Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.723
Cevap
19
Favori
134.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar memnunmusunuz telefondan ? Bende aldım forumdan arkadaştan bakalım nisanıın 15'inde gelicek ancak bir kaç yorum okudum 512mb ram çok kısıtlayacak gibi herhalde bizleri. Umarım 2 sene götürü telefon bizi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4EverManiac

arkadaşlar memnunmusunuz telefondan ? Bende aldım forumdan arkadaştan bakalım nisanıın 15'inde gelicek ancak bir kaç yorum okudum 512mb ram çok kısıtlayacak gibi herhalde bizleri. Umarım 2 sene götürü telefon bizi :)

Bu telefon 2016'ya kadar net güncelleme alacaktır.

Hiçbir sıkıntın olmasın.
  • Güncelleme yapan arkadaşlar ben de akşama Care Suite ile güncellemeyi düşünüyorum da, şu an kullanıyorsunuz hiç bir sorun yok değil mi? Bir de şunu sorayım, sizin telefonunuz da Turkcell duvar kağıdı ve zil sesi ile mi geldi, mağazadan aldığınız halde? Sanmıyorum ama versiyon bakımından bir sorun olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

arkadaşlar memnunmusunuz telefondan ? Bende aldım forumdan arkadaştan bakalım nisanıın 15'inde gelicek ancak bir kaç yorum okudum 512mb ram çok kısıtlayacak gibi herhalde bizleri. Umarım 2 sene götürü telefon bizi :)

Hiçbir sıkıntın olmasın.

güncelleme alacak ama arkadaş oyun ve uygulama için gelecek sene 512 ram yeterliliğinden şüpheli bence. aynı endişeyi bende taşıyorum açıkcası şuan 512 ram gayet yeterli wp8 işletim sisteminde ancak bunun sebebi uygulamaların aşırı ram istememesi. bana gelecek sene oyunlarda sıkıntı olabilir gibi geliyo. inşallah yanılırım da diyemiyorum çünkü sektörün gelişmesini istiyorum :D bakalım neler görücez

bunları yazdım hemen ardından wp mağza konusunda gezinirken L720 'nin çıkmadan eskidiğini öğrenmek beni üzdü onu bekliyordum başka bi model bulucaz artık
    http://forum.donanimhaber.com/m_68537872/mpage_6/tm.htm#msglink_72504465

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYSST -- 19 Mart 2013; 9:08:57 >

• arkadaşlar merhaba. bende bgn yarın telefonu alarak aranıza katılmayı düşünüyorum. tüm sayfaları okudum bişey konusunda net olamadım. şimdi telefonu açılışta hesap olarak mutlaka hotmail hesabı mı girmek gerekiyor. gmail falan olmuyor mu. teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssrorschach

arkadaşlar merhaba. bende bgn yarın telefonu alarak aranıza katılmayı düşünüyorum. tüm sayfaları okudum bişey konusunda net olamadım. şimdi telefonu açılışta hesap olarak mutlaka hotmail hesabı mı girmek gerekiyor. gmail falan olmuyor mu. teşekkürler şimdiden

nasıl ki google playe gmail hesabınla girmen gerekiyorsa windows markete de microsoft dışında bir hesapla bağlanamazsın
  • eywallah teşekkür ettim. peki bu telefon turkcell.de vatan.da ve bimeks.te satılıyor şuan ama hiçbirinde mavi rengi yok. türkiye.ye gelmedi mi acaba bu renk mavi alan arkadaş var mı acaba nereden alablirim yazarsa cok sevinirim. eğer yoksa hangi rengi tavsiye edersiniz yeşil hariç çünkü parlak kaygan yüzeyliymiş yeşil sanırım mat daha hoş gibi
  • quote:

eywallah teşekkür ettim. peki bu telefon turkcell.de vatan.da ve bimeks.te satılıyor şuan ama hiçbirinde mavi rengi yok. türkiye.ye gelmedi mi acaba bu renk mavi alan arkadaş var mı acaba nereden alablirim yazarsa cok sevinirim. eğer yoksa hangi rengi tavsiye edersiniz yeşil hariç çünkü parlak kaygan yüzeyliymiş yeşil sanırım mat daha hoş gibi

