Şimdi Ara

NTV SPOR YAYIN HAYATINA VEDA ETTİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam bir karalık kanaldı. işi gücü olmayan , asosyal , tek işi televizyonda boş boş programlar izlemek olan kesimin hayat kaynaklarından biriydi. izlenmese bile bu kanalı açıp arkada ses yapmasını isterdi bu kesim. şahsen kapanmasını zerre umursamadım. bi televizyon kanalı kapandı diye bi insan neden üzülür ki? bu kadar mı boş hayatınız
  • İlk zamanları epey iyiydi ama son zamanlarda ne zaman açsam Boğa üstünde zıplayan emmiler, Belçika Ligi'nin orta sıra takımlarının maçı. Kapanmasına da üzülmedim ne yalan söyleyeyim.
  • 2. fbtv kapandı üzülcek birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bal tv, Su tv, Fidan tv, Tohum tv, kadrosu olmayıp yayında olan bisürü kanal varken bu kadronun bir bütün halinde bu tarz bi kanal kurup faliyetlerine ordan devam etmemesi beceriksizlikten başkası değil.
  • Kapanması isabet olmuş. Belçia liginden başka lig yoktu
  • Şaka mı bu:) Resmen FB TV ydi. Iyi ki kapandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Şaka mı bu:) Resmen FB TV ydi. Iyi ki kapandı.

şaka değil spor müdüleri bjk li oldu kimi zaman gs li şimdi isimlerini söylerimde boşver.ntv spor gs li bjk liydi hep öyle oldu.
  • Formula 1 izlerdik hey gidi be...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seni hep la ligayı ücretsiz izlediğim zamanlarla hatırlayacağım. R.I.P. Ntv Spor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç de üzülmedim ne zaman açsam futbol futbol futbol.

• kırmızı çizgiyi tv8 devralsın
  • 2 senedir TV izlemiyorum NTV spora bı bakiyim dedim 2 3 gündür kanalı izliyorum

• benim tvde 9-10-11-12 cnbce-ntvspor-ntv-e2 şeklindeydi. İlk e2 sonra cnbce şimdi de ntvspor. vay be

Bir nesle premier lig, formula 1, la liga, serie a, wimbledon, roland garros, bundesliga ve onlarca yabancı dizi izleten, sevdiren kanallardı.

Hele e2... bana dexter ve tudors sevdiren kanalı hiç unutmam
  • Rıdvan yüzünden izlemeyi bırakmıştım

• Bir TV kanalının kapanmasına bu kadar üzüleceğim aklımın ucundan geçmezdi!
  • Normalde bende kapatılmasına üzülmüştüma DMAX hakikaten kaliteli kanal. Kapandığına pişman olmadım.

• Fb tv yan char kapanmış oldu

• ne kadar bos beles insan varsa boyle spor kanallarini izler 7 24.. umarim hepsi kapanir... tipki sadece yandas haberler yapip gece gunduz malum kisinin mitinglerini yayinlayan kanallar gibi... hepsinin kapanmasi dilegiyle...
  • 6s tv bjk tv ortaklığı olan kanal kapanmış.iyi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.