Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ulisis

ewet linki verirsen ii olur, saol simdiden ;)

X-plore 1.20
    İlaçlama anlatımı da içinde. (Bu ilaç lafı da çok hoşuma gidiyor )

İNDİR
  • .............BİLGİLENDİRME.............x_plore yi guncellestırmeyın o bolumu auto bolumunu kapayın sorvıra baglanıp serıal kontrolu yapıyor ve sonuc anlıyacagınız gıbı calısmıyor
  • quote:

tesekkurler, yukledim fakat bu senin bahsettigin z driveri altinda resource diye bi klasor olusmuyo??

0'a basıp Configuration'a gel.
    Orda aynı zamanda
    Show system files/folders
    seçili olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ishan

.............BİLGİLENDİRME.............x_plore yi guncellestırmeyın o bolumu auto bolumunu kapayın sorvıra baglanıp serıal kontrolu yapıyor ve sonuc anlıyacagınız gıbı calısmıyor

Benim verdiğim linkteki yöntemle yüklersen sana özel bir key'in olacak.
    Güncellemeden sonra yine o key'i girersen sorunsuz çalışıyor olacak.
    Ben denedim, sorun yok.
  • ewet gercekten de bu x-plore programi baya kullanisli daha onceden yukledigim thema lari silmeye calisiyorum ama silinemiyo diye hata veriyo program napmam lazim??
  • quote:

ewet gercekten de bu x-plore programi baya kullanisli daha onceden yukledigim thema lari silmeye calisiyorum ama silinemiyo diye hata veriyo program napmam lazim??

tlf nu ac kapa duzelır
  • bıldıgımız operanın opera mini olanı kullanıslı ve sorunsuz son surum v21 yazılımında ben denedım 8.65 surumunde oldugu gıbı sızı atmıyor turkce ve sınırsız kullanım SAYGILARIMLA http://www.upload.gen.tr/d.php/s1/3br6yvbx/opera-mini-2.0.4509-advanced-tr.jar.html
  • x-plore da configuration da language bolumunde turkce de var rahatça kullanabilirsiniz
  • arkadaslar bana..... CounterStrike......cep tlf ıcın olan oyunu varsa sızlerden rıca edıcektım bende ılacı var uyduralım hemen
  • ben vermiştim bi kaç sayfa once ..denemedim ama demosu herlde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orjinalden alıntı: egemen1903

SORUN!!!

Arkadaşlar son bi haftadır N95'imde bir sorun var. V21 yüklediğimden beride diyebiliriz. Ne zaman teli acarsam hafıza kartından veriler yüklenmeye başlıyor ne yüklediğini bilmiyorm ve sonra hiç bir veri yüklenmedi tarzında bir uyarı mesajı veriyor. V21'in hatası olabilir mi? Ayrıca düzeltmek için ne yapmalıyım? Teşekkürler..

Hafıza kartındaki müziklerini resimlerini falan bilgisayarına al sonra formatı bas.

ya da uygulama yöneticisine gel.yüklenmedi olanları seçenekler sil de.

1. yöntem daha temiz ve sağlıklı

Reis, Allah seni başımızdan eksik etmesin. Teşekkürler yardım için işe yaradı...

• quote:

Orjinalden alıntı: enigmaenergy

ben vermiştim bi kaç sayfa once ..denemedim ama demosu herlde

enigma kardeş o linki tıkladım o link açılmıyor kırık.....
  • *(Yıldız) , 3 , Yes ve Açma Kapama tuşuna 5 saniye süre ile basılı tutarak, Nokia yazısının gelmesi ile format atabilirsiniz.
    yazıyor.
    her denememde telefon açılıyor, sizce neden?
  • 170 nci sayfada var vermıssın sagolasın ama acılmıyor sorun bendemı bır zahmet ılgılensen
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERDA

*(Yıldız) , 3 , Yes ve Açma Kapama tuşuna 5 saniye süre ile basılı tutarak, Nokia yazısının gelmesi ile format atabilirsiniz.
    yazıyor.
    her denememde telefon açılıyor, sizce neden?

parmakların bıcımsız durusundan dolayı olabılır 3..4 defa daha yap olucaktır parmaklarını da hemen cekme acele etme
  • hepsıne aynı anda basıyoruz değilmi?
  • evet aynı anda basıcaksın iyi ayarlamak lazım

@ishan : direk linke basarsak oyle gosteriyo..bloklayıp yeni we sayfasına kopyala yapıstır yapıcaz ..oyle indirebilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: modakartalı

garminin ekli gps kısmına girmiyorum direk blue tooth olarak arıyor ne yapmam lazım.

yardıma ihtiyaç var .
  • @modakartalı:tam hatırlamıyorum ama araçlarda yada ayarlarda sistem var oraya gir sonra uzak gps e gir ..yardımlı gps i etkinleştir
  • arkadaslar mesaj okumaktan basim sisti!ara ara bulamadim

bu n95 te navigator varmis radara gelmeden uyazi veriyormus! bilen duyan varsa bir zahmet soylevirsin

tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.