Şimdi Ara

Sanal Numara Nasıl Alınır En İyi Yöntem +1 Numara Alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABALAR ARKADAŞLAR SINIRSIZ ABD DİĞER ADIYLA USA +1 ALAN KODLU ÇALIŞAN SANAL TELEFON NUMARALARI SINIRSIZ ALMA YÖNTEMİNİ SİZLERE SÖYLEYECEĞİM SİZE UYGULAMANIN LİNKİNİ AŞAĞIDA PAYLAŞTIM O UYGULAMAYI İNDİRİN VE AÇIN ÖNÜNÜZE ÇIKAN EKRANDA SİGNUP YAZISINA TIKLAYIN VE KAFANIZDA BİR GMAİL SALLAYIP YAZIN EĞER GMAİL HATASI ALIYORSANIZ BİR KAÇ DEFA DENEYİN ŞİFRE DE KAFANIZDAN SALLAYIP YAZIN VE KAYDOLUN VE SONRA GELEN EKRANDA 3 HANELİ BİR ALAN KODU GİRİN DEVAM EDE BASIN VE ÖNÜNÜZE GELEN NUMARALARDAN ÜCRETSİZ OLANLARDAN BİR TANESİNİ SEÇİN VE TEKRAR DEVAM ET E BASTIĞINIZDA +1 SANAL NUMARANIZI ALMIŞ OLMAKTA BULUNUYORSUNUZ UYGULAMANIN ADI TEXTNOW İNDİRMEK AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ..
    LİNK 👇https://ay.link/ApkTex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliesin -- 12 Eylül 2020; 18:47:3 >

• Sms Onay Satın Al gibi İşlemleri Yapan Bir Çok Kişi var. Bunlar Belirli Bir Ücret Karşılığında Bunu Yapıyor.Hatta Mobil Onay Satın,al Yapıp bir telefonda çok whatsap açan kişi Gördüm.Telefon Ne Kadar Dayanırsa Okadar ne kadar sağlıklı bilemem Cep Onay Satın alınca bazen ban yiyebiliyorsun dikkat etmekte yarar var.

• 313tr 3 kullanıcısına yanıt
    Evet doğru söylüyorsun ama güvenilir siteler ve uygulamalarda var bu konuda.
    Ben sadece ücretsiz almayı gösterdim.
  • beyler o yöntem çalışmıyor buyrun abd numara alma ücretsiz

• Uzun süredir kullandığım bir web sitesini tavsiye ederim. Telnum, kısa mesajları kabul edebilen farklı türde sanal numaralar sağlar. https://telnum.net/tr/services/sms-numbers//

• Arkadaşlar güncel çalışan servis var mı ?
  • Anro777 A kullanıcısına yanıt

Ücretsiz nasıl alabiliriz ?

• ücretsiz olarak uygulamalar ile sanal numara alabilirsiniz ancak 2 günlük bir kullanım süresi var. geçici bir sanal numara için ideal olabilir ama yurt dışından sanal numara almak istiyorsanız bu alandaki en güvenilir firma smsonay.org

• canpolat_28 kullanıcısına yanıt

3 yıldır kesintisiz çalışan servisler var.. Buraya bakabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.