Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saat kısmını manuel ayarlayıp +3.00 yapacaksınız. Sonra indirmeye başlayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zaman sonra 2.ci telefon için 920 aldım birtane.

3 sene önce 1520 ile Windows Phone bırakmıştım . 2003-2009 arasıda Wmobile kullanmış biri olarak Ms'nin neden bu sisteme yatırım yapmadığını bir türlü anlayamadım. Çünkü en son WM6 ile ios ve Android'in üzerindeydi.

Neyse şimdi yardım ihtiyacıma geleyim. Cihaz Wm10 şuan ama inanılmaz kasıyor, görsellik 10 numara ama kasılması hoşuma gitmedi. 8.1 dönme sırasında risk varmıdır? Yoksa bu şekilde 10'da devam edeyim mi?
  • Hocam merhaba;

Öncelikle hayırlı olsun..bende sizin gibi 920 edindim bir adet.aynı şekilde wm10 yükl.pek kasma sorunu yok.

Size sormak istedigim ekran renginiz nasil? Şöyle ki benim cihazımda,kahverengi tonlar ağırlikli.yani cihaz ios taki night shift modunda çalşiyor.gece modunda sanki ekran bircok ayari kurcaladim ama degismedi..

Acaba bu wm10 ozelligi mi sizde durum nasil yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeaCaptain kullanıcısına yanıt
    Eskiden bende kulanırdım şimdi telefonu anneme verdim. Renk ayarı kısmı var hocam. Onu bulmaya çalışın.ayarlar kısmından

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam çok teşekkur ederim..sagolun.

• arkadaşlar selamlar,
    ekranı kırılan telefonumu ve kaoağını değiştirmek istiyorum. bana kaça patlar ? bilgisi olan var mıdır ?
  • Yıllar önce almıştım. Annem hala kullanıyor. Telefon çok yavaşladı. Video ları açamıyor. Yüklü fazla bir programda yok. upgrade etmedim yıllardır. Herhalde 3-4 senelik bir sürüm yüklüdür. En son windows phone a upgrade etsem işe yarar mı? Başka bir yolu var mı hızlandırmanın?
  • Arkadaşlar merhabalar;

konuyu hortlattım
    5 yıl kadar bir süre olmuş, kimimiz iosa geçmiş, kimimiz androide geçmiş, aynı şekilde ben de iphone 6s ile lumia maceram sona erdi

kısaca 2013 te askere giderken 920 yi satmıştım, 2014 te gelince 1320 aldım 5 ay kullanıp lumia 1020 ye geçtim, bozuldu tamire gönderdim yapamadılar sıfır yeni telefon verdiler sonra gidip sıfıra yakın fiyata satıp üzerine para ekleyip iphone 6s'e geçtim.

Daha sonra 41 megapiksel kameradan dolayı 1020 hep aklımda kaldı, ikinci bir cihaz olarak almak için doğubankta gezinip temiz cihaz buldum yine satın aldım, yine bozuldu, tamire gitti 40 gün gelmeyince fatura para iadesi çıktı vs..

Asıl konu ise Geçen hafta çalıştığım teknoloji firmasının eski depo stoklarında kapalı kutu kvk çıkışlı sıfır LUMİA 920 denk geldi, kimseye satamayacakları için çok komik bir rakama satın aldım, ikinci bir telefon olarak kullanıyorum, eski anılarım canlandı, sayfaları taradım, cihazı ilk alanlardanmışım, baya foto, gece çekimi vs. paylaşımda bulunmuşum, okudukça güldüm falan
    , tabi 2012 teknoloji ile şuanki teknoloji arasında dağlara kadar fark var

şuan iphone 6s ile karşlaştırma yapmak biraz saçma olur fakat kamera konusunda lumia 1020 başarılı özellikle gece çekimlerinde

sizleride etiketledim, belki çoğunuz foruma girmiyo olabilirsiniz, aşağıda linkler de ilk aldığımda paylaşımlar bulunuyor, ve çoğumuz gece çekimlerinde şok olmuşuz, hepimizin konuşmalar var, bakmak isterseniz linkler aşağıda.
    https://forum.donanimhaber.com/nokia-lumia-920-wp8-1-5-ghz-dc-4-5-wxga-puremotionhd-8-7mp-1080p--65459193-194
    https://forum.donanimhaber.com/nokia-lumia-920-wp8-1-5-ghz-dc-4-5-wxga-puremotionhd-8-7mp-1080p--65459193-196

https://forum.donanimhaber.com/nokia-lumia-920-wp8-1-5-ghz-dc-4-5-wxga-puremotionhd-8-7mp-1080p--65459193-194
    https://forum.donanimhaber.com/nokia-lumia-920-wp8-1-5-ghz-dc-4-5-wxga-puremotionhd-8-7mp-1080p--65459193-196

@egemen_e @thunderbolt @cank1981 @sharpie @Raven @ahmetdemirci @eP_362

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexii_87 -- 14 Haziran 2017; 10:6:56 >
  • flexii_87 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Uzun bir Windows maceranız olmuş belli ki. Zamanında da güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz, şuan ne yazık ki hem kullanıcı sayısı hem de yapılan paylaşımlara gösterilen saygı ciddi derecede azaldı.

