Şimdi Ara

Nokia Lumia 630 inceleme 'Uygun fiyatlı(!)' Windows Phone 8.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia'nın Windows Phone 8.1 yüklü olarak satılan ilk cep telefonu modeli Lumia 630 test masamızda. Işık sensörü, ön kamera ve flaş gibi bir çok alışıldık donanımdan yoksun olan 630 bakalım fiyatı ve sundukları ile beklentileri karşılıyor mu?

• 512 MB RAM Üstüne biraz daha koyup discovery almak çok daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 14 Temmuz 2014; 22:19:10 >
  • Özelliklerini kırpmaktan bir şey kalmamış telefonda. Rami bile 1 gb yapmamışlar.

• Babama göre çok uygun bir telefon.Kafasını karıştıracak hiçbir şey yok.

• wp herzamanki gibi çöp

• Sanki 512 MB olmasaydı hemen koşa koşa alıcaktınız
    Sanki 1 GB Ram'a sahip olan modeller yok

Sunduğu özelliklere göre fiyatı yüksek olmuş, Lumia 525 varken tercih edilesi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 14 Temmuz 2014; 22:35:25 >
  • Videonun basinda ekrandaki morlugu gorunce kapattim

Edit: az eksilemissiniz. Gozlugunuzu cikartinda bakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resfaction -- 15 Temmuz 2014; 3:00:04 >
  • Mesut abi amiral gemi telefonlarınıda senin tanitmanı istiyoruz. Eskiden ne güzeldi.

• çöp muhabbeti sevilmiyor ama çöp değilde nedir bu telefon?(diğer telefonlara kıyasla çöp)

edit:iyi eksi yemişim ama dediklerimin sonuna kadar arkasındayım.600 tl lik fiyat bu telefona fazla.ablama 500 tl ye lumia 525 aldık.bundan daha iyi bir telefon.lumia 720 var 650 tl ye,s3 mini var 650 tl ye,discovery var 650 tl ye,moto g var 650 tl ye,lumia 525 var 500 tl ye,avea intouch 3 var 585 tl ye.bu seçenekler arasında en son alacağım telefon lumia 630 olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canguler917 -- 14 Temmuz 2014; 23:25:20 >
  • @Speed-Step Mesut Çevik uzun zamandır WP için 1 yıla kadar iyi olacak diyor ama ne zamandır böyle demeye devam ediyor orası manidar.

• bunun yerine 8gb iphone 4 almak daha mantıklı geldi....
  • özellikleri o kadar kırpmıışlarki incelenicek bişey kalmamış... Fiyatı ne kadar rekabetçi olduğunu gösterir...

• ben kendi telefonumda otomatik isik ayarina birakmiyorum PIL süresi yüzünden
    "EL ILE YAPIYORUM" ( MANUEL) . bence bir sorun teskil ettmiyor..Günes altinda iyi gözükmesi iyi ..

• ekran bu kadar iğrenç olamaz sanırım siyah göstermeyi bırak ekran bildiğin lacivert görünüyor hem siyahlar hem beyazlar bildiğin lacivert renkte
  • Gene gelmis cöpcüler !

• Hayret ilk defa mesut çevik ezmemiş Nokia'yı.
  • Bir taraftan ekleme yaparken diğer taraflardan çok kesintiye gitmişler.

+Kapak ve pil çıkabiliyor.İyi olmuş.

-Ekran ışığının otomatik ayarlanmaması

-Ön kamera ve flaş olmaması.Kendini çekmenin moda olduğu bir zamanda ön kamera olmaması tuhaf.

-Ekranda logo yokken çerçevenin daraltılması.

-Bildirim ışığıda yok sanırım.

512 ram wp için hala yeterli olabilir.

Ekosistemin daha da gelişmesini istiyorlarsa cihazlarını uygun fiyat ve gerekli donanımlarla satsınlar.
  • Birkaç yönden iyi telefon; ancak hangi akla hizmet 4 çekirdekli işlemci koyup da 512Mb ram koyuyorsun. Bunu anlamıyorum.

• Stratejileri yalnış bence. Son çıkan devam modelleri bi önceki serilerde olan donanımlardan yoksun. 620 buna göre daha tercih edilebilir mesela. 525 hatta alt seviyede hala rakipsiz.

• Her şeyi anlarımda sanal tuşlar neden o kadar yukarda onu anlamıyorum arkadaş.Alt tarafta baş parmağımın genişliği kadar boşluk bırakmışlar.Tasarımı bozuyor resmen.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.