Şimdi Ara

norton mu kaspesky mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev bilgisayarı kullananlar için hangisi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirtankut -- 8 Ağustos 2008; 15:26:43 >

• Sistem kaynaklarından minimum derecede harcama yapan ve gerçek zamanlı bir koruma sağlayan..
    Yıllardan beri hedefi kurumsal müşteri olan ve bu sebepten ev kullanıcısına kendini duyuramayan Sophos u da deneyin.

Sophos Endpoint Security and Control

Linkteki formu eksiksiz bir şekilde doldurdugunuzda mail adresinize gelen lisans bilgileri ile aşağıdaki linkten login olun

Sophos Login ve Standalone Installer kısmından gerekli setup dosyasını bilgisayarınıza indirip kurulumu yapın.

İlgili arkadaşlar detaylı bilgi için bana PM atabilirler.

• kaspersky yeterlidir ama bence daha az kasan bi antivirüs olarak nod32 de olabilir
  • İkisinide uzun bir süre kullanmadım en fazla 2 hafta ama iki programda bilgisayarı kasıyor diye duydum doğrumu acaba bu programlar dışında nod32 de kullanılabilir ev bilgisayarları için
  • norton un kastığı bi gerçek artık ama kaspersky da nod32 ye oranla daha çok kasıyor
  • antivir ve spyware doctor kur hiç bişey olmaz
  • avg free
  • İkisi de değil.Ama illa ikisinden birini kullanıcam diyorsan Kaspersky derim.Benim önerim ise Antivir
  • Norton ile kıyaslanıyor ise Kaspersky.
    Önerim, Avira Antivir Premium Suite
    Avg 2008 ve Nod32 de düşünülebilir.
  • Kasperksy yeni versiyonunda daha iyi,P733 512mb ram olan bilgisayarda kullanıyorum.
  • her zaman kaspersky olmuştur seçimim virüslere hiçbişekilde geçit vermiyo helal olsun valla!
  • Avira Premium.. forumda kampanyalarıda var ve tam koruma sağlıyor bence..
  • NOD32 Kasmaz ses yapmaaz..
  • kaspersky
  • NOD32
  • Kesinlikle kaspersky .Nod32 de güzel ama ben kasperskyi tavsiye ederim.
  • Nod32 den çok memnunum.
  • Kaspersky 7den memnunum.Gerek C2D T7300 2gb sistemde gerekse p42.8 512mb ramli sistemde kullanıyorum.Kasma yok.
  • ben pııı laptop kullanıyorum 256 ram var..kasperskyın eline kimse su dokemez ama surekli biyerlere bağlanıyo guncelliyo vs..ZONE ALARM tavsiyemdir hem antispyware hem de antivirüs..kasperdn daha az kasıyor...nod32 antivir vs sadece antivirus spyware de lazım...
  • avira beleş olanı değilde paralı olanı kullan gerçekten iyi koruyor Forumda konusu var 1 yıllık key bedava
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.