Benim bildiğim kadarıyla sadece siyah olanı mat, yani Teknoseyir incelemesinde sadece siyah olan mat diyordu ama yanılıyor olabilirler. Bende de siyah var ve mat. Diğer renk kapaklarda önden baktığınızda telefonun ekranının çevresinde renkli bir çerçeve duruyor, ben o durumu sevmediğim için siyah aldım ama mat olması da iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mindtrick

quote:

eywallah teşekkür ettim. peki bu telefon turkcell.de vatan.da ve bimeks.te satılıyor şuan ama hiçbirinde mavi rengi yok. türkiye.ye gelmedi mi acaba bu renk mavi alan arkadaş var mı acaba nereden alablirim yazarsa cok sevinirim. eğer yoksa hangi rengi tavsiye edersiniz yeşil hariç çünkü parlak kaygan yüzeyliymiş yeşil sanırım mat daha hoş gibi

Benim bildiğim kadarıyla sadece siyah olanı mat, yani Teknoseyir incelemesinde sadece siyah olan mat diyordu ama yanılıyor olabilirler. Bende de siyah var ve mat. Diğer renk kapaklarda önden baktığınızda telefonun ekranının çevresinde renkli bir çerçeve duruyor, ben o durumu sevmediğim için siyah aldım ama mat olması da iyi oldu.

eywallah hocam. bende engadget.dan bakmıştım yakın plan resimlerden yeşil hariç diğerleri pütürlü bi yüzey gibi duruyodu ama türkiyeye farklı ürünler gelmiş de olabilir tabi. ekran konusunda haklısın bencede karşıdan bakınca sarı yeşil beyaz kapak önden cok hoş değil sanki o yuzden koyu bir renk olarak mavi cok güzel ama bulabilirsek tabi

• Ben güncellemeyi yaptım.

http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia-920/219943-updates-lumia-920-lumia-820-lumia-620-official-notice-nokia.html

Bu forumdaki bilgiden yararlanarak Nokia Software Updater for Retail ile güncelledim, gayet kolay. Hemen modelinizi tespit edip güncellemesini buluyor, internetten indiriyor ve kuruyor. Şu an sorun yok, her şey çalışıyor.
  • arkadaşıma telefonu aldık. fakat mobil verileri açamadık. telefon dubaiden geldi. şebeke ayarlarını nereden yapabileceğimizi bulamadık. bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    ayarlarda mobil şebekelerde 3g ve veri dolaşımı açık fakat operatörün bilgilerini giremedik bir türlü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinoza17

arkadaşıma telefonu aldık. fakat mobil verileri açamadık. telefon dubaiden geldi. şebeke ayarlarını nereden yapabileceğimizi bulamadık. bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    ayarlarda mobil şebekelerde 3g ve veri dolaşımı açık fakat operatörün bilgilerini giremedik bir türlü..

Aynı yerdeki şebeke seçimi kısmı var oradan otomatiğe basınca şebeke arıyor. Manuel seçebilirsiniz belki. Bende üç şebekeyi de buluyor. Belki de telefonu kaydettirmek gerekiyordur. Yabancı telefonlarda kayıt gerekiyor anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mindtrick

quote:

Orijinalden alıntı: spinoza17

arkadaşıma telefonu aldık. fakat mobil verileri açamadık. telefon dubaiden geldi. şebeke ayarlarını nereden yapabileceğimizi bulamadık. bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Aynı yerdeki şebeke seçimi kısmı var oradan otomatiğe basınca şebeke arıyor. Manuel seçebilirsiniz belki. Bende üç şebekeyi de buluyor. Belki de telefonu kaydettirmek gerekiyordur. Yabancı telefonlarda kayıt gerekiyor anladığım kadarıyla.

