Şimdi Ara

Note 4 Ölü Pixel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün önce turkcellden 2 yıl taahütlü olarak faturama ek note 4 aldım fakat telefonumda az önce fark ettim 2 tane ölü pixel (yani 2 tane pixel kırmızı yanıyor devamlı) bulunuyor. Deneyimi olan arkadaşlar var mı geri götürsem alırlar mı nasıl bir yol izlemeliyim.

Henüz faturayı almadım kesilmemiş olabilir faturası geç saatte aldığım için yarın gel dediler gidemedim. Bunu kullanabilirmiyim yada direkt iade hakkım varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeoMast3r -- 1 Mart 2015; 5:02:37 >

• alırlar mı değil almak zorundalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeoMast3r

Arkadaşlar 2 gün önce turkcellden 2 yıl taahütlü olarak faturama ek note 4 aldım fakat telefonumda az önce fark ettim 2 tane ölü pixel (yani 2 tane pixel kırmızı yanıyor devamlı) bulunuyor. Deneyimi olan arkadaşlar var mı geri götürsem alırlar mı nasıl bir yol izlemeliyim.

Henüz faturayı almadım kesilmemiş olabilir faturası geç saatte aldığım için yarın gel dediler gidemedim. Bunu kullanabilirmiyim yada direkt iade hakkım varmıdır.

Almak zorundalar almassa tüketici haklarına şikayette başvurun. Ölü piksel'i de gösterin onlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ölü pikseli gösterip iade edin
  • iade alırlar. servise falan gönderelim derlerse kabul etme. ayıplı ürün olduğu için iade almak zorundalar.
  • 1 ay içinde cihaza tornavida dahi değdirmeyip değişim diyorlar diye biliyorum. değişim isteyin
  • Sabah 532 aradım değişim yaparlar dediler, daha sonra ti e gidip değiştirmek istediğimi söylediğimde bana servise yollamak zorundayız dedi. Bırakıp eve gelip tekrar aradığımda bu sefer turkcell de işlem bu şekilde yürümelidir denildi. Ne yapmalıyım arkadaşlar 1 ay süre verdiler böyle beklemelimiyim?
  • ZeoMast3r Z kullanıcısına yanıt
    Hocam son durum nedir degisim yatilarmi telefona benimde note 5 imde 2 tan olu piksel var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    evet değişim yapmışlardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.