Şimdi Ara

Nutrigen Inulin (ihtiyacı olan var mı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde Nutrigen Inulin (18-19 Saşe) var, bizim ufaklık kullanmadı. Son kullanma tarihi yaklaşıyor. İhtiyacı olan varsa ücretsiz bir şekilde gönderebilirim.

Düzenleme: forumdan bir arkadaşa kaygılandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 5 Şubat 2021; 23:3:13 >

• İhtiyacimiz yok ama duyarliliğiniz için teşekkürler hocam. Umarim ihtiyaç sahibi bir aileye katki sağlar
  • waybe kullanıcısına yanıt
    Hocam ishal filan olunca verirsiniz çocuğa. Sürekli de kullanılabilir ama.
  • Duyarlılığınız için çok teşekkürler ama.
  • 👏🏻👏🏻👏🏻
  • bu konu sıcak fırsat olarak yukarı çıkmayacak da hangi konu çıkacak. tebrikler.

umarım ihtiyacı olana gider. geçen gün bir konudai daha önceki mesajlarda iphone 11 pro maxe kılıf bakan biri, çocuğuma bez alacağım diye 20 liralık kupon dileniyordu böylelerine gitmesin

• hc_tr kullanıcısına yanıt

Hocam tadını sevmedi ya bir türlü içiremedik, çok almıştım bir de zor bulunuyor diye eskimeden tarihi geçmeden ihtiyacı olan birine göndereyim dedim. Şu anda bile yok sanırım bir çok yerde. İsteyen olursa yazsın lütfen hemen göndereyim.

• Güzel mesajlarınız için çok teşekkürler, sevindim :)

• Öne çıkardım
  • İyi niyetinizden ötürü teşekkür ederim hocam.

• Açıkçası elinizden öper biri 3 yaşında biri 8 aylık iki canımız var. Ancak daha fazla ihtiyacı olan vardır diye söyleyemedim. Özellikle çeşitli beslenemeyen canlar için daha faydalı olur. Niyetiniz için çok teşekkürler.

Küçüğe de sizlere de ailecek sağlıklı sıhhatli ömür dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slowfood -- 2 Şubat 2021; 23:0:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slowfood kullanıcısına yanıt

Gözlerinden öpün bizim için ufaklıkları, iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Sağlıklı günler dilerim size ve ailenize.

• waybe kullanıcısına yanıt

Bilmukabele. Cümlesinin evladıyla birlikte. Çok teşekkürler.

• Up.

• Sıcak olarak işaretledim

• JQKER kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Upo
  • Benimde iki yaşında oğlum var. Benim ihtiyacım yok, umarım ihtiyacı olana gider, selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakircan -- 4 Şubat 2021; 20:33:37 >
  • Yukarı cikaralim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.