hocam ben türkiyede değilim zaten. 1 tane operatör var burada. 2.si yok.
    manuel seçsem de data connection açık hale getiriyorum ama içinde ayarlar yazmama izin veren kısıma geçemiyorum (apn diye geçiyor sanırım bu)

• Arkdaşlar 2. lumia 620 yi alıyorum telefondan o derece memnunum gerisi varın siz düşünün Aslında başka telefon alacaktım farklı olsun diye ama 750 Liraya bu telefondan iyisinin olmadığını anladım kaç gündür başka telefon baktım gittim teknosa darty demirörendeki saturn hepsine baktım. 750 TL bundan iyisi yok. Ama size tavsiyem arka kapak renk seçimini biraz daha düşünerek yapın sarı yeşil vs. renkli kapaklar her ortama uymaya biliyor. 2. telefonu siyah arka kapaklı alacağım fotoğraflarını atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

quote:

quote:

Hiçbir sıkıntın olmasın.

güncelleme alacak ama arkadaş oyun ve uygulama için gelecek sene 512 ram yeterliliğinden şüpheli bence. aynı endişeyi bende taşıyorum açıkcası şuan 512 ram gayet yeterli wp8 işletim sisteminde ancak bunun sebebi uygulamaların aşırı ram istememesi. bana gelecek sene oyunlarda sıkıntı olabilir gibi geliyo. inşallah yanılırım da diyemiyorum çünkü sektörün gelişmesini istiyorum :D bakalım neler görücez

bunları yazdım hemen ardından wp mağza konusunda gezinirken L720 'nin çıkmadan eskidiğini öğrenmek beni üzdü onu bekliyordum başka bi model bulucaz artık

L720 ile L620 arasında pek bir fark yokki. Bütün özellikleri aynı. İşlemci , ram vs.

1.7mp kamera ve gorilla glass ekran için 300-350 lira vermem ben şahsen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiçbir sıkıntın olmasın.

L720 ile L620 arasında pek bir fark yokki. Bütün özellikleri aynı. İşlemci , ram vs.

en önemli farkı bataryayı atlamışsın(620 yi es geçmemin en büyük nedeni) üstelik ekran boyutu da daha büyük. ama linkte de verdiğim gibi yeni çıkan 2 oyun 1gb ram istiyor. telefonlar daha ilk ayında eski jenerasyon durumuna düştü

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hiçbir sıkıntın olmasın.

en önemli farkı bataryayı atlamışsın(620 yi es geçmemin en büyük nedeni) üstelik ekran boyutu da daha büyük. ama linkte de verdiğim gibi yeni çıkan 2 oyun 1gb ram istiyor. telefonlar daha ilk ayında eski jenerasyon durumuna düştü

1000 veya 1050 liradan satışa sunulacak diye düşünüyorum 720 için.

200 daha koyar 820 alırım o durumda

• quote:

....

1000 veya 1050 liradan satışa sunulacak diye düşünüyorum 720 için.

200 daha koyar 820 alırım o durumda

evet 2. el 820 almak daha mantıklı duruyo ama 720'nin pil tam istediğim seviyede. nokia çok kafa karıştırıcı bi durum orta çıkardı. 512mb-1 gb arası bi ram koysaydı şu 720 ye gözüm kapalı alırdım. bu kararsızlık devam ederse s4 mini çıkarsa sinirden gidip onu alcam bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYSST -- 20 Mart 2013; 9:38:57 >
  • bu telefonun mavisi yok mu türkiye.de kesin bilgisi olan var mı turkcell nokia hepsine mail attım cevap yok. vatan bimeks onlardada mavi yok anlamadım nedendir.
  • quote:

bu telefonun mavisi yok mu türkiye.de kesin bilgisi olan var mı turkcell nokia hepsine mail attım cevap yok. vatan bimeks onlardada mavi yok anlamadım nedendir.

Vatan computerda mavi kapak satılıyor. Telefonun kendisi mavi olarak satılmıyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.