Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

5 sn
72.130
Cevap
497
Favori
3.922.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1672
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 43
  • Favoriye Eklediklerim 497
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 0rka (1690 mesaj) wildwachsend (1662 mesaj) asd55samsu (1426 mesaj) Yuhanna316 (1197 mesaj) DH | equ* (1077 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (61232 mesaj) Mobil (7267 mesaj) Mini (805 mesaj) (2821 mesaj)
  • @
244 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
Giriş
    475 Mesaj
    Umarım şu palit 3060 ların parası hemen çekilir daha fazla artmadan döviz.
  • Yarbay
    2050 Mesaj

Mantık olarak prosedüre aykırı. Ne yani şirket mi kuralım yurt dışından birşey aldık diye?

Artı bana gelen bir ürünün ithalatini başka bir şirketin veya şahsın yapması için de gümrükte devir işlemi yapılması gerekir. Ben böyle biliyorum.

|
    |
    cxcagri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11118 Mesaj

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-xfx-speedster-merc-319-rx-6800-xt-black-ekran-karti-sifir-908185181/detay

Al-satçılara savaş açan sonra başlığı kaldıran kişi vardı (destekçileri de bu konu içinde yazarlar arada). Nerdesiniz bakayım siz? Yazın bakayım şimdi? İlanı açan kişi al-satçılara savaş açan kişi.  

Ondan sonra ben laf söyleyince bana da sallamaya kalkarsınız...

• Yarbay
    3553 Mesaj

elindeki amazon garantili kartı satıp TR garantili almak gibi oluyor işte başka bir artısı yok. Özellikle Strixlerin sorunlu olduğunu göz önüne alırsak TR garanti iyi bu durumda.

|
    |
    Venomancer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    221 Mesaj

amazon amerikadan siparişimi iptal ettim

iki adet asus tuf 3070 i.. parayı tahsil etmişti

17 mart teslim idi ... parayı ne zaman iade eder ler sizce ???

• Yüzbaşı
    307 Mesaj

Belkide şu foruma 3 defa yazdım. Bu 4 olsun arkadaşlar döviz ekstresi açtırın euro çeksinler kartınızdan euro ödeyin bankayı zengin etmeyin.alın euro nuzu dursun (Yanlış anlamayın hocam lafım size değil)
    |
    |
    Gehinnomm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj

2 iş günü
    |
    |
    nantenami kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj

bende öyle düşünüyorum amazon para kazanmadı üstüne birde zarar etti ama beni kazandı  . kalbimde bir küçük yer edindi 

|
    |
    semih1175 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj

Hocam satışa çıkacağı için kart bugün ben bugün çekeceklerini varsayıyorum o yüzden açmadım 1 gün için eğer çekmezlerse Pound hesabı açarım ama banka kartıyla alışveriş yapıyorum ben.
    |
    |
    cxcagri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10808 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8633B5F6

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-xfx-speedster-merc-319-rx-6800-xt-black-ekran-karti-sifir-908185181/detay

Al-satçılara savaş açan sonra başlığı kaldıran kişi vardı (destekçileri de bu konu içinde yazarlar arada). Nerdesiniz bakayım siz? Yazın bakayım şimdi? İlanı açan kişi al-satçılara savaş açan kişi.  

Ben al satçı değilim kendi sistemimden çıkardım satıyorum hatta sistemimi satıyorum komple diyordu birde  

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rtx-3090-li-ust-seviye-gaming-yayinci-pc-ace-of-snow-903646818/detay

|
    |

• Çavuş
    42 Mesaj
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj

e arkadaş amazon bunları ödüyorsa bu adamların kazancı ne olacak ? gümrüğe para ödemekten zarar ederler

|
    |
    marquin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8633B5F6

Tebrikler gerçekten iyi yakalamışsınız. Bende merak ediyorum o arkadaşlar nerede, bi göremek isteriz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih1175 -- 25 Şubat 2021; 16:13:24 >
    |
    |

• Yarbay
    3712 Mesaj

Bir süre sonra kart göndermeyi bırakır ya da çok yüksek gümrük vergisini siparişe ekler Amazon böyle giderse.

|
    |
    insafsızherif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    53 Mesaj

Stok yok ki kaçtan geldi?
    |
    |
    GogV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: insafsızherif

e arkadaş amazon bunları ödüyorsa bu adamların kazancı ne olacak ? gümrüğe para ödemekten zarar ederler

zaten ithal etse kendi odicek, bir kısmını sana ödetiyo iste.

|
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj

iyi fiyatti ama kacti

|
    |
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj

Alınır aslında. Bi kararsızlık yaşamasam ben de almayı düşünebilirim de bu 3060 lara niyeyse için ısınmıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj

alamazsın tr göndermiyor

|
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj

496 euro aldım sadece belçika hollanda teslim

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
konkasör
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.