Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yolda arabayla giderken mi ?? ben oyle bişi duyduğumu hatırlamıyom yaww
  • Bende öyle bişey duymadım Keşke olsa güzel olur gerçekten
  • aa vanity konuştu ..hasret kaldık sesine hocam hep tema tema olmuyo yani

• http://rapid-share.com/files/106773313/Heavenly_Night.rar

Bu sıralar yakından izleyemiyorum valla haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vanity -- 12 Nisan 2008; 3:20:32 >

• demez olaydım

• Sohpetlere katılamıyorum bu aralar yukarıya bişeyler ekledim ama geç kalmışım
  • Arkadaşlar merhaba,

Messenger live kullananlara bir sorum olacak.

Messengerin en sondan bir onceki versiyonunu türkçe dildeki tel de kullandığımızda karsı taraf msg atmadan biz telden gönderemiyorduk. Bu son versiyonda ise (1.1 kusur) tam tersi oluyor, karsıdan atılan, tele ulaşmıyor. ancak telden karşı tarafa bir mesaj atılırsa ordan gelmeye başlıyor. Böyle bir sey tesbit eden veya deneyen oldumu, yoksa benimkinde mi bir sorun var acaba....

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musk -- 12 Nisan 2008; 11:09:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: musk

Arkadaşlar merhaba,

Messenger live kullananlara bir sorum olacak.

Messengerin en sondan bir onceki versiyonunu türkçe dildeki tel de kullandığımızda karsı taraf msg atmadan biz telden gönderemiyorduk. Bu son versiyonda ise (1.1 kusur) tam tersi oluyor, karsıdan atılan, tele ulaşmıyor. ancak telden karşı tarafa bir mesaj atılırsa ordan gelmeye başlıyor. Böyle bir sey tesbit eden veya deneyen oldumu, yoksa benimkinde mi bir sorun var acaba....

Teşekkürler

SIMDI DENEDIM SORUN YOK BENDE YOLLADIKLARIK BANA CEVAP YOLLUYORLAR SADECE SES KLIBI YOLLIYAMIYORUM ONUN HARICINDE PROBLEM YOK GIBI
  • quote:

Orjinalden alıntı: ishan

arkadaslar bana..... CounterStrike......cep tlf ıcın olan oyunu varsa sızlerden rıca edıcektım bende ılacı var uyduralım hemen

dün forumda olmamamın sebebi 22:00'dan 04:00'a kadar ağdan counter strike oynamaktı, bilgisyardan ama

enigma vermişti onu geriki sayfalara bak
  • yazılımı güncelledim ama hiç bir fark göremedim

biraz yavaş gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: vanity

Bende öyle bişey duymadım Keşke olsa güzel olur gerçekten

Dostum var bundan yuzde yuz eminim! bir yakinim cebinde var, 200-300 metre kala dat dat diye otuyo! fakat bendeki ile ayni marka degil, satin aldigi programi yukledeim benim n95 kabul etmedi! gozlerimle gordum var ama n95 ne alemde onu bilmiyoz iste!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

arkadaslar bana..... CounterStrike......cep tlf ıcın olan oyunu varsa sızlerden rıca edıcektım bende ılacı var uyduralım hemen

dün forumda olmamamın sebebi 22:00'dan 04:00'a kadar ağdan counter strike oynamaktı, bilgisyardan ama

enigma vermişti onu geriki sayfalara bak

SAYFA 170 DE GALIBA AMA BEN ORDAN INDIREMEDIM SEN INDIREBILIRSEN COK SEVINIRIM TSK LER
  • http://rapidshare.com/files/105605387/Micro_CounterStrike1.1.rar

bağlantıyı kopyala adres çubuğuna yapıştır.
  • rotate me ve nokmote programlarını n95e yüklediğimizde çalışıyomu acaba?bilen varmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AR_159

rotate me ve nokmote programlarını n95e yüklediğimizde çalışıyomu acaba?bilen varmı.

çalışıyor tabiki yalnız 1 plug-in yüklemen lazımdı.Gerekirse sana Reis verir linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unLuckyCoder -- 12 Nisan 2008; 13:47:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mstf_n72

quote:

rotate me ve nokmote programlarını n95e yüklediğimizde çalışıyomu acaba?bilen varmı.

çalışıyor tabiki yalnız 1 plug-in yüklemen lazımdı.Gerekirse sana Reis verir linki

http://rapidshare.com/files/99917375/N95_Accelerometer_Plugin.rar

• offf sıkıldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orjinalden alıntı: mstf_n72

quote:

http://rapidshare.com/files/99917375/N95_Accelerometer_Plugin.rar

bu ne için lazım?daha doğrusu bu ne?nasıl yükleniyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AR_159 -- 12 Nisan 2008; 14:44:00 >

• cok sukur bır seylerı bılmessem maalesef sıkıntım oluyor
  • quote:

cok sukur bır seylerı bılmessem maalesef sıkıntım oluyor

quote:

offf sıkıldım

????
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.