Şimdi Ara

Nokia’nın ilk akıllı telefonu ile tanışın: Nokia 6 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
5.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle
  • 2017 yılında "cep telefonu" denince akla ilk gelen markalardan biri Nokia hâlâ. Teknoloji mağazalarına bir gelsin, 40-50 yaş üstü herkes gözü kapalı alır Nokia akıllı telefonları. Kendi gitmiş olsa da, efsanesi yaşıyor.
  • Forumda bu kadar Snapdragon 430 sevdalısı olduğunu bilmiyordum. Nokia başarısız bir firmadır ve bunun cezasını batarak ödedi. Hala neden mükemmelleştirmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum gerçekten. Cihazda bildiğin ÇÖP.
  • tam bir çöp olmuş vestel venüs 4 bile daha güzel donanımla gelir. bu ne?430 muş hiç güleceğim yoktu sen bekle bekle geri dönüşünü 430 ile yap bu ne lan bari 652 falan koysalarmış.

• sene 2006 ağustos ayı NOKIA N70 960 tl para vermiştim aslında eskiden telefonlar daha pahalı idi tabi her sene yeni model çıkmıyordu
    http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-n70-00.jpg

• Beklemedeyiz
  • MWC 2017'de bekleyiş bitecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

quote:

Orijinalden alıntı: WB

Bir an iphone 7 sandim

Yok be abartma o kadarda tipsiz değil

sese geldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Forumda bu kadar Snapdragon 430 sevdalısı olduğunu bilmiyordum. Nokia başarısız bir firmadır ve bunun cezasını batarak ödedi. Hala neden mükemmelleştirmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum gerçekten. Cihazda bildiğin ÇÖP.

iPhone 6s Plus kullanıyorum ama Nokia gelsin satıp Nokia alacağım buram buram kalite kokuyor giriş seviyesi bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoş geldin yiğidim bune güzellik be . beni mutlaka ara 3 .

• javaprof kullanıcısına yanıt
    Sen hiç konuşma kameradan çaktığın yok gelip bana bilir kişi misin diye dikleniyorsun. Sonra cevabını alınca kedi gibi köşeye çekildin. Demekki o referans aldığın DxOMark da benim gibi düşünüyormuş. Kendi kalenden gol yiyip hâlâ da buralarda yok şu olsaymış yok bu olsaymış.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Geri geldiğinde bunu konuşuruz. Kıçı kırık telefonlar üreten Samsung, LG, Huawei, Xiaomi gibi firmalar dua etsinler Android ile piyasada isimlerini duyurdular yoksa sittin sene bi baltaya sap olacak firmalar değiller.

• ULANN NOKİA MADEM ANDROİDE GEÇİCEKTİN NİYE EN BAŞTA DİRETTİN GEÇMEMEK İÇİN BÖYLE DAHAMI İYİ OLDU ?
    .
    5 PARA ETMEZ ÇAKAL ŞİRKETLER MİLYAR DOLARLARI GÖTÜRDÜ SEN DONA KALDIN
    .
    ÇOK GEÇ KALDIN UMARIM GÜZEL CİHAZLARLA ÜST SEVİYELERE ÇIKARSIN

• nokia varsa. Ayaga kalkar, sapkami cikartirim. efsane geliyor

• BİLMEYİP SALLAYANLARA CEVAP
    1-NOKIA Şuan Hiçbir Şirkete baglı degildir.
    2-Nokıa Fabrıklarını Mİcrosofta sattı -MİCROSOFTTA foxcoon a fabrikaları satmıştır (nokıa satıldı yalandır)
    3-Nokıa ÜRETİM yapması için bir ortak olarak HDM şirketini Buldu.
    4-HDM şirketi eski nokıa çalışanlarının şirketidir.VE fillandiya merkezlidir.
    5-HDM Pazarlama ve üretim sorası destek kısmında ARACI OLACAK
    6-NOKIA modellerin Üretimini Yapacak Şirket FOXCOON'dur.
    7-Foxoon apple gibi Birçok şirketın uretıci şirketidir.
    8-ŞUAN NOKIA Çıkaracagı Modellerde yÖNETİMDE 1 KİŞİ OLARAK YER ALACAKTIR.
    9-HDM şirketide sadece AKILLI TELEFON ÜRETİMİ İÇİN Yönetımde yer alacaktır.

• Cümlede yanlışlık var. İlk kez akıllı telefon çıkaran Nokia nasıl bir zamanlar ''akıllı telefon pazarının lideri'' olabilir ? Adamlar zaten ilk kez akıllı telefon çıkarıyorlar.

• Nokia androdi kullansın kullanmasınada kendine ozgu bir şekil versin. Altta bulunan menu tuşlarının şeklini değiştirip sayısını 4 yada 5 yapsın gibi. Android kullanan cihaxlar birbirinin kıpyası gibi ve bana gore insan deneyimine uygun değl. gorununu eski Nokialar gibi olsun kalıpta dayanıklı ve tok olsun. Ekran oranı yüksek kamerası eşsiz olsun. Oyle bir şeyler yapar. Giriş yada orta seviye telefonlarla değil ileri seviye telefonla piyasaya girmeli. Ancak oyle isim yapar piyasada. İlk intiba çok önemli. Bu yıl 835 ile ust seviye bir cihazla çıkmalı ve diğer ureticilerin yaptığı gibi orta ve giriş seviyesi cihazlarla markayı düşürmemeli!! Burası çok önemli çünkü iphone u iphone yapan özelliği değil orta seviye cihazı üretmemesi her bir modelinin zamanın amiral gemisi olması. Gözünü para hırsından ayırıp amiral gemisi dışında cihaz yaparsa nokia diğerlerinin yanında sıkışıp kalır.

• keşke vestel gibi bi türk firmasıyla nokia ürün satsa. o zaman insanlar alırdı bu markaya güvenerek. şu anki markalarla satış yapmaları çok zor bizimkilerin

• Nokia almak isterim yeniden.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.