Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.722
Cevap
19
Favori
134.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ben aranıza yeni katıldım bir ay oldu bende nokıa lumıa 620 aldım.telefonumdan gayet memnunum ama bir sorunum var açtığım skype yi kapatamıyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ?
  • arkadaslar bi sorum olacak..turkcell bayinden sıfır aldım telefonu..yanlız bi sorun var..telefonun kapağını cıkardıgımızda ustten iki vidaya sanki tornavida değmiş bigi iz var..diger 4 vida da yok..sadece ustteki 2 tanesinde..telefoncuya gösterdim..fabrikadan o şekilde gelmiş olabilir dedi ama acaba sizde de böyle bir durum var mı?
  • http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/temple-run/1a7cb5f8-792a-4992-b07a-83874c0795ae

Temple Run geldi fakat Lumia 620 için desteklenmiyor diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 27 Mart 2013; 22:04:47 >
  • telefodnan wi-fi kullanarak mağazadan alışveriş yapabiliyorum. Fakat bilgisayardan uygulama indirmeye çalıştığımda "kaydedilmiş aygıt yok" uyarısı alıyorum. Çözümü nedir acaba ?
  • biri diyor temple run oynanmiyor ram yetersiz kalıyor ne lan bu nokia ayıp be yapacağın işin iphone 512 ram ile oyun oynuyor neyse lanet olsun nokia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangstar69

biri diyor temple run oynanmiyor ram yetersiz kalıyor ne lan bu nokia ayıp be yapacağın işin iphone 512 ram ile oyun oynuyor neyse lanet olsun nokia

Çünkü oyunu kodlayan Nokia ve işlemtim sistemini kodlayan Nokia dimi?
  • Tek çekirdek , 256mb ram cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynanabilen Temple Run oyununun Lumia 720-620-520 serisinde oynanmayacak olması Nokia'nın ayıbıdır.
  • Ayıp Nokianın bu telefonlara 512 ram koyması bide ayıp oyunun kodunu yazandadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parberk9999 -- 27 Mart 2013; 23:35:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirtas

arkadaslar bi sorum olacak..turkcell bayinden sıfır aldım telefonu..yanlız bi sorun var..telefonun kapağını cıkardıgımızda ustten iki vidaya sanki tornavida değmiş bigi iz var..diger 4 vida da yok..sadece ustteki 2 tanesinde..telefoncuya gösterdim..fabrikadan o şekilde gelmiş olabilir dedi ama acaba sizde de böyle bir durum var mı?

Arkadaslar bi cvplarsanaz cok sevinecem..sizin telefonun vidalarinda bahsettigim ufak izler var mi

• Oyunun 1gb RAM ya da 512MB RAM ile çalışabileceği oyun yapımcıya bağlıdır.
    Evet, oyun rahatlıkça 512MB ram ile çalışır ama çalışmaması Nokia'nın suçu değil, oyunu yapanın suçu.
    Herhalde oyunu çok iyi optimize edemediler, ve Windows Phone 8 gibi bir işletim sisteme ilk kez oyun kodladıkları için bu gayet normal.

Nokia'nın burda yapacağı birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IG

Oyunun 1gb RAM ya da 512MB RAM ile çalışabileceği oyun yapımcıya bağlıdır.
    Evet, oyun rahatlıkça 512MB ram ile çalışır ama çalışmaması Nokia'nın suçu değil, oyunu yapanın suçu.
    Herhalde oyunu çok iyi optimize edemediler, ve Windows Phone 8 gibi bir işletim sisteme ilk kez oyun kodladıkları için bu gayet normal.

Evet sorun tamamen porttan kaynaklanıyor. iOS'tan portlanmış. WP'ye özgü sürümü de yayınlacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: IG

Oyunun 1gb RAM ya da 512MB RAM ile çalışabileceği oyun yapımcıya bağlıdır.

Evet sorun tamamen porttan kaynaklanıyor. iOS'tan portlanmış. WP'ye özgü sürümü de yayınlacakmış.

Benim tahminim yakında oyunlar 512MB ram ile çalışabileceğini düşünüyorum. ve büyük bir ihtimale Temple Run'a yakında bir güncelleme gelir bu imkanı sağlayan.
    Gameloft Asphalt 7 gibi oyunu şu an 512MB RAM için optimize ediyor, Temple Run'mı çalışmayacak

Oyun yapımcıların sadece Windows Phone 8'e alışmaları lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: serpico,,,

quote:

Orijinalden alıntı: ssrorschach

quote:

quote:

quote:

bi türlü telefonumu alamadım turkcell bayisinde 699 tl satılıyor şimdi belki kampanya vardır

hocam hangi bayi acaba bu ya nereye sorsam fix 749. gerçi turkcell.den de pek almak istemiyorum jelatini açıp bişeyler yüklüyolardı telefona eskiden hala öyle mi bilemiyorum gerçi

nerde oturuyosun valla bilmiyorum turkcell telefonu jelatıni cıkarır mı yok oyle bi sey kimseye sormadan jelatıni sokemez gerci

ankara hocam benim ama istanbul.da biyerde varsa ordanda aldırabilirim. jelatin derken kutunun dışındaki jelatini kastettim ankara.da bir avm.de gördüm tamamının jelatini sökülmüştü kutuların. nokia shop.a baktım hepsi jelatinli. belki o bayiye öyle gelmiştir ama insan kendi açmak ister tabiki onu doğal olarak.

ben 699 a istanbulda bi timden kampanyalı olarak aldım ve jelatini üzerindeydi kutuyu kendim açtım.

