Şimdi Ara

Nvidia 8800'li Laptopları Yakın Zamanda Görebilecekmiyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia 8800'li Laptopları Yakın Zamanda Görebilecekmiyiz?Biraz Daha Beklemek Lazımmı Laptop Almak İçin Bildiğiniz Gibi Xp DirectX10'u desteklemetyecek.Vista DirectX 10'u Destekliyor Bence İlerki Günlerde Üzerine Vista Yüklü 8800'lı Laptopları Görmek İşten Bile Değil.

• Yok Mu Arkadaşlar Bir Fikriniz
  • çok yakındır...biraz eritsinler eski modelleri hemen çıkar...

hazırdır şu an muhtemelen ama bekletiyorlar...
  • Walla Bir Çıksın Piyasaya Hareket Katacak.Düşünsenize 17" 2 gb ram ve bir nvidia 8800 gtx ile oyun oynadığınızı.Bu Aralar Nvidianın 7600 - 7900 Serileri Gidiyor .Ama Onlar DirectX10'u Desteklemeyecek.Bence Biraz Daha Dişimizi Sıkmak Lazım..
  • Nvidia daha duyuru falan yapmadı. Daha duyuracakta notebook firmaları alıp bu modelleri çıkaracak ondan 2-3 ay sonrada ülkemize gelir. Ölme eşşeğim ölme yani
  • 7900 ler ne zaman çıktı ne zaman yaygınlaştı onu düşünüp de yorum yapmakta yarar var. Bence yazın sonuna falan anca gelir. Yurtdışında daha erken çıkabilir ama türkiye için çok umutlu değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaserdar -- 25 Şubat 2007; 15:15:10 >
  • Nvidia laptoplar için directx 10'u destekleyen 8x00 serisini kendi web sitesinden duyurdu.
    Santa Rosa platformu duyuralı çok zaten... burada işleri yavaşlaan şey, microsoftun a kendisi Vista beklenilen çıkışı yapamadı, bununda müsebbibi intel olarak görülüyor.
    kısaca ülkemizde temmuz 07 gibi 965i abanlı ,nvidia directx 10 gpu uyumlu laptopları göreceğiz ...

şu anda bir laptop almak için yanıp tutuşuyorum ama bekliyorum directx10 zımbırtısı yüzünden , directx 10 uyumlu kartların verimli olabilmesi diğer bileşenlerinde güçlü olabilmesine bağlı ,

(bu arada Asus external ekran kartlarını da duyurdu, pci slotundan yararlanan kart ,başta ekran kartı tabiki ancak ,üstünde bilgisayar bileşenlerinin hızı sıcaklığı,pil süresi gibi bilgileri gösteren mini tablosu var ,bir düğmeyle de hepsini kalan batery süresine göre optimize ediyor..satış fiyaı da 200$-350$ arasında ,su anda 7900geforce lu modelleri satılmakta...dileyenler gitsin baksın sitesine ...)

• Ben Sanmıyorum O Kadar Geç Kalacağını.Bence Haziran Başı Gibi Vitrine Çıkar Gibi Geliyor.Fakat Belli De Olmaz.
  • Birde Merak Ettiğim Konu 27 cmlik Ekran Kartını Laptopun Neresine Sığdıracakları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.