Şimdi Ara

Nuh'un Ankara Makarnası'nda verilen asgari net ücret ne kadardır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nuh'un Ankara Makarnası'nda verilen asgari net ücret ne kadardır?

cevabınızı bekliorum ii günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaslann -- 9 Mayıs 2010; 0:11:48 >

• Kimse bilmiormu lütfen yardım
  • SORUNU ANLAMADIK KI

ASGARI UCRETIN NET ELE GECEN MIKTARINIMI SORUYORSUN
    NUHUN ANKARA MAKARNASI ILE NE ILGISI VAR
  • Asgari ücret her yerde aynıdır. Firmadan firmaya değişmez. Asgari ücret tespit komisyonu tarafından her sene tüm Türkiyede uygulanmak üzere belirlenir.
    Bildigim kadarıyla Asgari ücret, halen 16 yaşından büyükler için brüt 693, net 546.48 lira 2010 için.
  • bence spagetti
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntticaret -- 8 Mayıs 2010; 21:11:33 >
  • yaw bırakın olurmu öle seyyy 576 tl nekiii ev kiralar zaten 300-400 ne kaldı adama
  • NUHUN ANKARA MAKARNASINDAMI ISE GIRECEN?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntticaret -- 8 Mayıs 2010; 21:11:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan

NUHUN ANKARA MAKARNASINDAMI ISE GIRECEN?

eet nuhun ankara makarnası na girecegimde fikriniz varmı ve kaç ayda zam yapiyorlar nereye kadar zam yapiyorlar belli biyerde kalıyormu ve üç ayda bir maaşın bedelini veriyorlarmı ?? ikramiye
  • Cümleyi şöyle yaparsak daha anlaşılır olacak.Biraz dikkat.Net=Ele geçen demek zaten.

Nuh'un Ankara Makarnası'nda verilen asgari net ücret ne kadardır?

Yani direkt olarak asgari ücreti sormuyor arkadaş.Bazı işletmelerin asgari ücreti,devletin belirlediğinden yüksek olabilir,örnekleri bolca var.

Bu arada devletin belirlediği asgari ücret o kadar gerçekten,az değil mi?Hükümete teşekkür et.Şirketle ilgili sorularını bize değil,görüşmede sorsaydın keşke.Merak etmeyin mülakat sırasında para konusu açılınca sizi kapının önüne koymazlar.
  • bende asgari ücretle kaç kg makarna alınıyo diye sordum
  • deserthawk dedigin gibi Nuh'un Ankara Makarnası'nda verilen asgari net ücret ne kadardır? baslıga yazdım tamma

hadi bakalıma dam gibi cevap gelir herayde :D
  • bende Gaziantep de BEŞLER makarnada çalışıyorum asgari ücret + 25 tl fark alıyorum alt kademe için üst kademeler daha farklı asgari ücret + para alıyorlar bölümlere ve çalıştığın yıla göre deyişiyor maaşlar (yani benim çalıştığım yerde böyle) yılda 1 kez ikramiye onuda 2 bayram arafesinde 2 ye bölüp veriyorlar 3 ayda 1 ikramiye yerine 3 ayda 1 10 kg makarna veriyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.