Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.722
Cevap
19
Favori
134.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Beyler kontrol eder misiniz ayarlar ekstralar+bilgi bölümünde Nokia geliştirmeleri yazısının altındaki sürüm kaç benim 1.7.0.173 yazıyor ama yanlış hatırlamıyorsam durumumu güncellemeden önce 1.8 li bişey yazıyordu özellikle bu sorum güncelleme yapmamış arkadaşlara soruyorm

1.8.1.140 yazıyor bende güncelleme yapmadım.

Cok ilginc :)) peki yine ekstralarda en altta Label Id bolununde ne yaziyor bende 1030.6407.1308.10133...
    Nokia care ile guncellemedim acaba guncelleme yaptigm program eski yazilimmi atti 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geranimo_25

quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

quote:

Hocam güncelleme zaten Nokia tarafından açıklandı ve tüm Lumia serisi için dağıtımı yapıldı. Ülkemize ne zaman gelecek bilmiyorum. Ben care Suite üzerinden 1 saatte güncelledim cihazı.

Hocam sen anlattım demişsinde ben hiç anlamadm nerden ve nasıl güncelliyecem bi yardımcı olurmusun link ve cok az anlatırsan hani

http://www.windowsphoneturkiye.info/nasil-yapilir/windows-phone-nokia-lumia-flashlama-ve-mevcut-surumu-tekrar-yukleme/

flashtan falan bahsedi ne idniriyoruz nasıl kuruyoruz ben ilk defa akıllı telefon kullandım vaktin varsa ufak ufak anlatırmısın

bu gönderdiğin linkten hiç birşey anlamadım ben

cure suit le nasıl guncelliyecem fikrim sıfır suan

Hocam netframework4 , sp1 paketlerini kurduktan sonra Nokia Care Suite 5.0 yükle.

Telefonu pc'ye bağla. Şarjın %70 üstü olsun. Nokia Care Suite'i aç. 4. sırada Product Support Tool For Store diye birşey var. Onu tıklat ve telefonu eşleştir. Lumia 620'yi tanıt yani.

Tanıtıkdan sonra 3. sırada Multi software update'yi tıklat. New Software kısmında yeni bir güncelleme numarası yazar. 1030.6407.1308.00xx neyse.

Sağ taraftaki play işaretine tıklat. Güncellemeyi indirecek. Biraz bekle. 2 gb'a yakın çünkü.

Güncellemeyi indirdikten sonra telefon kendini resetleyecek. Bir yükleme ekranı gelecek ve güncelleme işlemi başlayacak.

Telefonun güncellemeyi tamamladıktan sonra kendine yine bi reset atacak.

Telefon açıldığı zaman care suite'e bak. Yeşil okey işaretini görürsen sorun yok.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w4BFYND9L4c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 22 Mart 2013; 1:00:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam güncelleme zaten Nokia tarafından açıklandı ve tüm Lumia serisi için dağıtımı yapıldı. Ülkemize ne zaman gelecek bilmiyorum. Ben care Suite üzerinden 1 saatte güncelledim cihazı.

Hocam sen anlattım demişsinde ben hiç anlamadm nerden ve nasıl güncelliyecem bi yardımcı olurmusun link ve cok az anlatırsan hani

http://www.windowsphoneturkiye.info/nasil-yapilir/windows-phone-nokia-lumia-flashlama-ve-mevcut-surumu-tekrar-yukleme/

flashtan falan bahsedi ne idniriyoruz nasıl kuruyoruz ben ilk defa akıllı telefon kullandım vaktin varsa ufak ufak anlatırmısın

bu gönderdiğin linkten hiç birşey anlamadım ben

cure suit le nasıl guncelliyecem fikrim sıfır suan

Hocam netframework4 , sp1 paketlerini kurduktan sonra Nokia Care Suite 5.0 yükle.

Telefonu pc'ye bağla. Şarjın %70 üstü olsun. Nokia Care Suite'i aç. 4. sırada Product Support Tool For Store diye birşey var. Onu tıklat ve telefonu eşleştir. Lumia 620'yi tanıt yani.

Tanıtıkdan sonra 3. sırada Multi software update'yi tıklat. New Software kısmında yeni bir güncelleme numarası yazar. 1030.6407.1308.00xx neyse.

Sağ taraftaki play işaretine tıklat. Güncellemeyi indirecek. Biraz bekle. 2 gb'a yakın çünkü.

Güncellemeyi indirdikten sonra telefon kendini resetleyecek. Bir yükleme ekranı gelecek ve güncelleme işlemi başlayacak.

Telefonun güncellemeyi tamamladıktan sonra kendine yine bi reset atacak.

Telefon açıldığı zaman care suite'e bak. Yeşil okey işaretini görürsen sorun yok.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w4BFYND9L4c

teşekkürü bir borç bilirim :)

• Sadece ve sadece whatsup ve facebook yükledim şimdi her akşam şarj etmem gerekiyor telefonu. Bunları yüklemeden önce 5 gün gidiyordu şarjı...
  • Güncellemeyi yaptıktan sonra beklemek istemiyosanız bu linkteki QR kodlarıyla Nokia sistem bileşenleri hemen güncelleyebilirsiniz

http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia-822/210445-force-nokia-app-settings-updates-qr-code-links.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mindtrick -- 22 Mart 2013; 16:34:31 >
  • Ne güncellemesi arkadaşlar bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchAngel-

Ne güncellemesi arkadaşlar bu ?

