Şimdi Ara

Nokia Lumia 920 ön inceleme 'Nokia geri dönüyor!' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
7
Favori
80.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nevai

Telefonun tek eksisi işletim sistemi wp nin rakiplerine karşı daha alması gereken çok yolu var

wp 8 le geliyor. ne biliyorsun eksiği olduğunu?

• ya erdi hocam.çok güzel anlatmışsın,emek harcamıssın eyvallah..ama telefonun kalınlığı ve ağırlığı dışında en ufak bir eleştiri,olumsuz kelimeni duymadım ben.tmm fazla inceleme şansı bulamadık diyosunuz ama 15 dakkalık süreçte mutlaka gozünüze takılan bikaç şey vardır.mesela internet sayfasını açma hızı çok yavaş geldi bana.ordaki wifi ağındaki yoğunluklamı alakalı yoksa dediğiniz gibi işletim sisteminin hazır olmamasıylamı alakalı.telefonu kusursuz mükemmel olarak anlatmışsın sanki

• Nokia Lumia 920.
    Ekran: 4.5 inç.
    Genişlik: 70.8 mm.
    Ağırlık: 185 Gram.
    Pil: 2000 mAh.

Motorola Razr HD Maxx.
    Ekran: 4.7 inç. (Daha büyük ekran)
    Genişlik: 67.9 mm. (Daha büyük ekrana rağmen daha ufak boyut)
    Ağırlık: 157 Gram. (Daha büyük ekranlı cihaz ama daha hafif)
    Pil: 3300 mAh. (Lumia'dan daha hafif ama çok daha yüksek kapasiteli pili var.)

Bu mu Nokia'nın dönüşü. Kendi etrafında dönsün o anca...

• Pekacar22 hangi s3 camı çıt çıt kırılıyormuş. cahil cahil konuşmayın. elinde varsa çek fotosunu koy. nokia yı övmek için başka markalara çamur atma.

• OverClocK1ng aynen katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 7 Eylül 2012; 18:07:20 >
  • browser hızını tatmin edici bulmadım:(

• Erdi abi, anlatış tarzına bayılıyorum sadece ürün değil ürünün çalışma prensibi mimarisi her detayına giriyorsun. En bilinçli haber bu olsa gerek.

Teşekkürler.

• orada galaxy s3 ile 920 nin video karşılaştırılmasında 920 kullanılmıyor.orada kullanılan makine bir d-slr makine.orjinal full videosunda reklamın,lumia ileçekilen görüntüde çeken adamın görüntüsü bir camdanyansıyor ve elinde d-slr var.yalancının mumu yatsıya kadar...

• Çok güzel görünüyor umarım makul fiyatlarla ülkemize gelir Lumia 820 ve Lumia 920 cihazları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phandroid

browser hızını tatmin edici bulmadım:(

Bence donanımhaberin serverlarındaki günlerdir suren sorunlar yüzünden yavaş. Bu kadar kötü olmamalı

• Bu forumla neden kimse ilgilenmiyor sanal pazar ilanımı güncellemeye çalışıyorum hata veriyor "HTTP Error 404.0 - Not Found

The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable."

• Tasarımı hiç begenmedim

• çok ince yakalamışlar. yoksa nokia bal gibide sessiz kalıp yutturacaktı millete. kalkmış özür diliyor. ortaya çıkıncada youtube videosunun altına not koyuyor lumia920 ile çekilmedi diye. bu ucuzluk elopun başının altından çıkmıştır. nokia fanları fake olayı yüzünden konuşanlara sataşmasın. gsmarena yıkıldı bu olay yüzünden. burda kalkıp nokiayı savunmayın. hem video hem fotoğraflar fake. yakışmadı.

• İnceleme için çok teşekkür ederim. Sohbet tadında başarılı bir inceleme olmuş. Telefon gerçekten ilgimi çekti. Androidten sıkıldığım için denemekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: rabbitweed

basina dagitilan lumia ile cekilmis fotograf ve video cekimleri sahte cikmis.http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920_sample_images_found_to_be_fake_as_well-news-4769.phpaz isikta boyle kaliteli fotograf ancak dslr fotograf makinesi ceker.Sokak lambalarinin parlakligina ve renklerin canliligina dikkat!vehttp://www.gsmarena.com/nokia_fakes_lumia_920_pureview_video_issues_an_apology_for_it-news-4765.phpVanın icinden profesyonel video kamerayla cekildigi camdan yansımış :)sahtekar nokya seni......

Şu fotoğrafa da yorum alabilir miyim? Ben tam seçemedim
     Nokia Lumia 920 ön inceleme 'Nokia geri dönüyor!'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 7 Eylül 2012; 15:00:02 >

• Donanimhaberi anlarim.
    Sonucta gizli yada acik sekilde reklam alip bindigi essegin isligini caliyor ancak ben hala milletin bu NOKIA askini anlamiyorum.
    Symbian doneminde tekel oldugu icin milleti bir ozellik ekleyip milletti kazikladigi gunleri nasil unuttursunuz.
    Meego da millete attigi kazigi nasil unutursunuz.
    Onceki LUMIA serisine bir yillik olmadan sirtini donup guncelleme vermeyecek olan nokiayin bu haltlarini nasil unutursunuz anlamak mumkun degil.
    Cok mu hosunuza gidiyor kaziklanmak.
    Sony en ozgun dizayn ile ne guzel arayuz ile yeni yeni teller cikariyor ama millet BU MU AMIRAL GEMISI deniyor burun kivriliyor ama bunu nokia yapinca NOKIA GERI MI DONMUS oluyor ?
    Bakin acik konusuyim. Batan bir gemi var ve hala yolcu almaya calisiyor.
    Kim binmek isterse buyursun binenede mani olmamak lazim.

• Önce çıksın,satılsın,tecrübe edinilsin,(takribi 1 sene ) sonra Galaxy S4'le bir mukayese eder karar veririz. Unutmayalım ki Galaxy S3 sürekli eksiklikleri giderilerek 4.jenerasyonun hazırlığını yapıyor.W8 Phone çok büyütülmmeli . Windows arkasında olsa bile en iyisi mi allah aşkına; I Explorer - Chrome farkı ortada değil mi ?

• Yaw herşeyiniz iyi güzel incelemeler falan haber için taaa... New York lara ecnebi memleketlere falan gidiyorsunuz. Bir dönüp sitenizle ilgilenin stabil çalışan bi site tutturamadınız hep çöküş içinde siteniz yani forum açılıyorsa ana sayfa açılmıyor ana sayfa açılıyorsa forum açılmıyor. web master larınız ne iş yapıyor merak ediyorum donanimhaber yan gelip yatma yerimi? Türkiyenin teknolojiye gönül vermiş tüketicileri bilinçlendirme yolunda belkide en önemli sitesine hiç yakışmıyor.
  • Nokia bomba gibi geliyor, inceleme çok güzel olmuş. Ben Nokia düşmanı olan bir adamım. Nokia renkli ekranlı telefonlara geçtiğinden beri sevmem Nokia'yı. Ancak Microsoft gibi dünyanın yazılım lideriyle geri dönmesi beni çok etkiledi. Çıktığı gün almayı planlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erci501

OverClocK1ng aynen katılıyorum. sitede editleme ve + verme bile çalışmadığı için mecbur yazıyoruz.

Siteye s3 ile gir:) mobil surum de sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.