Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.529
Cevap
38
Favori
157.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 tane vida söküyorsunuz batarya değişimi için. Videoda var. Toplarsınız.

Ben kapağı açınca acaba kapatabilir miyim diye korkmuştum, kolaymış kapattım. Hatta tuş istediğim gibi olmadı bir daha açmak zorunda kaldım.

@namelessWonder
    Güç tuşunu satın almak hiç aklıma gelmedi. Aslında aklımda tamiratta yoktu, şarj kapağı takarken bir açıp bakayım dedim.

Şuan ilk günkü gibi, ses tuşları kadar sert. Bir daha bozulursa bende değiştireyim. Türkiye de satılıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 18 Aralık 2015; 22:46:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    tuşu değil hocam flex kablosunu değiştirdim ben. tuş ayrıca satılıyor mu bilmiyorum ama kabloyu gittigidiyordan 32 liraya almıştım.

ilk telefonun içini açtığımda kağıt sıkıştırıyordum ben de plastik yerine 1-2 ss atmıştım hatta sonra nasıl becerdiysem kabloyu parçalamışım. ama kabloyu değiştirmek tuşun yumuşaklığını etkilemiyor ben de ilaç kutusunun parçasını sıkıştırdım duruyor telefonun içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

tuşu değil hocam flex kablosunu değiştirdim ben. tuş ayrıca satılıyor mu bilmiyorum ama kabloyu gittigidiyordan 32 liraya almıştım.

ilk telefonun içini açtığımda kağıt sıkıştırıyordum ben de plastik yerine 1-2 ss atmıştım hatta sonra nasıl becerdiysem kabloyu parçalamışım. ama kabloyu değiştirmek tuşun yumuşaklığını etkilemiyor ben de ilaç kutusunun parçasını sıkıştırdım duruyor telefonun içinde.

Hııııı...

O sizmişsiniz.

Zaten sizin paylaşım aklıma geldi. Ona güvenerek bu işe giriştim.Yaptım şansıma cuk oturdu.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Denemekten zarar gelmez diyerek bu işe koyulacağım.

Çok büyük sıkıntı olmaz sanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu garantiden değiştirilen varmı yakın zamanda? Yerine ne gönderiyorlar? 925 mi başka bir model mi?
  • sulobey10 kullanıcısına yanıt
    Arıza onarılamayacak ise 930 gönderiyorlar.

930 alan da 830 da. Belli olmaz orası ama 2 telefon da 925ten çok iyi değişim verseler 735e bile razıyım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

@night rain

Ben kapağı açınca acaba kapatabilir miyim diye korkmuştum, kolaymış kapattım. Hatta tuş istediğim gibi olmadı bir daha açmak zorunda kaldım.

@namelessWonder
    Güç tuşunu satın almak hiç aklıma gelmedi. Aslında aklımda tamiratta yoktu, şarj kapağı takarken bir açıp bakayım dedim.

Şuan ilk günkü gibi, ses tuşları kadar sert. Bir daha bozulursa bende değiştireyim. Türkiye de satılıyor mu?

Benim batarya iyice öldü. Gerçekten bataryayı değiştirmek kolay mı? Kolaysa Çin de orijinal batarya uygun fiyata var. Getirsem kendim değiştirebilir miyim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

930 alan da 830 da. Belli olmaz orası ama 2 telefon da 925ten çok iyi değişim verseler 735e bile razıyım ben.

ikisi de bin basar aynen :D
  • Arıza onarılabilecek bişey ama gönderdiğim günden beri parça bekleniyor diyorlar. Tam 1 ay olduğunda aradım, dediler pazartesiye kadar ütün gelmezse fatura ile bize ulaşın yeni cihaz yollayalım. İnşallah pazartesi kapımı kargocular çalmaz da yeni cihaz yollarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutgultekin

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

@night rain

@namelessWonder

Benim batarya iyice öldü. Gerçekten bataryayı değiştirmek kolay mı? Kolaysa Çin de orijinal batarya uygun fiyata var. Getirsem kendim değiştirebilir miyim sizce?

Videoda her şey görünüyor. Yapabilir misiniz, yapamaz mısınız o size ve yeteneğinize kalmış.

Bence gayet basit.

Tornavida seti hediyeli bir batarya ile değiştirmek 5 dk olsa gerek. Kapağı ilk vantuz ile aralamanızı tavsiye ederim.

Çinden gelmesini 3 ay beklemek yerine elli küsür liraya alın gittigidiyordan, bakın keyfinize.

O zaman hakkınızı arayın kesinlikle.

• Arkadaslar lumia 925 telefonumu garantıye göndermek istıyorum nereye göndermem gerekıyor bılgı verırmısınız?gecen sene lumıa 720 yi sanırım ent servisdi gondermiştim yıne aynı yeremı yoksa baska bı yeremi gonderıcem.

• Merhaba arakadaşlar.Bu lumia 925 in 32 gb ı sadece siyah mı yoksa beyaz veya gri renk de var mı? Beyaz 32 gb arıyorum lumia 925.teşhir ürünü alıcam da bir yardımcı olur musunuz?

• Maksimilyen M kullanıcısına yanıt
    32 gb sadece siyah. İkinci olarak 925ten şiddetle uzak durmanızı öneririm. Ne kadara almayı planlıyorsunuz?

• Hadi ya:( ben beyazını çok sevdim.hatta ilk çıktığı zamanlarda aklıma düşmüştü.tabi o zamanlar iphone kullandığım ve sık telefon değiştiğim için alamadım.şu an gene iphone 6 plus var ve bir şekilde elden çıkarıp 700-1000 arası en iyi bu telefon var.teknosa da teşhir ürünü olarak ama tertemiz beyaz da var siyah da ama 16 gb işte.iphoneum bile 64 gb para lazım olduğu için satıyorum.

• Neden uzak durun dediniz?ısınmadan ötürü mü? Eksi yanları çok mudur?

• lumia 925 im için lumia 830 teklif etti microsoft, kabul ettim. 30ekimde vermiştim servise gına geldi artık. Teslimat bilgilerimi falan istediler, boran danışmanlık mail atacakmış çıktı alıp imzalayıp geri gönderecekmişim. Hayırlısı bakalım.
    Tecrübeli arkadaşlar bu süreç kaç günde tamamlanır sizce ?

• Bu ne arkadaşlat herkes telefonu sattı mı? Biz de almayı düşünüyoruz işe bak

• Maksimilyen M kullanıcısına yanıt
    Uzak durun hocam.

Farklı seçeneklere yönelin.

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.