Nokia'dan firmware güncellemesi
  • ArkadaÅŸlar telefonda müziÄŸin sesini kısınca zil seside kısılıyor.benim bildiÄŸim müziÄŸin sesi ayrı zil sesi ayrı ayarlanır.boyle Bi hataya nasıl düşüyorlar anlamadım gitti.bu win 8i yazan insanlar hiç mi telefondan müzik dinlememiÅŸ arkadaÅŸ yahu?

• quote:

Orijinalden alıntı: atikus

Sadece ve sadece whatsup ve facebook yükledim şimdi her akşam şarj etmem gerekiyor telefonu. Bunları yüklemeden önce 5 gün gidiyordu şarjı...
    wp8 henüz kullanmadım o yüzden söyleyeceğim şey zahmetli mi bilmiyorum ama: İhtiyacın olmadığı zamanlarda veya egde hızı tatmin ediyorsa kalıcı olarak 3G'yi kapat derim. Ben hızlı internete ihtiyaç duyduğum an açıyorum sonra hemen kapatıyorum. Bu şekilde şarj çok daha uzun idare ediyor.
  • Beyler sim kart yuvası satılıyor mu acaba lumia 620 nin

• quote:

Beyler sim kart yuvası satılıyor mu acaba lumia 620 nin

eBay'den bak derim. Orada satanlar oluyordu.
  • quote:

quote:

Ankara da sim kart yuvası kaybolmuş diye 425 tl ye 1 aylık telefonu satan bir arkadaş var şeytanda beni dürtüyor :)) ne kadar tutar sence o parça

• quote:

quote:

quote:

Ankara da sim kart yuvası kaybolmuş diye 425 tl ye 1 aylık telefonu satan bir arkadaş var şeytanda beni dürtüyor :)) ne kadar tutar sence o parça

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Nokia-Lumia-620-Sim-Tray-0269B74-/400419725351?pt=UK_Replacement_Parts_Tools&hash=item5d3ae02027

En iyi satıcılar arasında bu eleman. Direk al derim

• Arkadaşlar telefonu 1.5 aydır ve öyle ahım şahım bir şikayetim de yoktu. Yalnız bugün ilk kez düşürdüm telefonu ve şansıma da yan tarafının üzerine düştü. Ses kısma tuşu çöktü nasıl düzeltebilirim yeni kapak mı almam lazım yoksa bu kapağı biraz kurcalasam düzelebilir mi? Son olarak tuş olmadan sesi başka bir şekilde kısamıyor muyuz ben göremedim de

• quote:

Orijinalden alıntı: asb96

Arkadaşlar telefonu 1.5 aydır ve öyle ahım şahım bir şikayetim de yoktu. Yalnız bugün ilk kez düşürdüm telefonu ve şansıma da yan tarafının üzerine düştü. Ses kısma tuşu çöktü nasıl düzeltebilirim yeni kapak mı almam lazım yoksa bu kapağı biraz kurcalasam düzelebilir mi? Son olarak tuş olmadan sesi başka bir şekilde kısamıyor muyuz ben göremedim de

Hocam biraz kurcala. Kapağı çıkarıp arkasından kürdan , toka ile falan bastır. Belki düzelir.

Olmadı Vatan computer veya Bimeks'de 50-60 liraya orjinal kapak satıyorlar. Sipariş edersin.

Ben mavi kapak aldım. Tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asb96

Arkadaşlar telefonu 1.5 aydır ve öyle ahım şahım bir şikayetim de yoktu. Yalnız bugün ilk kez düşürdüm telefonu ve şansıma da yan tarafının üzerine düştü. Ses kısma tuşu çöktü nasıl düzeltebilirim yeni kapak mı almam lazım yoksa bu kapağı biraz kurcalasam düzelebilir mi? Son olarak tuş olmadan sesi başka bir şekilde kısamıyor muyuz ben göremedim de

Hocam biraz kurcala. Kapağı çıkarıp arkasından kürdan , toka ile falan bastır. Belki düzelir.

Olmadı Vatan computer veya Bimeks'de 50-60 liraya orjinal kapak satıyorlar. Sipariş edersin.

Ben mavi kapak aldım. Tavsiye ederim.

Elimle kurcalamıştım biraz ama yarın bir de sivri bir şeyle denerim. Mavi kapak almayı zaten başından beri düşünüyordum ama yaza bırakmıştım, çok mecbur kalırsak alıcaz artık. Bir de sesi bu tuşları kullanmadan kısmanın bir yolu yok mu?

• Yok diye biliyorum.
  • bu güncellemeleri neden Nokia direk kendisi vermiyor? yüklemek için yok nokia care yok nokia update vs. programlara ihtiyaç duyuyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

bu güncellemeleri neden Nokia direk kendisi vermiyor? yüklemek için yok nokia care yok nokia update vs. programlara ihtiyaç duyuyoruz?
    O programları güncellemeleri erken almak için kullanıyoruz, yoksa kendisi de güncelleme gönderiyor. Ama zamana yayıyorlarmış o yüzden de geç geliyormuş falan filan.
  • merhabalar arkadaşlar uzun süredir telefon bakıyorum aklıma 620 takıldı ama hakkında fazla açılan konu bulamadım forumlarda falan oncelıkle birkaç sorum olacak telefon darbelere karsı nasıl? sizce f/p olarak iyimi?
    Alsam pişman olurmuyum?
    Guzel yonlerı ve kotu yonleri? Cevaplarsanız mutlu olurum

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.