Şimdi Ara

Nokia Lumia 920 ön inceleme 'Nokia geri dönüyor!' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
7
Favori
80.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rabbitweed

basina dagitilan lumia ile cekilmis fotograf ve video cekimleri sahte cikmis.http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920_sample_images_found_to_be_fake_as_well-news-4769.phpaz isikta boyle kaliteli fotograf ancak dslr fotograf makinesi ceker.Sokak lambalarinin parlakligina ve renklerin canliligina dikkat!vehttp://www.gsmarena.com/nokia_fakes_lumia_920_pureview_video_issues_an_apology_for_it-news-4765.phpVanın icinden profesyonel video kamerayla cekildigi camdan yansımış :)sahtekar nokya seni......

rezalet.

• Kamera teknolojisi mükemmel olmuş.

• Sistem özellikleri olarak gayet başarılı.

• direk olarak 32 gb hafıza ile gelmesi, kaliteli fark yaratan bir kamera, 4.5 inclik ekranı ile benim beğenimi kazandı. şarj olarakta çok tatminkar olacak gibi, verimli işlemci ve 2000 mah pil sayesinde. şahsen ben uygun fiyatlı giriş yaparsa galaxy s2'imi satıp windows phone işletim sistemine sahip olan nokia'yı tercih edebilirim. nokia uzun bir süredir hayal kırıklığıydı bu sefer olmuş diyorum, windows 8 beklendiği gibi farklılığını yaratırsa nokiada alır yürür...

• çok fazla zira dediniz göze çarptı :D

• Nihayet nokia'nın bakış açısının biraz değiştiğini görüyoruz, önceden hiç tam telefon çıkarmazdı hepsinin bi özelliği eksik oluyordu ama bu sefer tam olmuş gibi, ne çürümüş işlemciler var ne düşük bellek.
    Tek problem 2 3 ay önce lumia 808 preview çıkmıştı ve 41mp kameranın çok büyük reklamı yapılmıştı, şimdi lumia 920 çıkıyor ve 8.7mp kamerasıyla ondan daha iyi fotoğraf çektiğini söylüyorlar, şu saatten sonra 1 tane bile 808 satılmaması lazım o zaman,
    windows phone 8 de gayet şık bi işletim sistemi, telefon çok uçmadan güzel bi fiyat aralığında olursa alanı çok olur.

• Ne oldu bu siteye, yorumlar 25 diyor ama bir tane yorum görünmüyor (3gündür aynı sorun), sağdaki ayar bölgesinden ''Son Yorum Üstte'' şeklinde ayarlıyorum anca o zaman tüm yorumlar gözüküyor, bu sorunu yaşayan tek ben değilim, forumda bu sorunu yaşayanlar zaten bir konu açmış ama ne admin ne de moderatörülerden birinin haberi var mı yok mu belli değil, o nedenle konuyu buraya taşıdım.

http://forum.donanimhaber.com/m_65428218/tm.htm

• Snapdragon 1.5 GHz hızında çalışan Krait işlemci ve 1GB Ram.. Daha ne yapsın nokia'da size yaransın. Adamlar 4 çekirdekli 2GB li model çıkarsalar yine yaranamayacaklar size anlaşılan. Nokia üzerindeki tozu yavaşda olsa silkemeye başladı.

• Anasayfa haberlerinde yorumlar açılmadığı için editleyemiyorum yorumu, şu video çok tartışılır bence,https://www.youtube.com/watch?v=pytmZV0Qs7s

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Nihayet nokianın bakış açısının biraz değiştiğini görüyoruz, önceden hiç tam telefon çıkarmazdı hepsinin bi özelliği eksik oluyordu ama bu sefer tam olmuş gibi, ne çürümüş işlemciler var ne düşük bellek.Tek problem 2 3 ay önce lumia 808 preview çıkmıştı ve 41mp kameranın çok büyük reklamı yapılmıştı, şimdi lumia 920 çıkıyor ve 8.7mp kamerasıyla ondan daha iyi fotoğraf çektiğini söylüyorlar, şu saatten sonra 1 tane bile 808 satılmaması lazım o zaman,windows phone 8 de gayet şık bi işletim sistemi, telefon çok uçmadan güzel bi fiyat aralığında olursa alanı çok olur.

