Şimdi Ara

Nokia’nın ilk akıllı telefonu ile tanışın: Nokia 6 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
5.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 de aldığım nokia telefonun usb kablosu hâlâ çalışıyor. Samsungun orjinal kablosu 1 yıla varmadan bozuldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özlüyoruz
    Nokia’nın ilk akıllı telefonu ile tanışın: Nokia 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçevedeki kavisleri daha güzel ayarlamışlar. Sadece arayüz fotoğraftaki gibi tekdüze ise kötü görünüyor. Onun dışında sıkıntısı yok. İyi ki Samsung, Apple gibi devler yutmamış Nokia'yı. Yoksa şimdiye ismini bile unutmuş olurduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 8 Ocak 2017; 23:44:25 >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    autofokus s7 94-89 yenmiş doku da 91 83 yenmiş renk berabere sayılı bir tek s7 yapay dokuda yenilmiş işte toplam puanda s7 yenmiş sen daha neyi savunuyon anlamıyorum ki ilk önce s6 ile yarışsın iphone.üstelik bu telefon da orta seviye htc tasarımına benzer bi telefon ne diye millet sevindiyse bu kadar sony candır.
  • Ağlıyorum lan şuan father is back!

• Güzelmiş be. Nokia'nın telefonları taş gibiydi 3 tane telefonunu kullandım zamanında hiç sorun çıkarmadılar. Gelsin yine alırım.
  • 808 ve 1020 deki pureview kamerasıyla snapdragon 835 li bir cihaz tanıtırsa alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Connecting people
  • Ben mi yalnış gördüm yoksa parmak izi okuyucusu kısmında tuş vari birşey yok mu?
    Eğer yoksa düz ise orası hep istediğim tasarımda parmak izi okuyucusu yapmış tek firma olacak.
    Alt kısım dümdüz ve aynı direkt parmak okutmak kalıyor...

• "ilk" vay be nokia bu hallere gelecek firma mıydın ?:( :(

• Efsaneler ölmez.
  • İşlemci seçimi çok yalnış olmuş en az 610 ile gelmeliydi.

Forumda Nokia'nın akıllı telefonu yok denmiş ama Nokia Belle ile gelen tüm cihazlar akıllı telefondu. Muazzam bir uygulama marketi vardı ve Facebook, Whatsapp, Twitter, WeChat, Here maps gibi birçok uygulama sorunsuz çalışıyordu. Hala da bu uygulamaların bazıları Nokia Belle altında sorunsuz çalışmaya devam ediyor.

Nokia E7'de Nokia Belle Tanıtımı

Nokia'nın intel ile birlikte Nokia Belle'den sonra birde Android ile benzer tabana sahip MeeGo mobil işletim sistemi denemesi oldu ve MeeGo ile bazı telefonlar çıktı. Ancak uygulama geliştiricilerin markete destek vermemesi sebebiyle MeeGo fazla ilerleyemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: simcell

İşlemci seçimi çok yalnış olmuş en az 610 ile gelmeliydi.

Forumda Nokia'nın akıllı telefonu yok denmiş ama Nokia Belle ile gelen tüm cihazlar akıllı telefondu. Muazzam bir uygulama marketi vardı ve Facebook, Whatsapp, Twitter, WeChat, Here maps gibi birçok uygulama sorunsuz çalışıyordu. Hala da bu uygulamaların bazıları Nokia Belle altında sorunsuz çalışmaya devam ediyor.

Nokia E7'de Nokia Belle Tanıtımı

Nokia'nın intel ile birlikte Nokia Belle'den sonra birde Android ile benzer tabana sahip MeeGo mobil işletim sistemi denemesi oldu ve MeeGo ile bazı telefonlar çıktı. Ancak uygulama geliştiricilerin markete destek vermemesi sebebiyle MeeGo fazla ilerleyemedi.

Meego kullanılabilecek en kaliteli mobil işletim sistemiydi. Nokia N9'umda severek kulandım. İlk çift tıkla açılma gibi yenilikleri de içeriyordu. Ama onu da Microsoft yedi.

• Marka algısı böyle bir şey işte. Her telefon için o çerçeveler ne öyle ya diye laf edenler adı Nokia olunca çerçeveleri görmezlikten gelmiş.

• Efsane geri dönüyor
  • SD 430 :(

• efsane geri dönsün artık. özledik kendisini.
  • çok geç kaldılar bu zamana kadar ne yapıyorlardı? bu saatten sonra işleri çok zor
  • SNapdragon 430 çöpe gider!!!
  • Bir Apple Taraftari olarak , Nokia'nin da telefon pazarina guzel bir giris yapmasini cok isterim . Tasarimi hos olmus . Donanim da gayet yeterli aslinda bu donemlere gore. İnsallah Nokia ' da o eski populerligini kazanabilir...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.