Şimdi Ara

NÜRBURGRING -The Green Hell (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
9.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pistin adı bile karizma

ben de bayılıyorum bu piste
    daha amg ile bronz üstüne çıkamadım ( ilk 2 seviye bronz ile bitti)
    ama bana lupo yarışlarında yardımcı oldu, ilk seferde altın
  • Pistin net uzunluğu ve kaç dk'da bitirildiğini bilen varmı?
  • gt4 te 34.missionst 2 hafta uğraşmıştım yolu geçmek şimdi ezbere giderim yolu,
    nfs shift de de vardı oda bayağı uğraştırmıştı master cornerde .
    bide gt4 24 saat yarışı vardı gliba- şimdide varsa ayvayı yedik
  • Bu pistte altın almak çok zor.Gümüşe çok az kaldı akşama alırım Pist harika gerçekten.
  • oyundaki ve dünyadaki en güzel pist bence ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Mercedes academy de sls amg ile 7:05 yapabilen varmı dostlar? gamepadle 7:37 yapabildim

eklemeden geçemiycem inanılmaz bir pist

7.22.011 yaptım dfgt ile. pistte geçilmesi gereken araçlar olunca zaman kaybediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profurio

7.22.011 yaptım dfgt ile. pistte geçilmesi gereken araçlar olunca zaman kaybediliyor.

ya o geçilmesi gereken araçlara uyuz oluyorum, adam hem sahilyolunda gider gibi yavaş hem de yol vermiyor

7:30 küsür yapıp gümüş almıştım, sürüş yardımları açık oldugu için biraz yavaşladım tabi, alışınca yardımları kapatıp deniycem. 7:05 çok zor ama. 7:15 civarı yaparsam başarılı sayarım kendimi. altınlar kazunun olsun
  • gtr, rfactor vs gibi simlerde en az 100 kere turladım burayı, diğer pistlerin aksine sürücüler ile değil direk pist ile yarış içerisindesiniz. raceline ve kesinlikle traction control ve stability program gibi yardımları kapatıp hakkını vermeli bu pistin. inşallah bir gün gt5'de de turlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cortom

quote:

Orijinalden alıntı: profurio

ya o geçilmesi gereken araçlara uyuz oluyorum, adam hem sahilyolunda gider gibi yavaş hem de yol vermiyor

7:30 küsür yapıp gümüş almıştım, sürüş yardımları açık oldugu için biraz yavaşladım tabi, alışınca yardımları kapatıp deniycem. 7:05 çok zor ama. 7:15 civarı yaparsam başarılı sayarım kendimi. altınlar kazunun olsun

evet pistte dar olunca zaman kaybetmek kaçınılmaz oluyor. ama pist darlığıyla da güzel

• Hocam ballandıra ballandıra anlatmışsın pisti gel de asfaltı ağlatma şimdi....
  • AMG academy açılınca A-Spec - B-Spec - online - modifiye - garaj ne varsa unuttum.
    Son üç gündür işten gelir gelirmez kimsenin yüzüne bakmadan Nürburgring'e dalıyorum saat 23:00'e kadar.
    Allah'tan evli değilim yoksa kesin sopa yerdim. :D
  • herkes pist soyle pist boyle demis, beyler herkes birbirini eklesin soyle kalabalik bi ring yapalim, inanin yarismaktan cok daha zevkli oluyo, ozellikle gece :)
  • AMG academy nin tamamında gold alarak tamamladım, ama en zor kısmı 300sl ile yağmurda gitmekti, son bölümde sls ile yağmurda gittim o çok daha kolay geldi bana.

Bu arada lvl 29 oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rossoscuderia -- 3 Aralık 2010; 1:27:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rossoscuderia

AMG academy nin tamamında gold alarak tamamladım, ama en zor kısmı 300sl ile yağmurda gitmekti, son bölümde sls ile yağmurda gittim o çok daha kolay geldi bana.

Bu arada lvl 29 oldum.

Aşmışın kendini.. Hafta sonu yap bi organizasyon usta.

• Valla şaka bir yana yılladır Nurburgring içeren her yapımda durmaksızın turlarım, arabalarla yaptığım zamanları not edip, kendi sınıflarında kıyaslamalar yaparım, eklentilerin getirilerine bakarım, gerçekte yaptıkları zamanları yapmaya çalışırım... GT serisi, Forza, PGR vs düşününce ringde mübalağasız binlerce turum var, e hal böyle olunca pisti kafadan kağıda çizebilecek bir hale geliyorsun, böylece tur zamanı yapmak da pek sorun olmuyor.

Şu sıra kariyer kastığım için(ecnebinin biriyle kapışıyorum) pek online takılmıyorum ama bugün avantaj bana geçti yani bir iki saatimi online a ayırmamda sakınca olmaz. Yalnız bu seferlik beni mazur görün, birisi düzenlesin, bana psn den yazın ben de katılayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rossoscuderia

AMG academy nin tamamında gold alarak tamamladım, ama en zor kısmı 300sl ile yağmurda gitmekti, son bölümde sls ile yağmurda gittim o çok daha kolay geldi bana.

Bu arada lvl 29 oldum.

tebrik ederim. yağmurda 300 sl ile ilk iki bölümden bende altın aldım, daha diğerlerini yapmadım (yalnız daha evvel hiçbir oyunda bu pistte tur atmadım gt5 e kadar). bu arada müthiş tecrübe puanı veriyor amg academy. oyunda en fazla zevk aldığım bölümlerden biri.

• rossoscuderia hocam tebrikler harika level atlamıssın.. Bende günde ancak 2 saat kadar oynayabiliyorum malum evliyim. Hanım surat asıyor:) level 21 in nascar kısmının son etabında müthiş zorlandım gecemiyorum. Bu gün youtube den tüyo aldım akşam eve gidip gececem nasipse etabı. birde wrc kısmı bu kadarmı kazık olur yaaa.. Bıraktım artık wrc takılmayacam. Oyundan soğutur adamı:)
  • indire indire 7.19 küsüre kadar indirebildim derecemi fakat hala çalışıyorum
  • Biraz önce Rüya Araç Şampiyonasında bu pistin yağışlı ve en uzun versiyonunda 3 tur attım harikaydı 25 dk. sürdü.
  • gerçek corvette zr1 ile 07.26.4 2 sene önce rekor yapmışlardı :D

glazer sen onu da geçmişsin bravo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.