Şimdi Ara

Nokia Lumia 920 ön inceleme 'Nokia geri dönüyor!' (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
7
Favori
80.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bende nokia lumia 920 kullanıyorum windows phone 8.1 tüm gizlilik ayarlarına tick atmam paylasımları herkese acmama ragmen swarm da check ın yaptıgım zaman sadece swarm arkadaşlarım beni mekanda görebiliyor ,örnegın arkadasım olmayan bırıyle aynı mekanda check in yapalım ben onu gorebiliyorum ama o beni göremiyor herseyı denedım tum ozellıklere onay verdım halka acık yerlerde herkes senı gorsunmu de işaretli yüzde 99 programsal bir hata var sizde de oluyormu ayrıca fotograf paylastıgımdada sadece arkadaşlarım gorebılıyor herkese açamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem yoldaş -- 6 Eylül 2014; 20:06:15 >
  • Kullandığınız yada önerebileceğiniz pil tasarruf uygulaması var mı?
  • (DÖNEMEDİ)

güzel telefon tabi
  • Nokia mı kaldı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler. lumia 920 yi güncelledikten sonra ekranda bi simge çıktı ne olduğunu anlamadım ve ne işe yaradığını bilmiyorum. Acaba bilen biri bana ne olduğunu söyleyebilir mi? resimdeki kırmızı dairenin içindeki simgnin anlamını soruyorum.
     Nokia Lumia 920 ön inceleme 'Nokia geri dönüyor!'
  • pivaz P kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki bildirim çubuğunu çekip baktınız mı hocam ? Yeni bir ileti var mesaj, arama, mail ya da uygulama güncellemesidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • (Geri dönemedi)
  • Gayet iyi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

(Geri dönemedi)

Lumia 920 çok iyi bir telefondur , tasarımı malzeme kalitesi ve üzerinde barındırdığı teknolojiler şuanki amiral gemisi denilen telefonlardan bile üstündür. SAdece wp bekleni veremedi diyelim. Kablosuz şarj ,gözatma ekranı ve ois kamera olayı bile 3 yıl öncesini düşünürsek büyük bir atılımdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedektif_dh -- 27 Ocak 2015; 23:06:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dedektif_dh

quote:

Orijinalden alıntı: ø

(Geri dönemedi)

Lumia 920 çok iyi bir telefondur , tasarımı malzeme kalitesi ve üzerinde barındırdığı teknolojiler şuanki amiral gemisi denilen telefonlardan bile üstündür. SAdece wp bekleni veremedi diyelim. Kablosuz şarj ,gözatma ekranı ve ois kamera olayı bile 3 yıl öncesini düşünürsek büyük bir atılımdı.

Telefonlar güzel. Babama aldığım 630 bile aylar geçti yağ gibi akıyor. Akıcı ve özel bir sistem WP.

Ben Noka,'nın geri dönüş diye nitelendirdiği şeyi yapamadığını düşündüğüm için öyle yazdım.

Geri dönüşün istendiği gibi olmamasının 2 sebebi var.

1- Üst segmentte yanlış fiyatlandırma yapması. (Bulundurduğu teknolojilere göre iyi fiyat demeyin, onun farkındayım. Ama gidip 930 gibi bir telefonu HTC One E8, Xperia Z3 Compact, Xperia Z2, LG G2 vs. vs. canavar gibi kendini kanıtlamış modellerin kulvarından pazara sokarsan zaten tedirgin olan müşteriyi hepten kaybedersin.)
    2- Marketi güçlendirmenin önemini anlayamaması.

• Bataryası değişen lumia hangisi

• kaynakci_1979 K kullanıcısına yanıt
    Lumia 525

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalım23 -- 27 Eylül 2015; 0:50:06 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.