Şimdi Ara

Note 5 şarj olmuyor. yardım. .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşla dün gece yatarken telefonu sarja takmistim kalktığımda da dolmamis ti 89 du şarj akşam eve geldim taktım telfonu sarja telefon şarj olmuyor sanırım sokette sorun var ama soketi zorlayacak şekilde takmadim. Sorun nedir sizce .?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Memry kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kablo bozulmuştur. Samsung'un telefon şarj kabloları hep sorunlu. Bir kaç ay içinde akım değerinde düşme olup yavaş şarj etmeye başlıyor.

Başka bir kabloyla deneyin. 2 A akım ileten kablolar var, onlardan kullanmanızı tavsiye ederim.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Arkadaslarimin telefon kablolarını da kullandım orjinal mi bilmiyorum ama nafile işlemiyor

• Garantiye gönderin hocam en kesin çözüm

• bende öyle yapmayı düşünüyordum hocam. tahmini telefonu kaç gunde iade ediyorlar bilginiz var mı .
  • Memry kullanıcısına yanıt
    Elazigda servise bir tane note 3verdik 2.gün verdiler

• Aynı sorunu kız kardeşimde yaşadı. Telefonu kapatıp açtık , tekrar şarja taktık sanki sorun hiç olmamış gibi şarj etmeye başladı. Bazen böyle enteresanlıklar oluyor, belkide sizinkide böyle birşeydir.
  • Hocam Nasıl çözdünüz?

• Servise verdim ilkinde tamir etmeden yolladılar bi şans daha vermek istedim 2. Defa yollamam da telefonu yaptılar. Şarj olmuyor diye anakart, batarya ve sensörleri değiştirmişler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.