Bir zamanlar memnuniyetle kullandığınız telefonu uzun bir aradan sonra tekrar kullanmak iyi gelmiştir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

Arkadaşlar merhabalar;

konuyu hortlattım
    5 yıl kadar bir süre olmuş, kimimiz iosa geçmiş, kimimiz androide geçmiş, aynı şekilde ben de iphone 6s ile lumia maceram sona erdi

kısaca 2013 te askere giderken 920 yi satmıştım, 2014 te gelince 1320 aldım 5 ay kullanıp lumia 1020 ye geçtim, bozuldu tamire gönderdim yapamadılar sıfır yeni telefon verdiler sonra gidip sıfıra yakın fiyata satıp üzerine para ekleyip iphone 6s'e geçtim.

Daha sonra 41 megapiksel kameradan dolayı 1020 hep aklımda kaldı, ikinci bir cihaz olarak almak için doğubankta gezinip temiz cihaz buldum yine satın aldım, yine bozuldu, tamire gitti 40 gün gelmeyince fatura para iadesi çıktı vs..

Asıl konu ise Geçen hafta çalıştığım teknoloji firmasının eski depo stoklarında kapalı kutu kvk çıkışlı sıfır LUMİA 920 denk geldi, kimseye satamayacakları için çok komik bir rakama satın aldım, ikinci bir telefon olarak kullanıyorum, eski anılarım canlandı, sayfaları taradım, cihazı ilk alanlardanmışım, baya foto, gece çekimi vs. paylaşımda bulunmuşum, okudukça güldüm falan
    , tabi 2012 teknoloji ile şuanki teknoloji arasında dağlara kadar fark var

şuan iphone 6s ile karşlaştırma yapmak biraz saçma olur fakat kamera konusunda lumia 1020 başarılı özellikle gece çekimlerinde

sizleride etiketledim, belki çoğunuz foruma girmiyo olabilirsiniz, aşağıda linkler de ilk aldığımda paylaşımlar bulunuyor, ve çoğumuz gece çekimlerinde şok olmuşuz, hepimizin konuşmalar var, bakmak isterseniz linkler aşağıda.

@egemen_e @thunderbolt @cank1981 @sharpie @Raven @ahmetdemirci @eP_362

Dostum hayırlısı olsun.Forumda saygı maalesef yerlerde...İnsanın girmeyede hevesi olmuyor...
  • hey gidi günler hey

https://youtu.be/VGHcZd5yM8w

kutu acilimi bile yazmıştım

N9 var mıdır acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öyle sıfır bulsam ben de alırdım bir tane valla

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam saolasınız

o zaman çok heycanlandırmıştı ve günümüz teknolojisinin çok gerisinde bir teknoloji vardı
    şuan telefonu kullanmak garip geldi, çok yavaş hareket ediyor bir ton eksiği var hala ama yine de basit sade bir ara yüzü olduğu için kullanımı kolay

kamera hala renk tonlamada kötü sonuçlar veriyor fakat çektikten sonra ayar yapıldığının güzel sonuçlar veriyor, foto çekimleri yapıyorum ilerleyen günler de paylaşırım

Tasarım hala çok güzel kalın ve ağır olması dışında bombeli arka kasa ve siyah ön cam açıkcası iphone dan daha estetik ve daha çok albenisi var
  • thunderbolt kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam, aynen forum hiç tadı tuzu yok maalesef , günümüz geçliği şuan sosyal medya ortamlarında hoplayıp zıplıyolar

telefonu sıfır kutuda açıp kurcalamak çok garip bi duyguydu, o günlere götürdü beni
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    ooo egemen hocam hoşgeldin ne günlerdi ya, birde üniv yıllarıydı benim full boştum,sabah akşam forumdan çıkmazdım

video efsaneydi, arada bazen açıp izlerim

Telefon kalın ve ağırlığı dışında tasarım hala efsane, parla kasası ve bombeli yapısı elde tutarken cuk diye oturuyo, iphone bok yesin ama ios'a lafım yok, gerçekten çok ayrı bir dünyamış, insan kullanınca anlıyo.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    n9 olsa sıfır kutu onu da alırım direk

hocam sizin nick te tanıdık geliyor, o yıllar da sizde varmıdınz ?
    Eski nikim sugar_klavyeci idi. Hatırlarsın belki o zamanlarda sanırım oydu nikim. Bir arkadaşım bu niki seçmişti de hiç beğenmemiştim sonra değiştirdim.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Sugar hocam hatirlamazmiyim hic

Valla yillar sonra cikti geldi 920 bizi yine buldu

Sizdeki cihazlar ne alem de? Sattinizmi duruyomu? bozuldumu?

Zaman bulabilirsem foto cekimleri ile sayfayi biraz hareketlendirmek istiyorum;)

Selamlarimi iletiyorum, saygilarimla;)

Bende N93i, N86 ve 808 var. Satmadım satmayacağım. :) Bu cihazlar özel koleksiyonluk. Bir de N8 ve N82 bulabilsem koleksiyon tamamlanacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.