Şimdi Ara

NP300E5A yardım Easy Settings ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gündür klavyedeki kısayol tuşları (parlaklık, wifi felan) çalışmıyor. Sadece ses kısayolları ve touchpad kapama kısayolu çalışıyor.

Easy Settings programını kaldırdım Tekrar yükledim olmadı yine aynı. Güncel başka modelin easy settings programını yükledim yine olmadı.

Yardım teşekkürler.

Model: NP300E5A-S04TR

• samsung un sitesine gir modeli yaz ordaki easy setting proğramını indir kur sorun hallolacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanner1973 -- 13 Nisan 2012; 23:05:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanner1973

samsung un sitesine gir modeli yaz ordaki easy setting proğramını indir kur sorun hallolacaktır.

TEŞEKKÜR EDERİM. Zaten modelde Easy Settings otomatik kuruluydu kaldırdım yükledim yine aynıydı.

ÇÖZÜM: Sadece FN tuş kısayol calısmama sorunu vardı easy settings den kaynaklı. Yabancı forumlardan araştırdım C:\Program Files (x86)\Samsung\Easy Settings\dmhkcore.exe nin çalıştırılması gerekliymiş. Bilgisayar başlayınca otomatik çalıştırılmadıgı için fn tuşları çalışmamış. Glary Utilities programıyla başlangıç prog. ayarladım ve artık çalışıyor Easy settings FN tuşları.

Başınıza gelirse çözüm bu

• senin adına sevindim.
  • peki caps lock ve num lock uyarıları ekranda görülüyormu bende görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

peki caps lock ve num lock uyarıları ekranda görülüyormu bende görünmüyor

NP300E5A   yardım Easy Settings ?

Evet görünüyor.
  • Bende imzamdaki bilgisayarımı windows 8'e yükselttikten sonra bu uyarılar görsel olarak bende de çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

Bende imzamdaki bilgisayarımı windows 8'e yükselttikten sonra bu uyarılar görsel olarak bende de çıkmıyor.

win 8 win 7 ye göre nasıl performans görsellik ve diğer açılardan program ve driver bulabiliyormusunuz.
  • Ya bende de aynı sorun var fn tuşları çalışıyor ama taşınabilir ap çalışmıyor :/ yardım On / of tuşları kilitli format attıktan sonra
  • hortlatalım.

windows 10'da easy settings yüklenemiyor. windows 8 için de zaten yüklenemiyor gibi birşey.

parlaklık tuşlarını çalıştıramıyorum haliyle. easy settings'de önemli olan başka bir sürü ayar var, güç seçenekleri, wifi, bluethooth vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokomind

hortlatalım.

windows 10'da easy settings yüklenemiyor. windows 8 için de zaten yüklenemiyor gibi birşey.

parlaklık tuşlarını çalıştıramıyorum haliyle. easy settings'de önemli olan başka bir sürü ayar var, güç seçenekleri, wifi, bluethooth vs.

aynı şekilde bende bu sorunu yaşıyorum kurmaya çalışınca yarısında kurarken bilgisayarı kitliyor donuyor. Çalıştırabilen var mı windows 10 da. Herşeyi tamam bir bu program kaldı. fn klavye kısayolları.. Hocam sen yapabildin mi bu süre zarfında? @sokomind
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverYigit

quote:

Orijinalden alıntı: sokomind

hortlatalım.

aynı şekilde bende bu sorunu yaşıyorum kurmaya çalışınca yarısında kurarken bilgisayarı kitliyor donuyor. Çalıştırabilen var mı windows 10 da. Herşeyi tamam bir bu program kaldı. fn klavye kısayolları.. Hocam sen yapabildin mi bu süre zarfında? @sokomind

arkadaşlar bu durumda olanlar ben de dahil samsunga bildirelim (ben şikayet maili gönderdim) sizlerde gönderin lütfen yeni sürücüler çıkarsınlar

• son durum nedir arkadaşlar, yıl oldu 2017 hala Windows 10 uyumlu sürümü yok mu? bu programın
  • wntln kullanıcısına yanıt
    Windows 10 kullanıyorum Easy Setting Sürüm 2.2.0

NP300E5A   yardım Easy Settings ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 11 Şubat 2017; 13:40:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • horrttt..
    fn + ekran parlıklık tuşu sorunluydu, çalışmıyordu..(fn + ses açıp kapama da sorun yok.)
    samsung settings'i kaldırdım belki düzelir diye ama sorun hala devam ediyor...bu arada samsung settings bilgisayarda yüklü görünüyordu ama AÇ dediğimde açmıyordu..

bu fn + ekran parlıklığı sorununu çözen var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 30 Eylül 2019; 2:1:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.