Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.529
Cevap
38
Favori
157.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden hocam.şarjı mı sıkıntılı.şarjı 1 gün gitse yeter.32 gb düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksimilyen M kullanıcısına yanıt
    Eğer Windows Phone tutkunuysanız size tavsiyem 640 veya 640XL almanız olacaktır.

925 artık eskidi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maksimilyen

Neden hocam.şarjı mı sıkıntılı.şarjı 1 gün gitse yeter.32 gb düşünüyorum

yav hocam akıl var mantık var, 3yıllık cihazı ne yapacaksınız , gidin aynı fiyata daha düzgün cihazlar bakın. Teknoloji gelişiyor zamanla.. Ayrıca teşhir outlet ürün bakıyorum diyorsunuz. Bana göre sizin yaptığınız parayı direkt çöpe atmaktır.

• Haklısınız fakat sıfırları hala mevcut.yani kullanılmamış telefon arıyorum ve alacağım.sizden isteğim sıfır da olsa alınıp kullanılmaz mı 750 tl civarı
    Eksilerini söyleyin bir de lütfen?

Hocam öncelikle mesajları cevapla veya alıntıla diyerek yazarsanız soruyu sorduğunuz kişinin daha çabuk haberi olur, siz de daha çabuk cevap alırsınız

925 yaklaşık 3 yıllık cihaz hocam. İlk zamanlarında güzel telefondu evet, kamerası efsaneydi, hatta zamanının en iyilerindendi. Ama microsoft efendi sağ olsun her güncellemeyle kamerayı daha çok bozdu. İkinci olarak windows 8.1 için batarya süresi tatmin edici (iyi değil ama yeter seviyede) ama windows 10'da şu an göründüğü kadarıyla çok kötü. Telefon çok ısınıyor. Haliyle bataryayı içiyor. 750 lira verecekseniz 735, 640, 640xl çok çok daha mantıklı bi seçenek olur. Hem kamera hem batarya hem performans açısından. Windows 10 performansı yeni cihazlarda donanım düşük olsa bile daha iyi sonuçlar veriyor.

Ek olarak Windows mağazasının durumunu biliyor musunuz bilmiyorum ama şu an kullandığınız apple'dan sonra hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz eğer mağazayla haşır neşir biriyseniz.

• Hocam çok teşekkür ederim.Eskiden beri nokia ya ilgim vardı.iphonela nokiadan vazgeçtim.bana bir gün şarj gitsin hafif kullanışlı olsun,film video müzik için program geregi olmasın yeter.bu arada windows 10 geldi mi? Ben hala windowsçular bekliyor diye biliyorum.artı markette banka ve bir iki adamakıllı oyun olsun yeterli benim için.

resmi olarak yayınlanmadı hala, kullanmak isteyen preview kurabiliyor ama. banka uygulaması olarak bi kaç tane var ama size lazım olan var mıdır onu bilmem. olanların kaliteli olduğunun garantisini veremem.

son zamanlarda çıkan oyunlar windows'a da çıkıyor ama yapımcısı çok ünlü değilse onun da garantisi olmuyor.
  • Vakıfbank olsun yeter.windows 10 gelmiycekse almıycam zaten 925.
    Çok teşekkür ederim aydınlattığınız için.inş pişman olmam çünkü ısınma vs oluyomş

• Telefonun garantisi 20.01.2016 tarihinde dolacak. Güç tuşunun hafif içe gitmesi, batarya ve şarj aleti değişimi için garantiye gönderecektim. Ancak servis telefonun içine eder diye göndermekten vaz geçtim.

Lumia 925 hakkında kullanıcılar genel olarak çok şikayetçi. Ben cihazı 1 yıl önce cihazda donanımsal ve kozmetik olarak nokta kusur yok diyen bir arkadaştan (gerçektende haklıymış) 2. el olarak aldım. Benim cihazın ne ekranında sorun var. Ne aşırı ısınma sorunu var. Batarya 2 yıllık olmasına rağmen yoğun kullanımda günü çıkartıyor. Normal kullanımda 2 güne yakın gidiyor.

Özetle ben cihazdan çok memnunum ve enaz 1 yıl daha 925 kullanma niyetindeyim. En kötü üstte paylaşılan batarya değişimi işlemini yapar, kullanmaya devam ederim.

950 Serisinin windows 10 performansına, (PC'de bile 1511 yapı ile haklı şikayetler çığ gibi büyümüşken, mobilde durumun farklı olacağını zannetmiyorum) ve mağazanın nasıl bir gelişim gösterceğine bağlı olarak en erken 1 yıl sonra fiyatlarda bir miktar düşünce 950 serisine geçmeyi düşünüyorum. Şahsi fikrim ilk etapta ikibin küsür TL verip 950 serisine geçmek, sonrasında işletim sistemi ve mağazadan şikayet etmek bile bile lades olmaktır.

• Arkadaslar L925 telefonumu 28 aralıkda İzmır teleservıce gönderdım 29 aralıkda cıhazın ellerıne ulastıgına daır bı mesaj geldı ıkı gün sonrada sıtelerınden kontrol ettıgımde son hareket olarak ' Üst seviyeye transfer edilmiştir ' ibaresi yazıyor bu şekılde süreç yasayan varmı bılgı verırmısınız?
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    buyuk ihtimal istanbula gondermislerdir.

ondan sonra degisim karari cikarsa sevinme. tam 2 aydir degisim cihazi bekliyorum.

• Mecburen beklicem hocam artık 20 is günü sonu ararım daha sonrası dediginiz gibi olur sanırım.

fatura tutari yuksekse belki ise yarar. bin tl altindaysa 640 xl oneriyorlar.

• Fatura tutari 700 küsür malesef ,640xl cok büyük kabul etmesek nasil olurki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Öyle bi seçenek sunarlar mı bilmem ama. Alırsan pilden yana kafan baya baya rahat olur kardeş. Olmadı alıp kapalı kutu satarsın

kabul etmezsen benim gibi yurtdisindan urun bekleyeceksin.

o kadar hizlilar ki 925 yerine hangi cihazi gondereceklerini bile 2 aydir belirleyemediler :)

• Biraz önce telefonla sorguladım degişim cıhazı beklenıyor dedı bugün 8.gün acaba mıcrosoftu arayıp bı sansımı denesemmı yoksa 20 iş gününün dolması mı gerekıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1983

kabul etmezsen benim gibi yurtdisindan urun bekleyeceksin.

o kadar hizlilar ki 925 yerine hangi cihazi gondereceklerini bile 2 aydir belirleyemediler :)

Hocam normalde muadıl yada bır üst cıhaz vermelerı gerekıyor 830 verseler alırım 930 zaten olmaz fatura tutarım düşük.
    sikayetimden dolayi tekrar aradilar bugun.

909tl faturam var 640 xl onerdiler.

830 icin umutlu olma.

• Anladım hocam ama bazı arkadaslar 830 bazıları ise 930 almış. sanırım ellerınde kalmadı bu cıhazlardan ve 640xl önerıyorlar eger banada aynı sekılde olursa beklerım.Dedıgım gıbı bugün 8,gün ama degısım kararı vermiş servis ne yapmamı önerırsınız mıgrosoftu arayayımmı?
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.