Şimdi Ara

Nokia Lumia 630 inceleme 'Uygun fiyatlı(!)' Windows Phone 8.1 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doness

Bırak ya gmd nedir 100 dolar değeri bile olmayan çin malı saçma sapan bi telefon 5 güncelleme almış çunku telefon sorunluydu hepsi bug güncellemesi sen eline wp almamış gelmiş burda konuşuyosun herşeye atlamayın aç bakalım o kral gmd'de 10 uygulama arka planda

Merak etme elimde discovery var 6 aydır kullanıyorum. Senin beğendiğin telefonun en iyisi discoverynin 10da 1ini yapamıyor wpyi gördük merak etme.
    quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Tamam flaş olabilir on kamera olabilir uygulama çok olabilir sanki zibilyon tane varda noluyo sizin kullandıklarınızın aynısı bizde de var ama 630 kesinlikle daha iyidir o çin telefonundan kitkat gelecekmiş gelsin bakalım ondan sonra güncelleme alacak mı ? Wp 2017'ye kadar destekli o zamana kadar bu tel hala güncel olacak ve inanılmaz gelişmiş olacak peki gmd ne olacak çop olacak. 2017'yi bırak 6 ay içinde kasmaktan kullanılmaz

Telefon guncellenmeyince kasacagini nerden cikardin bikere? 6 atmış. Cahilce konustugun buradan belli dostum. 4.4 ile o telefon senelerce kullanilir. Yabancı forumlarda bir suru rom var istediklerini yüklerler android 6 bile portlanir açık kaynak kodlu sonuçta. 630 gibi her yönden eksiği olan rezil bir telefon 2050ye kadar guncellense ne olacak güldürme insani

Ne olacak söyliyim eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek misali olacak.

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Tamam kullanırsın o zaman rom portlayarak android kral haklısınız. Wp zaten gelişmeyen bi işletim sistemi bak dostum android gelişmiş olsa dahi kesinlikle wp gibi stabil olamaz gunumuzde ayrıca wp şurda kaç yıllık sistem ? Android olsa bu kadar gelişebilir miydi biraz bu yönden dusunun birde biri 7-8 yıllık biri 2-3 yıllık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tamam kardeş haklısın android kral

OS hakkında konuşmuyoruz kardeş hala android filan diyorsun. Gmd her yönden ezer geçer 630u bunu tartışınca bile sasiriyorum fanboyluga gerek yok yav he bi sen haklisin tamam kendimi bildim bileli hic kimsenin lumia kullandığını görmedim en fazla 2 kişi görmüşümdür, dünya genelinde yıllardır satış oranından tut kullanım oranında ortada, wp kullanan bir tane editör gormedim koskoca dünya kullanmiyor herkes salak bi siz haklisiniz he tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 18 Temmuz 2014; 0:53:28 >

• quote:

Tamam kullanırsın o zaman rom portlayarak android kral haklısınız. Wp zaten gelişmeyen bi işletim sistemi bak dostum android gelişmiş olsa dahi kesinlikle wp gibi stabil olamaz gunumuzde ayrıca wp şurda kaç yıllık sistem ? Android olsa bu kadar gelişebilir miydi biraz bu yönden dusunun birde biri 7-8 yıllık biri 2-3 yıllık

He canım sen androidi samsung telefonlardan falan biliyorsun demekki. Android 4.2 den itibaren gayet stabil oldu ve daha android l nin betasıyla bile harikalar yarattı. Wpnin her yeri stabil olsa ne olur berbat bir işletim sistemi olduktan sonra. Hayattaki tek sorunumuz stabilite olsaydı 20 sene önceki telefonları kullanıyor olurduk. İlk okulda kullandığım motorolanın tuğla telefonuda gayet stabil çalışıyordu ona bakarsan. İşletim sistemi stabil ama içi bomboş. Telefona 2 uygulama kuruyosun kuracak 3 programı bulamıyosun gelmiş burda wp diyosun. Microsoft kendisi bile umudu kesti wpden

