Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.723
Cevap
19
Favori
134.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

Orijinalden alıntı: ssrorschach

bu telefonun mavisi yok mu türkiye.de kesin bilgisi olan var mı turkcell nokia hepsine mail attım cevap yok. vatan bimeks onlardada mavi yok anlamadım nedendir.

Vatan computerda mavi kapak satılıyor. Telefonun kendisi mavi olarak satılmıyor maalesef.

eywallah teşekkür ederim olmadı oyle yapıcaz mavi kapağı ayrıca alıcam artık. peki sizin renk öneriniz hangisi acaba beyaz ve sarı da güzel duruyo ama beyaz için lekelenince cıkmıyor şeklinde mesajı vardı bi arkadaşın muhtemelen sarıdada bu problem cıkabilir acık renk olması sebebiyle
  • Ekran koruyucu alıp da memnun olanlar link atabilir mi acaba? Ben de almayı düşünüyorum ama ekran hassasiyetini fazla etkilemesin istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asb96

Ekran koruyucu alıp da memnun olanlar link atabilir mi acaba? Ben de almayı düşünüyorum ama ekran hassasiyetini fazla etkilemesin istiyorum

Hassasiyette sorun yok fakat mat alma parlak al

• simkard nasıl yerlestiriliyor ?
    buyuk gelıyor benım kard ya da bana mı oyle geliyor ? o ekstradan cıkan aparata nasıl yerlestirecegğim kratı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brooklynn

simkard nasıl yerlestiriliyor ?
    buyuk gelıyor benım kard ya da bana mı oyle geliyor ? o ekstradan cıkan aparata nasıl yerlestirecegğim kratı ?

Bende aynı durumu yaşamıştm yerleşmiyordu:) direk üstüne koymayı deniyordm ama altta sürgü sistemi gibi düşün siyah küçük bir çıkıntı var anlarsn zaten

• 620'de çalışan Gameloft oyunu Shark Dash:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/shark-dash/8896c262-a9fc-4b6b-aa7e-3dff8bcd9f6e

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 20 Mart 2013; 19:28:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

quote:

Ekran koruyucu alıp da memnun olanlar link atabilir mi acaba? Ben de almayı düşünüyorum ama ekran hassasiyetini fazla etkilemesin istiyorum

Link yollayabilir misiniz rica etsem?

• quote:

quote:

quote:

Link yollayabilir misiniz rica etsem?

Link yok hocam ben Ankara Kızılay zore aksesuardan aldım

• ben güncelleştirmeyi yapamadım program telefonumu görmüyor pc görüyor amsa
  • Evet Beyler 2. Lumia 620'yi aldım. Siyah rengi de gayet güzel duruyor tavsiye ederim.

• merhaba arakdaslar bende siyah 620 sahibiyim yaklasık 1 hafta once aldım. bugun 3-4 kez telefon reboot oldu nedenini anlayamadım simdilik sıkıntı yok kullanıs olarak cok güzel bir telefon benim için en güzel ozelliği cevirimdısı navigasyon kullanabilmek ve cok da basarılı.. telefonu alan kullanan arkadaslara hayırlı ugurlu olsun..
  • Beyler yeni aldığım telefona diğerinde gelen güncelemeler gelmedi hani şu navigasyonu falan ingilizce yapan onu nasıl hallede bilirim ?
  • Ben renk olarak beyaz lumia 620 kullanıyorum. fakat geçen haftasonu indirim ile 51 liraya mavi kapak aldım.

Çokta şık durdu.

Şimdi şeffaf ekran koruyucu arıyorum. Bulamadım bir türlü
  • daha önce link vermiştim yine vereyim

http://www.pdateknoloji.com/search/lumia%20620

burdan bi adet şeffaf bi adet mat ekran koruyucu aldım. kendim uyguladım. gayet kolay ve baloncuk kalmıyor tavsiye ederim.

lumia 620 nin tüm aksesuarları var linkte siteyi de tavsiye ederim istanbula 3 günde yolladılar ürünlerimi
  • quote:

Hocam güncelleme zaten Nokia tarafından açıklandı ve tüm Lumia serisi için dağıtımı yapıldı. Ülkemize ne zaman gelecek bilmiyorum. Ben care Suite üzerinden 1 saatte güncelledim cihazı.

Hocam sen anlattım demişsinde ben hiç anlamadm nerden ve nasıl güncelliyecem bi yardımcı olurmusun link ve cok az anlatırsan hani
  • quote:

Orijinalden alıntı: geranimo_25

quote:

Hocam güncelleme zaten Nokia tarafından açıklandı ve tüm Lumia serisi için dağıtımı yapıldı. Ülkemize ne zaman gelecek bilmiyorum. Ben care Suite üzerinden 1 saatte güncelledim cihazı.

Hocam sen anlattım demişsinde ben hiç anlamadm nerden ve nasıl güncelliyecem bi yardımcı olurmusun link ve cok az anlatırsan hani

http://www.windowsphoneturkiye.info/nasil-yapilir/windows-phone-nokia-lumia-flashlama-ve-mevcut-surumu-tekrar-yukleme/

• quote:

quote:

quote:

http://www.windowsphoneturkiye.info/nasil-yapilir/windows-phone-nokia-lumia-flashlama-ve-mevcut-surumu-tekrar-yukleme/

flashtan falan bahsedi ne idniriyoruz nasıl kuruyoruz ben ilk defa akıllı telefon kullandım vaktin varsa ufak ufak anlatırmısın

bu gönderdiğin linkten hiç birşey anlamadım ben

cure suit le nasıl guncelliyecem fikrim sıfır suan

• quote:

quote:

quote:

quote:

flashtan falan bahsedi ne idniriyoruz nasıl kuruyoruz ben ilk defa akıllı telefon kullandım vaktin varsa ufak ufak anlatırmısın

bu gönderdiğin linkten hiç birşey anlamadım ben

cure suit le nasıl guncelliyecem fikrim sıfır suan

Çare suite ile uğraşma hocam Nokia software Update indir telefonu tanıyr son yazılımın bilgisini verip güncellemeyi yapıyor. Sanırım 1.16 gb

• Beyler kontrol eder misiniz ayarlar ekstralar+bilgi bölümünde Nokia geliştirmeleri yazısının altındaki sürüm kaç benim 1.7.0.173 yazıyor ama yanlış hatırlamıyorsam durumumu güncellemeden önce 1.8 li bişey yazıyordu özellikle bu sorum güncelleme yapmamış arkadaşlara soruyorm

• quote:

Beyler kontrol eder misiniz ayarlar ekstralar+bilgi bölümünde Nokia geliştirmeleri yazısının altındaki sürüm kaç benim 1.7.0.173 yazıyor ama yanlış hatırlamıyorsam durumumu güncellemeden önce 1.8 li bişey yazıyordu özellikle bu sorum güncelleme yapmamış arkadaşlara soruyorm

1.8.1.140 yazıyor bende güncelleme yapmadım.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.