Bende lumianın bu modelini çok beğendim ve almayı planlıyorum. Fakat nereye sorsam tim veya nokia shop farketmeksizin hepsi sözleşmiş gibi fiyatının 749 lira olduğunu söylüyor. Acaba siz hangi timden aldınız? Ben avrupa yakasında 749 lira altına bulamadım.

• Abiler WP'na uyarlanan oyunların hemen hemen hepsi iOs veya Android için optimize edilmiş oyunlardır.

Zamanla oyunlar 512mb ram'de oynanacaktır diye düşünüyorum.
  • Takiiip !
  • quote:

Orijinalden alıntı: T0L6@

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bi türlü telefonumu alamadım turkcell bayisinde 699 tl satılıyor şimdi belki kampanya vardır

hocam hangi bayi acaba bu ya nereye sorsam fix 749. gerçi turkcell.den de pek almak istemiyorum jelatini açıp bişeyler yüklüyolardı telefona eskiden hala öyle mi bilemiyorum gerçi

nerde oturuyosun valla bilmiyorum turkcell telefonu jelatıni cıkarır mı yok oyle bi sey kimseye sormadan jelatıni sokemez gerci

ankara hocam benim ama istanbul.da biyerde varsa ordanda aldırabilirim. jelatin derken kutunun dışındaki jelatini kastettim ankara.da bir avm.de gördüm tamamının jelatini sökülmüştü kutuların. nokia shop.a baktım hepsi jelatinli. belki o bayiye öyle gelmiştir ama insan kendi açmak ister tabiki onu doğal olarak.

ben 699 a istanbulda bi timden kampanyalı olarak aldım ve jelatini üzerindeydi kutuyu kendim açtım.

Bende lumianın bu modelini çok beğendim ve almayı planlıyorum. Fakat nereye sorsam tim veya nokia shop farketmeksizin hepsi sözleşmiş gibi fiyatının 749 lira olduğunu söylüyor. Acaba siz hangi timden aldınız? Ben avrupa yakasında 749 lira altına bulamadım.

14 şubat sevgililer günü kampanyasıyla aldım küçükbakkalköy timden. 2 günlük ve k.b. time özeldi kampanya. internetten alırım diyorsanız linki inceleyin 674 tlye satılıyor. ben alırken araştırmıştım timde bulamasam burdan alacaktım. güvenilir gözüküyor araştırmanızda fayda var

http://www.gondolbasi.com/urun/nokia-lumia-620.aspx?ref=akakce&v=1.10&ttype=Details#pt

• Ben en çok şu müzik olayını merak ediyorum gerçektende güncel şarkıları bulabilirmiyiz? Şimdi istediğimiz şarkıyı aratıp Danza Kuduro çıkmasın ?

Telefon sahibi biri bu soruma cevap verirse aydınlanmış olucam

Bu telefon şurada dibimde BATUM'da 420 Lari yani 460 TL .İnternet sitelerinde 750 TL den bahsediliyor. Haftasonu gidip alıvereyim bari.

Edit: Kazıklanıyooz oluum sürekli !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 28 Mart 2013; 2:56:20 >
  • temple run ve 8 yeni android oyununu desteklemese bile bu telefonu alıcağım hemen ümidi kesmeyelim oyunlar daha yeni çıktı geliştirilip 620ye optimize edilir diye düşünüyorum zamanla, artık onlarda oynanmassa yuh diyorum başka bir şey demiyorum android gibi ram sömüren bi sistemde 800 mhz işlemci ve 512 mb ramle kasmadan oynanıyorsa lumia 620 oynanması şarttır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-323E4D72D -- 28 Mart 2013; 8:30:29 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

14 şubat sevgililer günü kampanyasıyla aldım küçükbakkalköy timden. 2 günlük ve k.b. time özeldi kampanya. internetten alırım diyorsanız linki inceleyin 674 tlye satılıyor. ben alırken araştırmıştım timde bulamasam burdan alacaktım. güvenilir gözüküyor araştırmanızda fayda var

http://www.gondolbasi.com/urun/nokia-lumia-620.aspx?ref=akakce&v=1.10&ttype=Details#pt

Aslında elden almaktan yanayım fakat verdiğiniz linki de araştıracağım. Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında elden almaktan yanayım fakat verdiğiniz linki de araştıracağım. Teşekkürler

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-nokia-lumia-620-fiyati,938884.html

Ustam burada ki listede bir çok site mevcut . iyi fiyat olanlarda var incelendiğinde güvenilir bir site bulunabilir.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.