Şimdi Ara

Numara taşımak daha mı cazip ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün tt bayiine 4.5g geçişi için gittim ve gitmişken tarifeleri sordum 6 gb internet var bende detay bilmiyorum pek ama internet yetmiyor tarifemin adı bol kepçe imiş oradaki hanım bana su an 15 gb ye kadar internet paketleri var numara taşıyana 60 lira gibi bi rakam söyledi bende numaram zaten tt ben ne kadara o tarifeye geçerim dedim 89 lira deri fakat cazip gelmedi benim bu paketi daha uygun alabileceğim bi yöntem veya operatör varmı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rhaller R kullanıcısına yanıt
    Taşı 3 ay sonrası geri dön.Telekom yeni müşteri sayması için numara taşımadan en az 3 ay geçmesini istiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farketmezabi

Taşı 3 ay sonrası geri dön.Telekom yeni müşteri sayması için numara taşımadan en az 3 ay geçmesini istiyor.

Tamam ama taşırken taahhüt yapmıcazmı sonra o da sıkıntı olmasın ?

Net önemliyse faturasızlardan bir kombinasyon yapılabilir 2. Çare.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalıyım 6gb 30 tllik kullanıyorum 2 haftalık 4 GB 15 TL ek paket olarak 14 GB paketi 2 ek paket+tarife ile 60 TL ye getirebiliyorum daha ucuza faturasızlarda varsa tavsiyelerinizi bende bekliyorum
  • 15 Gb 89 Lira iyi sayılır esasen. Prime tarifesi sanırım hem ayrıcalıklarından faydalanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

15 Gb 89 Lira iyi sayılır esasen. Prime tarifesi sanırım hem ayrıcalıklarından faydalanırsınız.

Hocam fiyat iyide dışardan gelene 60 lira gibi bir rakam olunca bize neden 90 buna bi çare arıyorum aslında

Ya yeni hat alacaksınız yada 3 ay bekleyeceksiniz mecburen.. yada müşteri hizmetleri ile pazarlık yapın banada 60 liraya verin vermezseniz başka operatöre geçiş yapacağım diye..

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Ya yeni hat alacaksınız yada 3 ay bekleyeceksiniz mecburen.. yada müşteri hizmetleri ile pazarlık yapın banada 60 liraya verin vermezseniz başka operatöre geçiş yapacağım diye..

Bayii de dedim bunu geçmeyin dediler sadece ;))

O nasıl bayiiymiş hocam Adam gizli vodafone ajanı olmasın

Siz boşverin derim onları.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.