Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.332
Cevap
15
Favori
1.222.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• arkadşlar ya sinir oldum hıc bır sekılde resım yada fılm lerı galerıden saklayamıyorum x-plore prgramınıda kurdum hatta dosya saklama prgramı olan cripto yu bıle kurdum ama hıc bır sekılde saklayamıyorum hepsı hafıza kartına atıyroum fakat telefonda galerıye gelınce oldugu gıbı cıkıyor.. bu crıpto yu kullnmayı beceren varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: immortalover

arkadşlar ya sinir oldum hıc bır sekılde resım yada fılm lerı galerıden saklayamıyorum x-plore prgramınıda kurdum hatta dosya saklama prgramı olan cripto yu bıle kurdum ama hıc bır sekılde saklayamıyorum hepsı hafıza kartına atıyroum fakat telefonda galerıye gelınce oldugu gıbı cıkıyor.. bu crıpto yu kullnmayı beceren varmı?

Kartın içindeki my videos klasörüne koy orda iken hiç1yerde görükmez. Sadece dosya yöneticisi ile görürsün.
  • kartın içinde my videos dıye bır klasor yok sadece videos var ve oraya atıyorum ama gozukuyor genede...
    quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

arkadşlar ya sinir oldum hıc bır sekılde resım yada fılm lerı galerıden saklayamıyorum x-plore prgramınıda kurdum hatta dosya saklama prgramı olan cripto yu bıle kurdum ama hıc bır sekılde saklayamıyorum hepsı hafıza kartına atıyroum fakat telefonda galerıye gelınce oldugu gıbı cıkıyor.. bu crıpto yu kullnmayı beceren varmı?

Kartın içindeki my videos klasörüne koy orda iken hiç1yerde görükmez. Sadece dosya yöneticisi ile görürsün.
  • ramaknisnan hocam senin pm dolu galba..

bana mail adresini pm atarmısın
  • quote:

kartın içinde my videos dıye bır klasor yok sadece videos var ve oraya atıyorum ama gozukuyor genede...
    quote:

quote:

Menüden V.Merkezini aç o klasörü oluşturur o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 11 Nisan 2008; 11:26:11 >

• quote:

x-plore ile dosyanın özelliklerini gizli yap.. o zaman görünmez galeride
  • SORUN!!!

Arkadaşlar son bi haftadır N95'imde bir sorun var. V21 yüklediğimden beride diyebiliriz. Ne zaman teli acarsam hafıza kartından veriler yüklenmeye başlıyor ne yüklediğini bilmiyorm ve sonra hiç bir veri yüklenmedi tarzında bir uyarı mesajı veriyor. V21'in hatası olabilir mi? Ayrıca düzeltmek için ne yapmalıyım? Teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: egemen1903

SORUN!!!

Arkadaşlar son bi haftadır N95'imde bir sorun var. V21 yüklediğimden beride diyebiliriz. Ne zaman teli acarsam hafıza kartından veriler yüklenmeye başlıyor ne yüklediğini bilmiyorm ve sonra hiç bir veri yüklenmedi tarzında bir uyarı mesajı veriyor. V21'in hatası olabilir mi? Ayrıca düzeltmek için ne yapmalıyım? Teşekkürler..

Hafıza kartındaki müziklerini resimlerini falan bilgisayarına al sonra formatı bas.

ya da uygulama yöneticisine gel.yüklenmedi olanları seçenekler sil de.

1. yöntem daha temiz ve sağlıklı
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: egemen1903

SORUN!!!

Hafıza kartındaki müziklerini resimlerini falan bilgisayarına al sonra formatı bas.

ya da uygulama yöneticisine gel.yüklenmedi olanları seçenekler sil de.

1. yöntem daha temiz ve sağlıklı

sılınemıyen ler olacaktır onları da bır yere not al kart okuyucusuna tak ve arat cıkanı sıl bu kadar

• Az önce Windows Live arka planda çalışırken Müzik Çalar'dan da müzik dinliyordum hoparlör vasıtası ile..1-2 dk sonra bile telefon kilitlendi ve dıııt diye ses takılı kaldı..Hemen bataryayı çıakrdım ve restart attım..V21'de oldu bu Korktum valla
  • Telefonunuzun belleğinde yüklü bazı screensaver'lar var.
    Görmek isterseniz...
    X-plore'u açın
    0'a basın
    Show ROM drives'ı seçin.
    Z:\resource\skins\
    bunun altında 5 klasör var, ilkini geçin, diğer dördünde swf dosyaları var.
    Bir göz atın, beğendiğinizi bellek kartınıza falan kopyalayıp kullanın.
  • bak buna sasırdım ıste
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeJaVuN95

Telefonunuzun belleğinde yüklü bazı screensaver'lar var.
    Görmek isterseniz...
    X-plore'u açın
    0'a basın
    Show ROM drives'ı seçin.

X-plore derken bi program mi o yoksa telefonu pc ye baglayip da mi yapicaz bu islemleri??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulisis

quote:

Görmek isterseniz...
    X-plore'u açın
    0'a basın
    Show ROM drives'ı seçin.

X-plore derken bi program mi o yoksa telefonu pc ye baglayip da mi yapicaz bu islemleri??

Evet bir program. Y-Browser, Dosya Yöneticisi gibi.
    Ama bunun üstüne yok diyebilirim.
    Forumda bulamazsan upload edeyim, linkini vereyim.

• ewet linki verirsen ii olur, saol simdiden ;)
  • quote:

Görmek isterseniz...
    X-plore'u açın
    0'a basın
    Show ROM drives'ı seçin.

İlk kez görüyorum bunları , paylaştığın için tşk
  • N-gage oyunlari daha hack olmadi mi, bugun baktim bi suru gusel oyun var ama hepsi deneme surumu trial yani nasil full yapicazz??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulisis

N-gage oyunlari daha hack olmadi mi, bugun baktim bi suru gusel oyun var ama hepsi deneme surumu trial yani nasil full yapicazz??

Malesef hâla o işlemlere el atan yok sanırım
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.