Şimdi Ara

nPerf’e göre Türkiye'nin bağlantı kalitesi değerlendirme sonuçları belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
1
Favori
11.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BTK yatırım miktarı seviyelerine bakmanızı öneririm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kullanan kalmayınca bant genişliği kuzey marmara otoyolu gibi oldu o yüzden.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bölgeye göre çok değişebilmekte. Burdur'da şehir merkezinde dükkanlarda turkcell çekmeyebiliyor. bazen türk telekom full çekiyor her yerde. Bölgesel yapılandırma çok önemli. Herkes kendi bulunduğu yeri yazdığı için orada en iyisi o. Genele bakarsak turkcell pingleri daha düşük ama tt bazen hızda iyi olabiliyor. hangisi iyiyse bulunduğunuz yerde o iyidir fanlık yapmaya gerek yok sanırsam

• Xit kullanıcısına yanıt
    turkcell hızını falan kısmadı, tamamen bölgeye bağlı. sakin bölgelerde 100mbit üstü hızlar görüyorum ben hala.

• Millet neden inkar etme çabası içine giriyor anlamış değilim. Türk Telekom son birkaç senedir özellikle yönetim değiştiğinden beri müthiş bir şekilde yatırım yapıyor. Turkcell ise altyapısı olmayan vatandaşların zaruri halinden faydalanmak için fahiş fiyata superbox zımbırtısını çıkarıp 600 bin aboneyi kendine bağlayınca hızı yerlerde sürünmeye başladı. Böyle devam ederse Türk Telekom çok daha iyi bir noktaya gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Testlerin büyük çoğunluğu Speedtest üzerinden yapılıyor.

Ayrıca yapılan test sayısı da gerçekliği ifade etmiyor. Testler ortalama hangi bölgede, hangi hızda yapıldığı belirtilmemiş.

Bu detayı unutan çok kişi olmuş
    yüzde 55,8'i Turkcell , yüzde 26,6'sı Vodafone , yüzde 17,6'sı Türk Telekom kullanıyor.

Ayrıca insanlar artık Telekom kullanmıyor, haliyle yoğunluk da olmuyor gayet normal

https://www.speedtest.net/global-index/turkey#mobile
    nPerf’e göre Türkiye'nin bağlantı kalitesi değerlendirme sonuçları belli oldu

• şaka gibi haber yapmışsınız tebrikler

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Türk telekom yatırıö felan yapmıyor yapmadı da.Sadece reklamla milleti kandırıyor.Türk telekom şuan arapların attığı kazığı düzeltmeye çalışıyor.Adamların fıtratında yatırım yok.Her gelen sömürüp borç takıp gidiyor.

• Sizden önce ben yukarıda yazmıştım ama görmediniz sanırım.

• -HKN- kullanıcısına yanıt
    Hocam gördüm ancak tekrardan yazdım.

Bu arada Turkcell İstanbul'un göbeğinde çekmiyor demişsiniz. Hangi bölge acaba? Ben şu ana kadar İstanbul'da çekmediği yer görmedim de.

• Nedense Opensignal öyle demiyor? En başarılı Turkcell diyor. Bakınız;https://www.opensignal.com/reports/2021/06/turkey/mobile-network-experience

• Operatörün de marka fanboyluğunu yapacak kadar düşmemişizdir bence. İşimi görecek hizmeti kim daha uyguna sunarsa ondan alırım. Hepsini kullandım. Vodafone Türkiye'de yatırım yapmadığı için ne çekim var ne kalite. Turkcell pahalı. Türk Telekom işimi görüyor kullandığım her yerde çekiyor fiyatları nispeten ucuz. İnternet hızları bence iyi. Sil süpürle verdikleri fena değil türkcell kadar cimrilik yapmıyorlar. Son zamanlarda iyice cıvıttılar fiyatları. Yeni gelene şunu verecem bunu verecem. Lan biz dağdan mı geldik? Biz niye üvey evlat muamelesi görüyoruz? Bimcell e geçtim. O da zam yaptı ama 30 liraya 750dk 6gb den daha iyi teklif varsa söyleyin ona geçelim.

• IRQN kullanıcısına yanıt

Telekom'da eskisi kadar ucuz değil artık, sadece selfy 20+20 vede prime 40 tarifesi tercih edilecek düzeyde. Bir de teknosacell tarifeleri şuan için.

• Çekse birde

• Yıl 2021 ve hala hala mobil İnternetin kotalı olması utanç. Sözde hepsi şöyle hızlı falan lan uzun yollarda hat çekmeyen yerler var bırak 4.5g yi 3g yi...

• Yaaa böylede yalan olmaz. Turktelekomu 3 şehirde denemiş biri olarak turkcell in yanından geçmez derdim 3 sene önce şuan nasıldır bilemiyorum ama inandırıcı gelmedi. Not vodafone kadar kötüsü yok ondan önce vodafoneluydum.

• Artvin için diyorum, turkcell dışındakiler çekmiyor bile... Yazın köye gittim, ev telefonuna bakmaya gelen Telekom görevlileri bile turkcell kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Telekom'da eskisi kadar ucuz değil artık, sadece selfy 20+20 vede prime 40 tarifesi tercih edilecek düzeyde. Bir de teknosacell tarifeleri şuan için.

Bana da pahalı geldiği için bimcell'e geçtim. Gene türktelekom alt yapısı. 750dk,250sms,6gb 30 lira.

• eklemek isterim turkcell altyapısını kullanan superbox kullanıcısıda çok.

• Mobilde 20 mbit üzeri pek bir işe yaramıyor açıkçası yeterli geliyor. Yıllardır vodafone kullanıyorum memmunum bana attıkları kazık yok neyse onu öder geçerim. Turkcell benden uzak Allah a yakın olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.