Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hadi gelsin artık.
    820 cilere yazık ettiler ama!
  • arkadaşlar selamlar,

l920 win 10 alacak mı alacaksa kısıtlımı olacak ? eğer almayacaksa telf değiştirmeyi planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

arkadaşlar selamlar,

l920 win 10 alacak mı alacaksa kısıtlımı olacak ? eğer almayacaksa telf değiştirmeyi planlıyorum.

Alacak. Kısıtlama olmayacak lakin kısıtlanacak bir özellik yok. Artı olarak ortak mağaza gelecek telefona, tasarım bayağı iyileşecek, bildirim paneli daha iyi olacak vs. OTG donanım desteği istiyor sanırım o yüzden olmayacak, aynı şekilde Continuum'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

arkadaşlar selamlar,

Alacak. Kısıtlama olmayacak lakin kısıtlanacak bir özellik yok. Artı olarak ortak mağaza gelecek telefona, tasarım bayağı iyileşecek, bildirim paneli daha iyi olacak vs. OTG donanım desteği istiyor sanırım o yüzden olmayacak, aynı şekilde Continuum'da.

hocam selam,

verdiğiniz cevap için teşkkür ediyorum. teli güncelledim win 10 yükledim. kurcalayacağım biraz.

bu arada bir sorunum daha var. maalesef telefonumun gorilla glas ekranı çatladı ve kamera flaşı çalışmıyor. teleservise yi aradım ancak hiçbir şekilde müşteri temsilcisi ile konuşamadım. sizce tahmini onarım bedeli ne olur ? flaş birde ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Ray // 7 -- 17 Mart 2016; 11:52:14 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

arkadaşlar selamlar,

hocam selam,

verdiğiniz cevap için teşkkür ediyorum. teli güncelledim win 10 yükledim. kurcalayacağım biraz.

bu arada bir sorunum daha var. maalesef telefonumun gorilla glas ekranı çatladı ve kamera flaşı çalışmıyor. teleservise yi aradım ancak hiçbir şekilde müşteri temsilcisi ile konuşamadım. sizce tahmini onarım bedeli ne olur ? flaş birde ekran.

Arka flaş kırılmadıysa yerinden oynamıştır, kasayı açıp kapatınca düzelir. Sıkıntı oldu mu kendim tamir ettiğim için servis fiyatlarından bihaberim ne yazık ki.

• L720 WP8 (ya da 8.1. esımın telefonu). POP3 hesabımı kurdum ama , "bır kopyasını sunucuda bırak" ayarını bulamadım. Telefondan sılınce sunucudan da sılınıyor (halıyle pc ye gecınce maılı bulamıyoruz)

Yok mu bunun cozumu?
  • Öncelikle merhabalar ben bugün nokıa lumıa 920 telefonumu Windows 10 yaptım ama bazı sorunlar var.Mesela ayarlara giremiyorum tıklıyorum başlangıç ekranına atıyor beni telefonu sıfırlayamıyorum ayarlara girmiyor açma kapama(kilit tuşu) bozuk olduğu için ellede sıfırlayamıyorum bana yardım et lütfen kardeşim şimdiden kolay gelsin acil cevap bekliyorum.kameraya falanda girmiyor aynı şekilde başlangıç ekrana atıyo.

• Beyler merhaba.

Sorum Windows 10sorusu değil.
    O konuyu aştım artık!
    Sorunlu işletim sistemi kullanacağıma sorunsuz hızlı tepki veren sistemi tercih ediyorum.

Neyse geleyim sorunuma.
    Bu telefonda LTE var diye biliyorum.
    Kısaca 4G desteği bulunuyor.
    Mobil şebeke olarak "4G" seçeneğini seçmeme rağmen, Yukarıdaki H veya H+ tan bir türlü kurtulamıyorum!

Sizlerde 4 G çalışıyor mu?
  • geçen hafta bir kere çıkmıştı sonra ben de de olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

geçen hafta bir kere çıkmıştı sonra ben de de olmadı

Geçen hafta çıktı demek. Bu telefon destekliyor demek.
    ancak arkadaşımın telefonu LTE gösteriyorken, aynı mekanda ben 3G veya H+ görüyorum.

Nedendir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

ancak arkadaşımın telefonu LTE gösteriyorken, aynı mekanda ben 3G veya H+ görüyorum.

Nedendir?

Sim kartınız 4.5G ye uyumlu değildir.
    Ya da ayarlardan 4G seçili değildir.
    İkisinden biri...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

quote:

quote:

Nedendir?

İkisinden biri...

Maalesef ikisi de değil.
    sim Kartı yeni değişti. ayrıca değiştirir değiştirmez de ayarı 4G olarak yaptım.

Yine de hiç LTE yazısıyla karşılaşmıyorum. :(

İstanbul Taksim'de bunu telefonla takılan var mıdır başka?

• badtrip kullanıcısına yanıt
    Bende sürekli açık Turkcell kullanıyorum. Yer yer "L" bazen "H+ yada H" oluyor. Yani kısacası çalışıyor. Bulunduğun yerde çekmiyordur diyeceğim. Ama Taksim de de çekmezse nerede çekecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y4KUP

Bende sürekli açık Turkcell kullanıyorum. Yer yer "L" bazen "H+ yada H" oluyor. Yani kısacası çalışıyor. Bulunduğun yerde çekmiyordur diyeceğim. Ama Taksim de de çekmezse nerede çekecek ?

İyisimi yarın bir Türk Telekom bayiye gidip sorayım.

O kadar yatırım yaptık dediler salak gibi eski kart takmış olacak halleri yok ya. ???
    Valla açıkçası aklıma gelmedi değil :) Burası Türkiye burada her şey mümkün :)
    Kaç gündür bakıyorum. Sizden bir cevap yok acaba haklı mı çıktık :) Eski kartı mı takmışlar... :)
  • Windows Insider üzerinden Fast son sürüm kullanıyorum ama cihaz kaldırmıyor. 920'ye verilen "son resmi sürüm"e nasıl dönebilirim? Recovery Tool uygulama linkleri çalışmıyor ya da PC'me yüklenmiyor, hata veriyor. Bir çözümü var mı 8.1'e dönmenin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

quote:

quote:

Nedendir?

İkisinden biri...

Maalesef ikisi de değil.
    sim Kartı yeni değişti. ayrıca değiştirir değiştirmez de ayarı 4G olarak yaptım.

Yine de hiç LTE yazısıyla karşılaşmıyorum. :(

İstanbul Taksim'de bunu telefonla takılan var mıdır başka?

4.5G HAZIR 5555 e gönder işlemini yaptınız mı (yanlış hatırlıyor olabilirim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Bir arkadastan 2. El 920 almayi dusunuyorum. Pil performansi nasil acba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahidi

Merhaba. Bir arkadastan 2. El 920 almayi dusunuyorum. Pil performansi nasil acba ?

Hücresel veri açıkken 2G ile 1.5 gün görebilirsin ama 3G ile akşamı anca buluyor. Konum, NFC, telefonumu bul vs. açık tabi ki.

Ekleme: Yalnız telefon bayağı eski, çıkış yılı 2012 ve diğer telefonlara nazaran ele ağır geliyor. Windows 10 resmi güncellemesini alamaması da cabası. Gündelik işleri yapmak için biçilmiş kaftan fakat teknolojiyi yakından takip ediyorsanız daha güncel modellere bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 2 Mayıs 2016; 22:18:20 >
  • 
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.