Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.528
Cevap
38
Favori
157.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    microsoftun cihaz onermesi icin yasal surenin dolmasi lazim.

servise girdigi gunden itibaren 20 is gunu.

fatura tutarimiz dusuk oldugu icin mecburen bekliyoruz.

sende aramiza hosgeldin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle yada böyle uzun bı süre beklıcez galıba.Hayırlısı olsun sonucta bı cıhaz versınlerde. eger ıstedıgım bı model olmazsa satarım artık.
  • Ben cihazı 700-TL'ye aldım, fatura tutarı ise 1300-TL. Ancak belirttiğim gibi cihazda önemli bir sorun yok. Aslında tamda garanti dolarken servise gönderip, bende şansımı denemek isterdim. Ama servisin cihazın içine edip, geri göndermesi de bir seçenek olduğundan kullanmaya devam etme kararı verdim.
  • Bıraz önce mıgrosoftu aradım teleservısın ne zaman yada hangı cıhazı gondereceklerı hakkında bılgılerı yokmuş,dedıgınız gıbı yasal sürenın dolması gerekıyor dedı bende uzatmadım 20 iş günü dolsun tekrar bı arayıp görüşürüm artık.
  • Aranızda deneyen varsa diye soruyorum, malumunuz batarya ölü durumda. 2 yıldır kullanıyorum telefonu. İnternette satılan yan sanayi 2800 mah'lık bataryalar vardı sanırım. Onları deneyen var mı, nasıl bi sonuç elde ettiniz? Yoksa hiç riske girmeyip orijinal batarya mı alsam? Pili düzeltecez diye telefon elimde patlasın istemiyorum. (patlamak derken cidden patlamak, hiç güvenmiyorum yan sanayi pillere )

değiştirme sorun değil kendim açıp takıcam. Tek öğrenmek istediğim yan sanayi piller almaya değer mi yoksa yine 2000 mah'lık orijinal mi alayım? En azından 1 yıl daha kullanmak istiyorum bu telefonu.

• NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Orijinal pil iyidir. Diğer yan sanayi piller verimli değil zaten.

• Turkiyede satışı yok galiba hocam zaten gittigidiyorda 60 liraya tornavida vs seti ile beraber satılıyormuş orijinali. İstanbula dönünce veririm siparişi herhalde

Marka güvenilir değilse Mah değerleri gerçeği yansıtmaz.

Sıcak fırsatlara bazen power bank fırsatları geliyor.

Atıyorum 10bin mahlı power bank'ın gerçek değeri 2400mah çıkabiliyormuş.

Bence hiç riske girmeyin. Orjinal pil ile taşınabilir şarj cihazı alın geçin.
    En iyisini yaparsınız. Gerçi bence hiç para yatırmayın 925'e.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Taşınabilir şarj aleti düşünmüyorum da orijinal batarya alıcam sanırım, 1 yıl daha görürsün şu telefon 3. yılı dolunca değiştiririz inşallah

• 2 sene lumia 925 kullandım.Daha sonra 2 ay lumia 930 ve 2aydır sony Xperia m5 kullanıyorum. Windows Phone hala sürünüyor belki bir gün toparlar kendini...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia Amber sürümünün dosyalarını nerde bulabilirim? Eski kamerayı özledim yazın lazım olacak muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Lumia Amber sürümünün dosyalarını nerde bulabilirim? Eski kamerayı özledim yazın lazım olacak muhtemelen

059S5L4 bu product code ıle navıfırmden gereklı dosyaları ındırın benım cıhaz suan servıste degısım beklıyor göndermeden önce yüklemıstım ve eskı halıne gerı gelmiştı kamera.Yanlız navıfırm ıle az önce ındırmek ıstedıgımde programı 3,2 den 3,3 e güncelleyıp kod yazılacak kısmı pasıfleştırıyor sanırım navıfırm sunucularıda kapandı ve üyelık harıcı ındırım yapılamıyor.

• yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam istanbula dönünce deneyeceğim

• İzmirde Nokia servisi var mı?

• benim 925 çok sık kilitlenmeye başladı ? soft reset atmadan düzelmiyor, başına gelen varmı çözümü nedir !
  • Arkadaşlar garantinin bitimine 2-3 ay kalmışken telefonu garantiye vereyim diyorum. vodofone 32gb cihaz, bayiye mi götürmeliyim yoksa nokia care vs. falan mı ? Bir de kasası bayağı kötü durumda,ses açma ve ekran kilidi tuşları az basıyor bazen basmıyor,şarjı da bariz az gidiyor,tüm bu problemler sonucunda kullanıcı hatası diyip bana ücret çıkartırlar mı tamir için sizce ? Benim de amacım değişim cihazı almak aslında,sizce nasıl bir yol izlemeliyim ? Teşekkürler.
  • caprice C kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bendede tel birden donuyor ve h bir tepki vermiyor ancak reset atmam sonucunda duzeliyor ambere bende donmeye çalışayım,kamera eskiden nasılmış merak ediyorum..

• Arkadaşlar yaklaşık 11ay kullandığım ekran koruyucuyu 2gun once soktum yeni ekran koruyucu alıcam varmı aldığınız bir adres bilgilendirirseniz çok sevinirim,teşekkurler..

• OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/nokia-lumia-925-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P71105557

Nokia Lumia 925 Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu
    Darbeye karşı dayanaklı, Çizilmez, İz yapmaz

11,90 TL KDV DAHİL Ücretsiz Kargo

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ**

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.