Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vay 920 ciler herkeze selamlar valla ben hala kullanıyorum 920 hiç önemli sorun çıkartmadı noki 6 bölümünde satılık bir nokia vardı anlaşırsak onu kızıma alıcam kendi nokia 8 geçeyim diyorum nokia severlere selamlar olsun.kalın sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: wquzun

Vay 920 ciler herkeze selamlar valla ben hala kullanıyorum 920 hiç önemli sorun çıkartmadı noki 6 bölümünde satılık bir nokia vardı anlaşırsak onu kızıma alıcam kendi nokia 8 geçeyim diyorum nokia severlere selamlar olsun.kalın sağlıcakla

Esasında taş gibi cihaz Lumia 920. Ele alındığında hissiyatı olsun, ekranı, hoparlörü olsun. Düşürsen kırılmıyor, kurcalasan bozulmuyor. Uygulamadan kaybetti işte, unutuldu gitti maalesef
  • Arkadaşlar teleofnum bozuldugu için 920 kullanıyorum. Windows 10'a yükseltmek istiyorum ama desteklemiyor galiba Yok mu bir çaresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronguman

Arkadaşlar teleofnum bozuldugu için 920 kullanıyorum. Windows 10'a yükseltmek istiyorum ama desteklemiyor galiba Yok mu bir çaresi

Şu konu yardımcı olacaktır.

https://forum.donanimhaber.com/desteklenmeyen-modellerde-8-1-den-10-a-yukseltme-registry-hack--119447603

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013'te almıştım. İki yıldır da babam kullanıyor. Bataryası dışında çok memnun :))

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.leon

2013'te almıştım. İki yıldır da babam kullanıyor. Bataryası dışında çok memnun :))

Tasarımı, ekranı, işletim sistemiyle iç içe oluşu vs. bambaşka bir telefon Lumia 920

Hele ki şu anahtarla kullanma özelliğine bayılırım, beni benden alır :)
     [ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: mr.leon

2013'te almıştım. İki yıldır da babam kullanıyor. Bataryası dışında çok memnun :))

Tasarımı, ekranı, işletim sistemiyle iç içe oluşu vs. bambaşka bir telefon Lumia 920

Hele ki şu anahtarla kullanma özelliğine bayılırım, beni benden alır :)
     [ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

aah ah ne güzel telefondun sen lumia 920. keşke microsoft çuvallamasaydı da windowsphone yaşasaydı :( atmaya da satmaya da kıyamadım lumia 920'yi youtube kanalımın videolarını çekiyorum onunla. kamerası 2017'de aldığım samsung c5'ten daha iyi özellikle hareketli çekimlerde ve loş ortam çekimlerinde.

• Bu cihazda wp artık çalışmıyor mu ? İkinci cihaz olarak alacagım sadece wp lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Bu cihazda wp artık çalışmıyor mu ? İkinci cihaz olarak alacagım sadece wp lazım
    neden çalışmasın zaten wp sistemi... sadece son sürümlerde sorun var güncelleemezsin olur biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Bu cihazda wp artık çalışmıyor mu ? İkinci cihaz olarak alacagım sadece wp lazım
    Çalışıyor.

Video, resim, ses paylaşımı, sesli ve görüntülü görüşme, GIF vs. her şey var ama fazla performans beklemeyin, grup konuşmalarına veya sohbetlere girerken yükleniyor yazıyor genelde. Performans sorunları var yani, aklınızda olsun.

• Bugün aklıma geldi, çıkarıp bir bakayım dedim Lumia 920'ye, cidden efsane bir telefon. Eldeki hissiyatı, ekranın siyahlığı, uygulamaların uyumu, telefonu kullanırken sanki bir ritim içerisindeymişiz hissi veriyor. Tabi eski sistem olduğu hissiyatını tam deviremiyor bildirim merkezinin ilkelliği, galerinin yatay mod desteklememesi, yazı seçerken tümünü seç tuşunun olmaması gibi özellikler sayesinde :) Gülücük koymaya çalıştım ama DH forum her zamanki gibi rezil durumda. Üye girişi yapınca ana ekranda forumlar belirmiyor. Zor bela Windows Phone forumuna girdim, bu sefer de arama özelliği çalışmıyor :) 29. sayfaya kadar kaydırdım sırf bu konuyu bulabilmek için :D Konuda gezinirken bahsedilen mesajı gör butonu da çalışmıyor, sayfanın en üstüne atıp bırakıyor. Internet Explorer 11'in eskiliğine vereceğim, şuan herhangi güncel bir cihazda çalışıyor forum. Windows 10 Mobile yükleyerek bir nebze çözülebilir. Yine de eskiden çalışan özellikleri çalışmaz hale getirdikleri için DH geliştiricilerine çok samimi selamlarımı yolluyorum :) Aynı şekilde resim eklemeye çalışıyorum, o da olmuyor.

Mağaza çalışmıyor. Yükleniyor yazısı yazıyor kategorilerde.

Telefonu aldıktan kısa bir süre sonra orijinal kılıf almıştım (Nokia CC-1043). Yıllarca severek kullandım, yine üstünde takılı duruyordu, çıkarayım dedim, maalesef parçalanmaya başladı... Benzer kılıf kullanan varsa çıkarırken dikkat etmesini tavsiye ederim.

Klavyeye bakmadan yazabildiğim tek telefon olması da benim için apayrı bir yere koyuyor Lumia 920'yi :)

Ekleme: Resimler mesajı düzenle kısmından eklenebiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 9 Ekim 2022; 13:59:29 >

• Bende de iki tane Lumia 920 var. İkisi de açılmıyor ama hala saklıyorum. :)

Efsane telefona saygıyla.

Bu arada favori konuma mail gelince bende cevap yazayım dedim hemde yıllar sonra.

• 
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.