokmuş. alırken daha ödemeyi çekmeye çalıştı çekemedi. bende alma ekranını kapadım ancak ürün siparişlerim kısmına düşmüş. herhangi bir ödeme hatası vs diye mesajda gelmedi.satın alma mailide geldi.acaba askıda mı kaldı.yoksa tekrar ücret çekmeyi deneyecek mi ? hatasız vs duruyor o şekilde :D şimdi kart bakiyeside müsait çekim denerse diye. yoksa iptal etmelimiyim. askıda mı kaldı bu ürün ? . daha önce tecrübe eden arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ?

iyi forumlar dilerim

fransadan 3060ti rog düşürmüştüm, dediğiniz gibi limitsiz kartla denedim nasıl olsa hemen ödemeyi almaz diye, direkt ödemeyi çekmeye çalıştı çekemeyince de siparişi otomatik olarak iptal etti. iptal olduğuna dair mail geldi bana. mail atıp durumu sorduğumda ödeme reddedilirse siparişler iptal edilir dediler. siz de mail atıp sorun isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

elindeki amazon garantili kartı satıp TR garantili almak gibi oluyor işte başka bir artısı yok. Özellikle Strixlerin sorunlu olduğunu göz önüne alırsak TR garanti iyi bu durumda.

Demek istediğim hızlıca değişen fiyat algısıydı. Hala başlıkta 10€ fazlaya almışsın lafları falan görüyorum :))

• quote:

Orijinalden alıntı: GogV

evet hocam hollanda amazon 3 fanlı oc versiyon 496 euroydu onu aldım

2 fanlı eagle modeli 456 euroydu

Tüm vergiler dahil mi 496 euro'ya geldi ? toplam kaç tl gitti ? Birde linki atabilirmisiniz ben tr üyelikle giriş yapıyorum amazon.de'ye .com'a falan hangi karta hangi pc'ye tıklasam türkiyeye gönderilmiyor diyor deli olacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

aynı durumda şuan bende de

• Süleyman T S kullanıcısına yanıt
    Qp bilişim tekli satışı yok.
  • 
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.