Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.529
Cevap
38
Favori
157.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün itibariyle kırılan ekranla birlikte veda edeceğim telefonum. 2.5 yıl olmuştu alalı. gece yataktan atlayıp intihar etmiş. windowsa baya alıştığım için yine wp düşünüyorum. o zamanlar içimde kalan 930a bakacağım artık.
  • Arkadaşlar cihazim 15 gün önce garantiye gitti ve değişimi bekliyor telefonum 925, 15 ay garantisi vardı ve 850 tl fatura kesim fiyatı bana hangi telefonu gonderirler yada sizce hangi telefonu istemeliyim.
    Kendileri mi beni arar yoksa ben mi aramaliyim işlemi nasıl hızlandırbilirim?..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benım cıhaz neredeyse ıkı aydır servısde ms yı ararsanız fatura tutarınız düşük oldugu ıcın 640 önerırler o yuzden teleservısı bekleyın en ıyı ıhtımal 930 gelır fakat baya bı beklıyeceksınız.işlemı hızlandırma olarak yapabılecegınız tek sey 30 iş günü doldugunda ms yı arayıp 640 yada en ıyı ıhtımalle 640xl yı kabul etmek olacaktır bunun dısında teleservıse cıhazlar yurtdısından geldıgı ıcın bekletıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 5 Şubat 2016; 21:31:52 >
  • Hocam simdi öneriniz nedir ? beklemek benim için sorun olmaz 5 hafta felan beklerim ama kesin olarak bana 930 gibi üst segment telefon verirlermi yoksa kesin bişey değilmi. tecrübem olamdigi için ne yol izleyeceğimi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ikinci el lumia 925 alıcam windows 10 un son yapılarıyla nasıl bir hale geldi batarya performansı ne durumda ?
  • halukcan21 H kullanıcısına yanıt
    Burdaki arkadaşların genel tavsiyesi olarak tek kelimeyle şöyle diyim hocam; alma

Ne kadara almayı planlıyordun ille de wndows phone diyorsan alternatif bişey önerebiliriz. Bi de mağazayı fazla kullanıyorsan windowsa bulaşmanın sırası değil hala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • halukcan21 H kullanıcısına yanıt
    Telefon fena halde takılıyor diyeyim.

Androidli bir cihaz ya da farklı bir WP cihaz bakın derim.

• Arkadaşlar bu cihazı sıfır bulsak bu saatten sonra almaya değer mi?

http://www.hepsiburada.com/nokia-lumia-925-16-gb-p-TELCEPNOKLU925-B
  • antep__lee A kullanıcısına yanıt
    O fiyata 735 çok çok çok daha mantıklı hocam, hatta fiyatı şu an ne kadar bilmiyom ama 640-640xl falan da bulabilirsiniz sanırım. Bu saatten sonra 925e değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

O fiyata 735 çok çok çok daha mantıklı hocam, hatta fiyatı şu an ne kadar bilmiyom ama 640-640xl falan da bulabilirsiniz sanırım. Bu saatten sonra 925e değmez.

Lumia 550 hakkında ne düşürdünüz tavsiye eder misiniz? En son kullandığım telefon lumia 520. Bir de lumia 550 çıkış tarihi hakkında net bir bilgi var mı?Lumia 550 hakkında ne düşürdünüz tavsiye eder misiniz? En son kullandığım telefon lumia 520. Bir de lumia 550 çıkış tarihi hakkında net bir bilgi var mı?
  • Lumia 925 cam degisimj yapiyorun arkadaslar cihazininza goruntu varsa kulanabiliyorsaniz can degisimj icin pm atabilirsiniz
  • Garantili temiz L925 satan varsa değerlendirebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eylül 2016 ye kadar garantili çok temiz beyaz lumia 925 arayan varsa mesaj atabilir.
  • Merhaba arkadaşlar Lumia 925 telefonum şarj olmuyor sanırım soket bozuldu. Garantisi devam ediyor diye biliyordum ancak sorguladım bitmiş. Nasıl oluyor anlamadım 24 ay değil mi garanti süresi ? Telefonu kablosuz stand ile şarj edebilir miyim şuan kılıf ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paclobutrazol

Merhaba arkadaşlar Lumia 925 telefonum şarj olmuyor sanırım soket bozuldu. Garantisi devam ediyor diye biliyordum ancak sorguladım bitmiş. Nasıl oluyor anlamadım 24 ay değil mi garanti süresi ? Telefonu kablosuz stand ile şarj edebilir miyim şuan kılıf ile ?

Ben stand kullanıyorum ama şarj olur olmaz birşey diyemem. Sorunun neden kaynaklı olduğu belli değil gibi.

24ay garanti süresi var, önceden bitmesi olası değil. Servis ile iletişime geçin. Olmadı bir telefon tamircisinin yolunu tutarsınız.

• 24.07.2014 tarihli faturası var cihazın. Garanti sorgulama ekranı sonucu bu.

Kablosuz şarj plakası almayı düşünüyorum. Zamanında çok iyi fiyatlara varmış ama kaçırmışız. Kılıf + dock önerebileceğiniz biryer var mı İstanbul'da ya da internetten ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

@biuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paclobutrazol -- 16 Mart 2016; 19:29:16 >

• Paclobutrazol kullanıcısına yanıt
    En ucuz dt900 39tl birde şarjlı kapak alman lazım.

Dediğin gibi zamanında bedavaya aldık. Hatta 2 kere kapak kırdım, 3. Kapağım bu.

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/nokia-dt-900-lumia-kablosuz-sarj-cihazi-P30090712

• Windows 10 hayal olduğuna göre;
    en hızlı çalıştığı iyi performans aldığım GDR2 yi yüklemeyi başaran var mı? Önceleri insider slow da ilk yükleniyordu.
  • 925 alınırmı pil performansı nasıl acaba ? Tavsiye edermisiniz ?

• Vahidi V kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra alınmaz kesinlikle.

Eğer illa WP isteniyorsa 735, 640XL gibi modellere bakılmalı.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.