Ayrıca 4.2 den sonra ne demek stabil oldu kafa mı buluyorsun android sitti sene stabil olamaz koçum bu gidişle ;) ben romlu note 2'de kullandım hepsi aynı yeter artık uzatma sana göre android gelmiş geçmiş en iyi sistem tamamdır haklısın

• quote:

Ayrıca 4.2 den sonra ne demek stabil oldu kafa mı buluyorsun android sitti sene stabil olamaz koçum bu gidişle ;) ben romlu note 2'de kullandım hepsi aynı yeter artık uzatma sana göre android gelmiş geçmiş en iyi sistem tamamdır haklısın

Sen git ben hep burdayım. Android zaten dünyanın en iyi mobil işletim sistemi. Tersini söyleyen adam zaten birşeyden anlamıyordur. Şuan stabil zaten sıkıntı yok. Ne olduğu belli olmayan romlarla uğraşacağına git stok android kullan öyle gel.
    Sen cidden dalga geçiyosun ne demek android en iyi işletim sistemi ios dururken bir kere android ios'un tırnağı olamaz anlamadığın ne kadar belli

Arkadaşım tamam ya senle uğraşamıyorum sende tipik GMD kullanıcısısın piyasada telefon kalmadı,işletim sistemi kalmadı sayenizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77479BCDA -- 18 Temmuz 2014; 11:09:26 >
  • quote:

Sen cidden dalga geçiyosun ne demek android en iyi işletim sistemi ios dururken bir kere android ios'un tırnağı olamaz anlamadığın ne kadar belli

Arkadaşım tamam ya senle uğraşamıyorum sende tipik GMD kullanıcısısın piyasada telefon kalmadı,işletim sistemi kalmadı sayenizde.

Birşeyden çakmadığın belli. İşi bilen adam iosun ne kadar balon olduğunu ne kadar şişirmelerle buralara geldiğini bilir. Ben gmd süper harika diye birşey demedim ama wp çöp başka tabiri yok.
    İos gelmiş geçmiş en iyi sistemdir bunu aklına sok daha da konuşma cahilce sen ne wp kullanmışsın nede ios gelmiş burda ios şişirme wp çop diyosun

• Windows Phone 2010 yılında çıktı. Fakat ülkemize gelmedi. Direk Windows Phone 7 ile başladılar baktılar tutulmadı Windows Phone 8 ile altyapıyı sıfırdan yazdılar işletim sisteminde. 2017 yılına kadar güncelleme alacak yazmışsın söyler misin Windows Phone 'a gelen en büyük yenilik ne ? Bildirim çubuğu mu ?

• Kısa ve öz anlatımları özledik doğrusu.

• beyler benim sayacağım uygulamalardan hangileri yok?

twitter vardır diye düşünüyorum. bunun dışında;
    instagram, vine, soundcloud, nba game time, shazam bunlardan hangileri yok? wp hakkında 0 bilgiliyim diyebilirim

• pierceltics P kullanıcısına yanıt
    Hepsi var nba var mı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Sen git ben hep burdayım. Android zaten dünyanın en iyi mobil işletim sistemi. Tersini söyleyen adam zaten birşeyden anlamıyordur. Şuan stabil zaten sıkıntı yok. Ne olduğu belli olmayan romlarla uğraşacağına git stok android kullan öyle gel.

merhaba,

"benim işletim sistemim senin işletim sistemini döver.." cinsinden bir muhabbet başlatmak yanlısı değilim ancak; "..Android zaten dünyanın en iyi mobil işletim sistemi. Tersini söyleyen adam zaten birşeyden anlamıyordur..." demişsiniz. nasıl bir mantık yürüttüğünüzü anlayabiliyorum, zira insanoğlu atomu bile parçalamasına rağmen önyargıyı parçalayamadı, önyargının kabuğunu bile çizemedi..