O lumia değildi symbian ile çıktığı için Lumia adını almadı ve telefonun asıl amacı dediğiniz gibi fotoğraftı ama ben hala satılacağını düşünüyorum sonuçta kamerası daha iyi ayrıca ses konusunda da başarılı bir cihaz :)

• android ve iOS tan soğmaya başladım wp8 haketen muhteşem olmuş.

• İlk basta telefon ile cekiliyordu .Kamera goruntusu ekrana gelince ne degisti nokia:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer yapmış kim ne derse desin yapmış.Su tasarımda ki çekiciliğe bakarmısınız.böyle cırtlak renklerin bir telefona bukadar güzel yakışacağını sanmazım

• HanivNokia' nın şu 40 küsür megapiksel fotoğraf çekebilen telefonu varya, işte onun içine Windows 8 koyup satsınlar o zaman Nokia ya geçerim. Tabi fiyatı da uçuk olmayacak.

Gerçekten iyi video ve fotoğraf çekebilen bir telefona ihtiyacım var fakat Nokia PureView de aptal bir işletim sistemi kullandığı için alasım gelmiyor. Üstelik buna rağmen fiyatı da çok pahalı

• Telefon gercekten eksiksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: brksnr

quote:

Orijinalden alıntı: OkishtNihayet nokianın bakış açısının biraz değiştiğini görüyoruz, önceden hiç tam telefon çıkarmazdı hepsinin bi özelliği eksik oluyordu ama bu sefer tam olmuş gibi, ne çürümüş işlemciler var ne düşük bellek.Tek problem 2 3 ay önce lumia 808 preview çıkmıştı ve 41mp kameranın çok büyük reklamı yapılmıştı, şimdi lumia 920 çıkıyor ve 8.7mp kamerasıyla ondan daha iyi fotoğraf çektiğini söylüyorlar, şu saatten sonra 1 tane bile 808 satılmaması lazım o zaman,windows phone 8 de gayet şık bi işletim sistemi, telefon çok uçmadan güzel bi fiyat aralığında olursa alanı çok olur.
    O lumia değildi symbian ile çıktığı için Lumia adını almadı ve telefonun asıl amacı dediğiniz gibi fotoğraftı ama ben hala satılacağını düşünüyorum sonuçta kamerası daha iyi ayrıca ses konusunda da başarılı bir cihaz :)

haklısınız, videoda 6.27 den 7.20'ye kadar izlerseniz güncellemelerle ve yazılımla daha 808 preview'den daha iyi fotoğraf çekeceğinden bahsediliyor, benim demek istediğim buydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Pekacar22

İşte Amiral Gemisi Dediğin Böyle lumia 920 gibi Olur Şimdi Samsung s3'ü Eleştirmek Benim Haddime Düşmez Ama Ya Telefona Dört Çekirdek Koymuşsun Ancak Ekran Çıt Çıt Kırılıyor Ne Kadar Tanıdığım Varsa S3'ün Ekranını Çatlatmış Yani Hepsi Mi Kullanıcı Hatası Bak Nokia'ya Tamam 4 çekirdek Yok Ama Malzeme Kalitesi Üst Seviye Üstelik 2 Çekirdek 28nm Yeterli Olur Üstelik Bahsettiğimiz Şey cortex a15 Karışımı Bir İşlemci Yani Gayet İyi Bir Performans Verir Neyse Kısaca Herşey Performans Değil Öyle Olsa Alırdık Lg Kullanırdık Ama Oda Yazılım Gücellemesi Vermiyor...Yani Uzun Lafın Kısası Lumia Gerek Yazılımı Gerek Malzeme Kalitesi Gereksede Perfomans Uyumuyla Liderliğe Oynar Diye Düşünüyorum...

Benim tanidiklariminda butun s3 leri saglam. Sanirim telefonu dikkatli kullanip kullanmamakla ilgili ;)

• sahtekarlıkları ortaya çıktığı için artık nokia ile hiç ilgilenmemeye karar verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Anasayfa haberlerinde yorumlar açılmadığı için editleyemiyorum yorumu, şu video çok tartışılır bence,https://www.youtube.com/watch?v=pytmZV0Qs7s

Bu hilekarlik nokia icin hos olmadi. Demekki bahsedilen kamera bu kadar basarili degilki bu turlu hilekarliklar yapiyorlar. Hos hareketler degil. yakismadi nokia

• Telefonun tek eksisi işletim sistemi wp nin rakiplerine karşı daha alması gereken çok yolu var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.