Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam sende bi 1520 - 1020 ye geç artık
  • Hallederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba seneye snapdragon 800 lü adreno 330 vs li 3000 mah pili ve 41 mp bir cihaz çıkarmı , eğer bundan sonra 41 mp lik bir cihaz çıkarsa gerçekten müthiş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

acaba seneye snapdragon 800 lü adreno 330 vs li 3000 mah pili ve 41 mp bir cihaz çıkarmı , eğer bundan sonra 41 mp lik bir cihaz çıkarsa gerçekten müthiş olur

Bence 2014 4. çeyrekten önce zor.

• Kardeşim Cihaz Elime Ulaştı. Müthiş Birşey. Nickimin Yanındaki Arabayı Kaldırabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlvidaMe

Kardeşim Cihaz Elime Ulaştı. Müthiş Birşey. Nickimin Yanındaki Arabayı Kaldırabilirsin

Güle güle kullan. Yarın kaldırırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Kardeşim Cihaz Elime Ulaştı. Müthiş Birşey. Nickimin Yanındaki Arabayı Kaldırabilirsin

Ee hocam, n8 ne yapıyor . Symbianlarda root ve rom olayı vardı galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

quote:

N8 iyi selamı var. Hack olayı var. Kişiselleştirme ve uygulamada sorun yok. 350 liraya okutmayı düşünüyorum yakında. Okursa okur valla. Okumazsa vericem bir kaportacının yanına, meslek öğrensin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

N8 iyi selamı var. Hack olayı var. Kişiselleştirme ve uygulamada sorun yok. 350 liraya okutmayı düşünüyorum yakında. Okursa okur valla. Okumazsa vericem bir kaportacının yanına, meslek öğrensin.

Değmez be hocam , garibanı emekli edin. 350tl için o telefonu sattığına değmez yani, fena değil kamerası falan, n8 kullandım 2yıl iyi bilirim şimdi amcama verdim o kullanıyor

• quote:

quote:

acaba seneye snapdragon 800 lü adreno 330 vs li 3000 mah pili ve 41 mp bir cihaz çıkarmı , eğer bundan sonra 41 mp lik bir cihaz çıkarsa gerçekten müthiş olur

Büyük telefon kullanmayı sever misin bilmem de daha önce de sana tavsiye etmiştim, 1520 kat kat daha iyi bundan. Kaldı ki kamerası da harika. Bu modelin 6" dışında da çıkmasını beklerdim doğrusu çünkü çok iyi her şey tam anlamıyla olmuş. İşte bu diyor insan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Değmez be hocam , garibanı emekli edin. 350tl için o telefonu sattığına değmez yani, fena değil kamerası falan, n8 kullandım 2yıl iyi bilirim şimdi amcama verdim o kullanıyor

Bakıcaz artık. N8 e gelene kadar 10 taneden fazla Nokia kullandım. Onları emekli etmedim, şimdi bunu edersem ayıp olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

quote:

Büyük telefon kullanmayı sever misin bilmem de daha önce de sana tavsiye etmiştim, 1520 kat kat daha iyi bundan. Kaldı ki kamerası da harika. Bu modelin 6" dışında da çıkmasını beklerdim doğrusu çünkü çok iyi her şey tam anlamıyla olmuş. İşte bu diyor insan.

1520 1.999'dan çıktığı an alırım kısmetse artık. Yeter artık. Temmuz'dan beri bekledim. 1520 tamamdır. 1520'nin telefon olmadığının da farkındayım. Telefonda 1020 phablette 1520. Olay bitmiştir.

• 1520 çok fazla büyük ama kamerası tabiki 1020 kadar iyi olmayacaktır , 1020 üzerinde biraz daha durulsaymış gerçekten mükemmel denilecek bir cihaz olurmuş ,aylardır beklediğim 1020 den gittikçe uzaklaşıyorum mecburen ama buna çokta üzülüyorum yaktın beni nokia
  • Kullanıcılar değil de, türkcelin nokia oyunlarından kıllanıcılar klübü gibi burası :D dert yanmaca :D
  • dün itibariyle 1750 TL'den satın alarak sarı renk Nokia Lumia 1020 sahibi oldum sonunda. evet biliyorum telefonun fiyatı çok saçma ama 808'in kamerasına hasta, işletim sistemine ayrı hasta olduğum için 1020'yi öyle ya da böyle alacaktım. kısaca aldım gitti klübe eklersiniz artık beni de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mene

dün itibariyle 1750 TL'den satın alarak sarı renk Nokia Lumia 1020 sahibi oldum sonunda. evet biliyorum telefonun fiyatı çok saçma ama 808'in kamerasına hasta, işletim sistemine ayrı hasta olduğum için 1020'yi öyle ya da böyle alacaktım. kısaca aldım gitti klübe eklersiniz artık beni de

Nerden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

quote:

dün itibariyle 1750 TL'den satın alarak sarı renk Nokia Lumia 1020 sahibi oldum sonunda. evet biliyorum telefonun fiyatı çok saçma ama 808'in kamerasına hasta, işletim sistemine ayrı hasta olduğum için 1020'yi öyle ya da böyle alacaktım. kısaca aldım gitti klübe eklersiniz artık beni de

Nerden aldınız?

sahibinden.com'dan bir arkadaştan aldım. Turkcell kendi çalışanlarına %20 indirim yapıyormuş bu telefona özel. Kendisine 1600 TL'den alıp 150 TL karla sattı bana.

• lumia 925 e göre pili nasıl acaba , gsmarena da buna 61 saat 925 e 43 saat verince rahatlamıştım ama şimdi pil yorumlarından baya bozuğum diyebilirim
  • bugün turkcell bayisine gittim dedim 1020 varmı var abi dedi dedim teşhirden bir bakayım abi dedi teşhir yok ee dedim nasıl bakacaz bakmadan almak olmaz abi dedi 2-3 güne kadar gelecek iyi dedim tam çıkıyordum abi dedi nokia ne yapacaksın dedi arkadaş görüşürüz dedm ayrıldım şimdi bayiler bile nokia karşı bir antipati bürünmüşler nokia bir kere bu bayilerle yol alamaz adam aslında benim iyiliğime söylüyor haklı olarak geçen hafta siyah renk 2 günlük 1020 cihazı 1350 tlye aldık arkadaşa adam 2000 tl para vermiş 2 gün sonra ettiği zarara bak benim için 97 yılından beri devam eden nokia hastalığı artık bitmiştir yıl 2013 16 senedir çok iyi paralar kazandırmışımdır nokiaya artık kusura bakmasın sen kendi malını turkcelle peşkeş çekersen onu geçtim daha teşhir için malını göndermezsen satışlar rezalet noktasına varınca hemen tv reklamları gazete arka sayfa ilanları koyarsan nal toplarsın bir daha bende diyorum asla nokia almam bu saatten sonra belki 4-5 sene sonra tekrar karşılaşırız nokia ile hee 2. el cihaz alırım o ayrı mevzuu ama iphone 5s almayı düşünüyorum 2000 tl o hantal zarar ettiren mağazada bi halt olmayan cihaza o parayı vermem kamerası için zaten bir çok şaibeler çıktı 41 megapiksel hikaye yönünde bencede öyle lumia 920 vede nokia 808 kameraları bence daha iyi ondan neyse artık sadece yorumlarım ile nokia konuşurum artık elveda nokia....

• quote:

Hayırlı olsun iyi tercih...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.