Şimdi Ara

NTV SPOR YAYIN HAYATINA VEDA ETTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet dostlar 17 Mart 2018 22.30 itibariyle NTV Spor kanalı kapanarak frekansını D-MAX adlı kanala devretmiştir. 10 senelik yayın hayatında sporseverlerin gönlünde taht kurmuş bu kanalın gidişi herkesi derinden yaraladı. Harika çalışanları vardı ve hepsinin tek tek ağzına, yüreğine sağlık. Umarım bir gün geri döner...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Açık ara en iyi kanaldı sabah ki 7/10 ile güne başlardım yandan Formula 1 den voleyboluna kadar her türlü spor hakkında güncel durumlara bakardım. Zamanında La Liga verirdi az El clasıco izlemedik o kanalda .. Euroligi kimse bilmezken ntv spor fınal four yayını yapardı.Voleybol dünya şampiyonaları, Tenis (az Federer Nadal izlemedik)Nba , Formula1 ne ararsan vardı.. Belçika ligiyle birlikte bi çöküş başladı zaten ondan sonra bütün yayınları verdiler .. Hiç bir yayın olmamasına rağmen kaliteli spikerleri yorumcularıyla gene de açık ara en çok izlenen spor kanalı Ntv Spordu. Gelecek nesil için üzülüyorum şuan ki spor kanallarına bakınca
    tam bir karalık kanaldı. işi gücü olmayan , asosyal , tek işi televizyonda boş boş programlar izlemek olan kesimin hayat kaynaklarından biriydi. izlenmese bile bu kanalı açıp arkada ses yapmasını isterdi bu kesim. şahsen kapanmasını zerre umursamadım. bi televizyon kanalı kapandı diye bi insan neden üzülür ki? bu kadar mı boş hayatınız
  • D max de çok guzel bir program var şimdi,bermuda şeytan ucgeni hakkinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4BF4312AC -- 18 Mart 2018; 1:12:44 >
  • Bütçe yetmediği için kapanmış düşünün artık :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Koğuş Ağası

D max de çok guzel bir program var şimdi,bermuda şeytan ucgeni hakkinda

E2 ve CNBC'nin yerini dolduracak bu dmax demedi deme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık ara en iyi kanaldı sabah ki 7/10 ile güne başlardım yandan Formula 1 den voleyboluna kadar her türlü spor hakkında güncel durumlara bakardım. Zamanında La Liga verirdi az El clasıco izlemedik o kanalda .. Euroligi kimse bilmezken ntv spor fınal four yayını yapardı.Voleybol dünya şampiyonaları, Tenis (az Federer Nadal izlemedik)Nba , Formula1 ne ararsan vardı.. Belçika ligiyle birlikte bi çöküş başladı zaten ondan sonra bütün yayınları verdiler .. Hiç bir yayın olmamasına rağmen kaliteli spikerleri yorumcularıyla gene de açık ara en çok izlenen spor kanalı Ntv Spordu. Gelecek nesil için üzülüyorum şuan ki spor kanallarına bakınca

• Gidiyor gönlümün efendisi.

• Ntvspor hayatımın yüzde 10 20 belki daha fazlasıydı çok üzüldüm gerçekten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç yıldır maç özeti değil powerpoint sunusu veriyordu kapanması iyi olmuş oyna dewam

• Son yıllarda zaten futbol yayınları ve programları hariç birşey yoktu spor kanalı sözde ama bildiğin futbol kanalıydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne taht ne taht... hiç sorma

• Biri saka desin.

• Geçen senelerde kapancaktı zaten son çırpınışlarıydı

Bombayı kurup gidiyim: "hala tv izleyen var mı?"

• Tuğba Dural, Dilara Gönder, Burcu Esmersoy, Özgür Buzbaş, Emek Ege, Emre Gönlüşen, Murat Caner, Erbatur Ergenekon, Övünç Özdem, Evren Göz, Onur Tuğrul, Hakan Gündoğar, Murat Kosova, Fuat Akdağ, Mehmet Demirkol, Ercan Taner...

Yüreğinize sağlık...

• Rıdvana bay bay

• 7/10'da Murat Caner ve Mert Aydın'ın koptuğu sahne vardı izlemeyenler mutlaka izlesin. Maliyetin kurtarmaması ne demek ya?

50 kişi çalışıyormuş ekipte ve ekran yüzleri var bir de. O reklamları babasının hayrına mı alıyorlarmış?
  • shkoksal kullanıcısına yanıt
    İsmail Şenol,Irmak Kazuk..

• Son zamanlarda zaten seyretmiyorumdum. Dmax olması daha iyi olmuş.

• ilk senede iyiydi ama nezaman ki bjk gs tv oldu izlemeyi bıraktım .en sonunda her yıl sürekli zarar etmesi sonucunda kapandı.izlemiyordum.
  • Sensuski kullanıcısına yanıt
    Kırlangıç

• Nba stüdyo,14-16,yenilsen de yensen de,not defteri,veni vidi vici,la liga,serie a,euroleague,nba,son dönemde de kırmızı çizgi.İlk başlardaki kadrosundan ve program kalitesinden uzaktı belki ama bunda tivibu,bein sports gibi platformların da etkisi oldu,özellikle ekibi kaybetmesinde.Misal metin tekin,güntekin onay,önder özen,özgür buzbaş ve ali ece aklıma gelenler.Keşke kapanmasaydı ama yapacak bir şey yok.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.