WP nin, Androidin, Ios'un hepsinin üstün olduğu yönleri var, avantajları var. Bunları dile getirelim, tartışalım, evet. ama daha önce uzun uzun yazdım, tekrarlamak istemiyorum, lakin elinizdeki android cihaz iyi çalışıyor ve WP'nin halen eksikleri var diye "android dünyanın en iyi işletim sistemi oluvermiyor.."

üzgünüm, ama bir çok kullanıcı için göreceli olan "en iyi işletim sistemi" kavramını kolaylıkla androide yüklemeniz ve bunu kabul etmeyen insanları da "..birşeyden anlamıyor.." diye de nitelemeniz doğru birşey değil..

muhakkak sizin de bu konularda derin bilgileriniz vardır, bu yüzden size; "..androidi savunarak asıl siz bir şey bilmiyosunuz.." demeyelim ve saygı bakımından size kusurumuz olmasın..

bizler, burada kimseye, neyi ne kadar bildiğimizi, bilgisayar, mobil teknolojiler tecrübemizi, şimdiye kadar elimizden kaç android cihaz geçtiğini sayarak düelloya tutuşacak insanlar da değiliz.

kaldı ki; Lumia forumları müdavimlerinin hakikaten çok büyük bir çoğunluğu eski android kullanıcısıdır ve inanın en az sizin kadar belki sizden de fazla android bilgi ve tecrübesine sahiptir. hoşunuza gitsin ya da gitmesin ama, bu böyle..

size göre en iyi işletim sistemi android olabilir ama aksini iddaa eden kişi de cahil değildir.

kanaatimce; insan kendi tezlerini savunurken, başkalarına atıfta bulunacaksa düşünüp de konuşması gerekir saygı bakımından, değil mi ?

android, WP, Ios kullanıcılarının birbirinden öğrenecekleri çok şey var ama küçük görmeden, saygı çerçevesinde ve genelleme yapmadan..

nacizane tavsiyemdir, saygı dersi vermek üstüme vazife de değil. kırdıysam özür dilerim. tartışırken kırıcı değil, yapıcı olmak gerektiğini düşünüyorum, hepsi bu..

hah, şimdi android kullanıcılarının (-) puanlarını görelim bakalım, kaç (-) verecekler bana ?

syg.

• en nefret ettiğim tipler gelipte wp sayfasında android yalakalığı yapan insanlar..Kardeşim size ne milleti kazığamı oturtuyorlar zorla lumia 630 alacaksınız diye.Flaş yokmuş ön kamera yokmuş ram bu kadar mış..Bunu alan insan zaten bunları bilerek alıyor flaş meraklısı selfie meraklısı adam gider s5 alır iphone alır.

herkes 2000 tl verip tel alacak diye kuralmı var çok yakın bir sürede bende alacağım bu çöp!! telefondan..Ama ne flaşı ne ön kamera nede ram'i dert etmiyorum..Benim gündelik işimi halletsin yeter ki onuda fazlasıyla yapacak :)

boş boş işler yapmayın koca koca adamlarsınız
  • parolayı unuttum telefonu nasıl açabilirim

• bence fiyatına göre güzel telefonhttp://yorumlariniz.net/teknoloji/nokia-lumia-630/ buradan bakarak aldım memnun kaldım

• lumia 630 düşünüyorum nasıl bir telefon sizce.kullananlar yorum yapabilirmi lütfen.akakce de en düşük fiyat şuan bu sitede görünüyor kargo dahilhttp://www.mixreyon.com/asp/product/24163/Nokia-Lumia-630-Siyah-Cep-Telefonu

• Ben kullanıyorum. SAR değeri biraz yüksek.bu konuda hassasiyetiniz varsa araştırıp öyle alın derim.onun dışında 512 Ram içermesine rağmen canavar gibi telefon.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.