Teğmen
17 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba..

Sunrise yüklemeye çalışıyorum. Ama

bu dosya yok bende. nereden indireceğim bunu ?
Bu kızın ismini bulamadım arkadaşlar
Arkadaşlar Xperia X1 in internet ayarlarını alamıyorum My Vodafone'dan. Cihaz yok orada

Manuel ayar konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?
Arkadaşlar merhaba. xperia x1 var elimde. ancak telefon bir türlü şarj tutmuyor. ne usb den, ne de prizden. yan sanayii şarj aleti. şarja taktığımda telefonun power tuşu üzerindeki kırmızı ışık devamlı yanıyor bir 10 dakika falan, sonra sönüyor.telefon kapalı iken şarj oluyor gibi bir uyarı da yok ekranda. ancak telefon açılmıyor hiçbir şekilde. açıkken şarja taktığımda da şarj oluyor simgesi çıkıyor, fakat şarj yüzdesi yükselmiyor, aksine telefon şarjda iken konuşma vs. yaptığımda azalıyordu. Ayrıca pc ye de bağladığımda usb tanınmıyor uyarısı veriyor pc. senkronize edemedim. benim şüphelendiğim usb girişinde bir temassızlık olması.Aynı sorunu yaşayanlar var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar elimde belirttiğim modelden bir netbook var. Formatladıktan sonra tek sorunum ses driver ı kaldı. bir türlü yüklenmiyor bulduklarım. System setup failure gibi hatalar veriyor. delireceğim. Elinde hali hazırda bu modelin driver ı olan varsa lütfen ulaşsın bana
Arkadaşlar yarın Ankara'ya gidicem trenle.Tren garından Anıtkabir'e nasıl giderim ? Birde ne kadar sürer gitmek ?
Arkadaşlar taşındığımdan dolayı Dijiturk'umu nakil ettirmek istiyorum. Taşındığım apartmanda çanak var, kabloyla çekecekler sadece yayını.

Buraya kadar herşey iyi. Eskişehir ana bayiini aradığımda 50 lira fiyat veriyor. Ama diğer bir yan bayisi 35 liraya yapacağını söylüyor aynı işi. Eğer çanağımı da taşırda 45 lira olacakmış.

Ama ana bayii , çanakla beraber 85 TL ücret çıkarıyor. Bu ücreti neye dayanarak alıyor ?

Ben bu işi 35 liraya yaptırırsam, ana bayii şikayet etsem mi ki ?
116 Brescia Ancona 1 1.60
124 Livorno Bari 1/0 1.18
165 Aberdeen East Fife 1 1.20
342 Nec Nijmegen Hamburger Sv Alt 1.75
343 Paris S.G. Wolfsburg 1/0 1.24
322 Olympiakos Piraeus St Etienne 1 1.60
333 Werder Bremen Milan 0/2 1.33
316 Dynamo Kyiv Valencia Alt 1.70
346 Aalborg Deportivo La Coruna 1/0 1.41
212 Nancy Nice 1/0 1.23
213 Valenciennes Caen 1/0 1.23

Çok mu fazla, budasak mı biraz ?
Fazla maç var ama iyi gibi geldi bana

Tek korkum Milan maçı.

Toplam oran : 37,9
Arkadaşlar eski bilgisayarımın güç kaynağı bozuldu.Yeni alıcam.Harddiskler falan hepsi ide , sata değil.Üzerinde yazan özellikler şunlar :

Alttaki linkte olan ürünü alıcam.Acaba doğru ürünümü alıyorum ?

http://www.exa.com.tr/frisby/power_supply/frisby_250w-343-2286.html

Arkadaşlar bu sabah pc çalışırken kendi kendine kapandı.Sadece yeşil güç ışığı yanıyordu.Sonra fişi çekip kapattım.Tekrar power düğmesine bastım.Yeşil güç ışığı yine yandı ama pc açılmadı hiçbirşey çalışmadı.

Sorun muhtemelen güç kaynağında.Hiçbirşeye güç gitmiyor.Sadece yeşil ışık yanıyor öyle duruyor çalışmıyor pc.Güç kaynağını çıkartıp içini açıp baktım ama görünürde bir sorun yoktu.Fişi takınca güç kaynağından ince tiz bir ses gelmeye başlıyor.Fişi çıkartınca gidiyor ses.

Ne yapabilirim bu konuda ??
Hakkında
Forum İmzası:

Foto$oP deLisi
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişlerim : mpy, FatihKOC, evrekas, x1k, _H@Z@R_, _Physio_,Efe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 824
İkinci El Bölümü Mesajları: 135
Konularının görüntülenme sayısı: 52.263 (Bu ay: 121)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.