Şimdi Ara

Normal bir ağırsiklet kaç kilogramlık yumruk atar ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
0
Favori
125.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o söyledikleriniz kg değil puan yani siz 450 puan yapmışsınız 450 kg nedemek yani bir peaguet 106(800kg) ya falan vursan yerden kaldırırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: egos_108

o söyledikleriniz kg değil puan yani siz 450 puan yapmışsınız 450 kg nedemek yani bir peaguet 106(800kg) ya falan vursan yerden kaldırırsın

helal yaaa süper yorum

• illaki kilolu olup olmaman fazla önemli değil.atletik bir kas yapın varsa gayet sağlam yumruklar çıkarabilirsin.bu tabiki sürekli antreman yapmaktan geçer.
  • 28 kiloyum 750 kilo vuruyorum :( amacım 1 ton vurmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoveU4ever -- 15 Aralık 2008; 22:33:42 >
  • 5 kiloyum, geçen bir vurmuşum, geçen dediğim sene 1945te, Hiroşima'dayim o zamanlar... işte mirim, ne diyordum, bir vurmuşum, öyle adama falan da sanma ha, yere vurdum. böyle artık kaç ton vurduysam, binlerce insan öldü. ört bas etmek için Amerika atom bombası attı falan dediler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: oeste

quote:

Orjinalden alıntı: KaraDavut1989

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Zyx

40 kiloyum 350 kilo vurdum 70 kilo arkadaş yaklaşık 450 vuruyor ağır siklet 600den falza vurur bence

40 kiloya 350 kilo vurman imkansız değil mi? vücudun komple kas galiba

Bence o kilo hesabı değil.40 kiloya 350 kilo çok fazla.

o adam 350 vuruyosa ben 1 ton falan atarım

ben sadece yazan değeri söyledim doğru mu yanlış mı bilmem

• onlar kilo değil kuvvet hesabıdır

kütle başka kuvvet başka

newton dan ölçse kuvveti 10 da birine denk gelir orda yazan rakamın
  • Mike Tyson formunda olduğu dönemlerde 1.5 vuruyordu. Belgeselini indirip izlemiştim. Çok sağlam boksörler çok sağlam yumruklar vurabiliyor.
  • Benim bildiğim Muhammet Ali Dünya Rekoru >> 800 kg

Ki adam bina gibi bişe Yani onla kıyaslarsak 300 bile çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearLessHeroS -- 16 Aralık 2008; 18:12:17 >
  • metro yedim ayarsız enerji 2.5 ton vurdum
  • biraz ayıyım 1.87 boy 110 kilo 150 dumble fly yapabiliyorum bi sette 814 KİLO vurdum
  • quote:

Orjinalden alıntı: fire gl

biraz ayıyım 1.87 boy 110 kilo 150 dumble fly yapabiliyorum bi sette 814 KİLO vurdum

150 dumble fly

Kaç senedir çalışıyorsun ?
  • "Boksta 1 ton 2 ton vurmak gibi bir terim yoktur sadece filmlerin uydurmasıdır" Bunu Sinan Şamil SAM kendi ağzıyla sölemişti. Şimdi böle bir terim yokmuş ama şöle bir hesaplama yapılabilir. 1 cm'ye ne kadar basınç geliyor die ama bunada gerek yok.Ayrıeten kg ağırlık birimidirÇıkmış demiş 350 kilo vurdum 600 vurdum falan bunlar lunaparkdaki kafadan yazılmış puandır ağırlık değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mâlênâ -- 16 Aralık 2008; 19:29:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DunkeR

illaki kilolu olup olmaman fazla önemli değil.atletik bir kas yapın varsa gayet sağlam yumruklar çıkarabilirsin.bu tabiki sürekli antreman yapmaktan geçer.

çok doğru.
  • ben hiç öyle kilo hesabı yapmadım ama lisedeyken birçok kişinin kafasını yardım. bildiğin kafası kırılmıştı esprisine demiyorum. kapımın arkasına kotu sonrasında montu asıp ona yumruk atardım. yumruklarım hızlanmıştı. sonrasında babam duvara yumruk atarsan kemiklerin güçlenir daha güçlü vurursun demişti. ilk vuruşta 4 kere vurabildim sonrasında elim kırıldı :D ama öyle ağır bi durumu yoktu. vücut kırılan kemikleri öncesine göre daha çok geliştirdiğinden sağ elim sol elimden daha güçlü oldu.

hatta bu olayı ilk Türkler bulmuş onuda söyleyim. Orta Asya'dayken askerler ağaçlara yumruk atarmış. sonrasında da Osmanlı kullanmış, onlarda da mermere tokat atarlarmış.

benim sana önerim; bir dumble al 1 kg'lık. onu eline alıp sürekli boşluğa doğru yumruk at. ama öyle nereye giderse gitsin şeklinde değil tek hedefe düzgün bir şekilde. sonrasında çıplak elle duvara yumruk at. ama abartma. elin acıyana kadar hızlandır sadece. sonra bırak. hergün bu şekilde yaparsan amacına ulaşırsın.

• mike tyson 500kg kadar vurabiliyormuş.bazı arkadaşlarda maşallah tonları vuruyor helal olsun:) yahu 1 ton yurukla ne demek haberiniz varmı:))))))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoveU4ever

28 kiloyum 750 kilo vuruyorum :( amacım 1 ton vurmak

Yavaş salla Öyle olsa momentum korunumundan geriye doğru 25 m/s hızla savrulman lazım xDxDxD
  • quote:

Orjinalden alıntı: egos_108

o söyledikleriniz kg değil puan yani siz 450 puan yapmışsınız 450 kg nedemek yani bir peaguet 106(800kg) ya falan vursan yerden kaldırırsın

işte ben buna koparım

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: command_4

Sağlam bir kafa 2 ton çeker (Bkz. Nuri ÇAMLI)

sen foruma mermi resimleri koyan üyeydin dimi yoksa yanlış mı hatırlıyorum ?

sen koltuk altı kıllarından tahrik olan adamdın demi ?

• quote:

Orjinalden alıntı: ArFa_

quote:

Orjinalden alıntı: LoveU4ever

28 kiloyum 750 kilo vuruyorum :( amacım 1 ton vurmak

Yavaş salla Öyle olsa momentum korunumundan geriye doğru 25 m/s hızla savrulman lazım xDxDxD

herkes sallamış, ayak uydurmak lazım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.