Şimdi Ara

Note 5 olu piksel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 7 gün önce Media Markt Tan aldığım Samsung Galaxy Note 5 telefonumun ekranında iki tane siyah nokta var Bunlar sanırım Ölü piksel Ben bunu garantiye kendimi versem değişim yaparlar mı bayramdan sonra vericem yaklasik 12 gunlukken felan vericem yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantiye verme git hemen aldigin yere vermeye calis zorluk cikart yoksa servise verirsen tamir ederler daha yepyeni telefonu hiç ederler.

• Media markt sim kart vs takildigi icin degisim yapmaz servise vericem mecburen

• quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

Media markt sim kart vs takildigi icin degisim yapmaz servise vericem mecburen

Bende aynı sorunu yaşadım daha ilk gün tespit ettim ölü pikseli ve telefonda yazılımsal bir sorunda var hatta ekranda çok hafif bombe varmış gibi geliyor bana gün ışığında telefonu yatay tutup ekrana baktığımda dalgalı görünüyo. Hepsiburada iade onayı vermedi bende servise göndermeyi düşünüyorum. Eğer servis değişim derse değiştirilebileceğini söylüyor hepsiburada. Siz nasıl sonuçlandırdınız aceba. Keşke iphone alsaydım dedirtti samsung. Paranla rezil olmak bu olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cafcuf_06 -- 30 Haziran 2017; 18:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafcuf_06

quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

Media markt sim kart vs takildigi icin degisim yapmaz servise vericem mecburen

Bende aynı sorunu yaşadım daha ilk gün tespit ettim ölü pikseli ve telefonda yazılımsal bir sorunda var hatta ekranda çok hafif bombe varmış gibi geliyor bana gün ışığında telefonu yatay tutup ekrana baktığımda dalgalı görünüyo. Hepsiburada iade onayı vermedi bende servise göndermeyi düşünüyorum. Eğer servis değişim derse değiştirilebileceğini söylüyor hepsiburada. Siz nasıl sonuçlandırdınız aceba. Keşke iphone alsaydım dedirtti samsung. Paranla rezil olmak bu olsa gerek.

Ben verdim 2 hafta icinde rapor verdiler gittim media martkta yenisi ni aldim degisyolar suan s8 kullaniyorum onda da cikti inanirmisiniz veridim servise degisim oldu raporla mediaya gitttim alfim s8 yine ondada vardi o lar orda değişti orda actigim icin bir daha aldim ondada cikti sonra iade aldim sonra 2 saat sonra gittim gold rengini aldim dedim cikaraa ciksin kullanirim ama sukurler olsun cikmadi

• Telefonum 1 ay sonunda yenisi ile değiştirilip tarafıma yollandı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.