Şimdi Ara

NÜRBURGRING -The Green Hell (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
9.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malesef bağlantı sorunları nedeniyle odayı kapattım. Giren herkes daha piste çıkamadan kopuyor. Sanırım benim bağlantımla ilgili sorun var. NAT3 denilen mereti NAT2 ye çeviremedim. Portunu zortunu açtım, sabit ip verdim yok yok yok. GT5 in online ı haram oldu bana. Çözümünü bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Zyxel P660HW T1 v2 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rossoscuderia -- 28 Mayıs 2011; 15:19:33 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rossoscuderia -- 28 Mayıs 2011; 15:16:29 >
  • NAT ayarı için bir başlık vardı, bazı portları açmak gerekiyor
  • Sonunda çözdüm.

Odayı kurup tek başıma kendi araçlarım arasında time-trial yapıyorum, bu arada dışarıdan katılanlar da oluyor, track day gibi turluyoruz çok keyifli oluyor. Dün tamamen stock F599 ile 7.38 de döndüm ABS hariç bütün assistler kapalıydı ve lastikler sport medium du. Bir tek lastiği bile apex dışına bastırmadan geçtim üstelik 4 aracı geçmek zorundaydım, işin güzel yanı işten anlayan adamlar vardı pistte ve benden yavaş oldukları için hep kritik noktalarda veya geçişlerde yol verdiler, bir tanesi karuselin çıkışında süper bir zamanlamayla kendini dışa attı ayağımı gazdan çekmeden birkaç cm farkla yanından geçtim. Gerçekten çok keyifliydi.
  • honda cıvıc type r ek 97'mle bana hayatımda yaşamadıgım ve dunyada hıcbırşeye degısmeyecegım o zevkı yasattıgın ıcın teşekkür ederm sana uluuuuu NürBuGrnıng ! o devırın 10' a gelıp catır catır duydugum o nacızane motor sesını egsoz sesını her keskın vırajında hıssetmek ; paha bi çi le mez!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anaesthetica -- 31 Mayıs 2011; 14:49:04 >
  • Bu akşam spor lastiklerle bir ring dönelim, dün bir alman grup buldum 10 turdan fazla yarıştık çok iyiydi
  • bu pistte sevdiğim araçlarla turlamak bana huzur veriyo ağaçlar çimenler vs uzun yolculuk yapıyomuş gibi
  • Sanırım son iki aydır sadece bu pisti dönüyorum canım sıkıldıkça en az 30 farklı araçla spor sert lastiklerle zaman turu attım. Burası pist değil motorsporlarının kutsal toprakları
  • Arkadaşlar müsait bir zamanda toplanıp tur atalım derim ben
  • RED BULL ile kaç dakika sürer acaba :D
    Gerçi yollar RED BULL için fazla dar
  • Arkadaşlar bugün İstanbul unkapanının orada bir enstantane gördüm paylaşayım dedim. Audi A3 arka bagaj kısmında I love Germanstyle Yazıyor Sol taraftada Nurburgrıng amblemi. Direk Gran turismo geldi aklıma
  • Ringde'de don baba don nereye kadar

Bazen aklima esiyor Porsche Driver etkinliklerine yazil, git Alamanya'ya...

Tabi ruyanin bu kisminda hanim faktoruyle kendime geliyorum hemen
  • Ölmeden önce yapılması gereken şeyler listemde ilk 10' da bu pistte tur atmak
  • Valla bende GT5 ile nedense her gün nurburgring oynaya oynaya, artık Almanya ya gitsek pistin yerlisi gibi olurum herhalde...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 18 Haziran 2011; 12:50:53 >
  •  NÜRBURGRING -The Green Hell

NÜRBURGRING -The Green Hell

• Arkadaşlar Nürburgring'de akşamları yarışmak isteyen eklesin psn:dr-Ata önümüzdeki haftadan itibaren müsaitim.
  • tam olarak aradığım konu. nefis denk geldi.

akşamları hadi bi tur atiyim diyerek girip X1'li gerizekalılarla uğraşmaktansa headset'li medsetli takılmayı tercih ederim. yarış veya free run dönerse ekleyin;

i-liek-turtals
  • Ders niteliğinde bir video.

Green Hell Wet Driver

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_7E91r_iim0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 3 Ağustos 2011; 13:36:25 >
  • oha adam "karosel"i nasıl döndü
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.