Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler aciklama icin . 630 gordum 400 tl sifir onu dusuneyim sanirim daha iyi secim olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler windows 10 a nasil guncelliyoruz? Ben her denememde yeni bir sey yok diyor. Insider uygulamasi da desteklemiyor dedi. Sizler nasil guncellediniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deezer uygulamasını kullanan var mı ?
  • vay be

• Konu tarih olmuş yılaarın efsane 920 konusu

• İlla Windows 10 kullanacak varsa bu registry hack olayı ile 10586 sürümlerden kurtulsun. Batarya çok daha iyi en yeni sürümlerde. Adamlar Win10 kullanmasınlar telefonu atsınlar diye 10586 yı en .oktan haliyle bıraktılar herhalde

• Arkadaşlar Rehberimdeki birleştirdiğim kişiler dağıldı hepsi ayrı oldu nasıl oldu bilmiyorum. Başına böyle bir şey gelen var mı ?
  • Benim lumia 920 nin hoparlör sesi kendi kendine kapanıyor. Arayanlarda sadece titreşim çalışıyor. Açıp kapayınca düzeliyor. Başına böyle bir durum gelen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Y4KUP kullanıcısına yanıt
    dostum bunun için direkt mail adresine gir bilgisayardan, sol üsteki seçeneklerden kişilerime bak... ordan ayar çekebilirsin sanırım.
  • Arkadaşlar, 920'nin RM kodu nedir ? Bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serinaga

Arkadaşlar, 920'nin RM kodu nedir ? Bilen var mı ?

RM-821

• Denedim onu yaklaşık 800 kişi var hepsini düzeltmek bayağı zamanımı alacak Neden oldu onuda bilmiyorum.
  • Selamlar cümleten,
    Cihaza win 10 yükleyen ve tavsiye eden var mı ? Varsa bir de hangi yolla ya da hangi yönlendirme ile yaptığını paylaşabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Cevik

Selamlar cümleten,
    Cihaza win 10 yükleyen ve tavsiye eden var mı ? Varsa bir de hangi yolla ya da hangi yönlendirme ile yaptığını paylaşabilir mi ?

Mağazadan Insider uygulamasını indirip Windows 10'a güncelleyebilirsiniz ama 10586 sürümünde kaldı. En son sürümü isterseniz Registry Hack ile yapanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Cevik

Selamlar cümleten,

Mağazadan Insider uygulamasını indirip Windows 10'a güncelleyebilirsiniz ama 10586 sürümünde kaldı. En son sürümü isterseniz Registry Hack ile yapanlar var.

Vazcaydım teşekkürler :)
  • Çok büyük umutlarla satın aldığım 2 gün sonra anneme hediye ettiğim telefondur.
  • mina26 kullanıcısına yanıt
    Valla ne yalan söyliyim 2012 de NOTE II aldım 2 sene onu kullandım ve sırf merakımdan gidip 920 aldım zorunlu 1.5 sene kullandım ve bende sonunda anneme hediye ettim NOTE II ye geri döndüm dünya varmış be :D
  • 4 sene olacak çok yakında, hallen kullanırım, bataryası hafiften sıkıntı vermeye başladı. 0 batarya alıp değiştireceğim, daha önce bu batarya değişimi yapan verim alan almayan oldu mu arkadaşlar?
  • dt-901 kablosuz şarj aldım ama Samsung S6 şarj oluyor nokia 920 olmuyor şaka gibi. neden olabilir? hard reset mi gerek sizce?
  • muhtemelen ic kısımdaki temas yerleri oynamış gibi flashın calısmamasıda bazen böyle oluyordu bi reseti dene tabi

• 
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.