Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bu haber başlığı açıklayıcı olacaktır soruna ama ben de bir kaç şey söyleyim. Teknosa elemanlarını eğitiyor ama birine eğitim vermekle beklenilen verimin alınacağı garantisi elbette yok. Hem işe alımlarda kriterlerinin olması, hem de belli aralıklarla denetimlerin olması gerekli.

[simage]http://p1310.hiz liresim.com/1g/n/trgkn.jpg[/simage]

Bizim elektromarketlerde chuck dizisindeki nerd herd takımından gerek aslında :)

Sahi öyle biri olsa, 1020 için 4 çekirdek işlemci ile 1080P ekran alıp onlara taktırırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 20 Ekim 2013; 2:09:49 >

• 6-7 ay önce bi abimle samsung mağazasına gitmiştim. Telefonun hemen yanında özellikleri yazıyordu.bi arkadaş geldi ( kız) telefonun nedir özellikleri diye sorduğumda bana telefonun yanındaki yazıya bakarak bile zor söyledi.bugün nokia shop a gittim 1020 incelemesi için. Ordaki kızla daha resmi olarak gelmemiş olan gdr3 muhabbeti yaptım. Kız bana suanki gdr3un neler getirdiğini tek tek saydı. Sakın ola samsung Nokia karşılaştırması olarak algılamayın,okumayın. Bi tarafta çalıştığı işle alakası olmayan, bi tarafta işi bilen var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

quote:

Ben bugün Brandium'daydım hiçbir telefoncuda yoktu 1020, Teknosa'da olacağını zaten ummuyordum ama yine de bir sorayım dedim cevap karşısında ağzım bir karış açık kaldı reyon görevlisi "nokia 1020 nedir ?" dedi.

Şu an karpuz demediğim için pişmanım.

Görevli terbiyesizlik yapmış ve onu kınıyorum buradan. Buradan. Donanım haberden.

neyini kınıyorsun görevlinin oturduğun yerden onu anlamadım bilmemek ayıpmıdır adamın mağazasına cihaz gelmemişse adam bilmek zorundamı olmayan şeyi incelemediği şeyin öyle devamlı kınamak olmaz adamın teşhirinde yatar cihaz adama soru sorarsun bilmez hee ozaman olur bak dersin neden bilmiyorsun sen daha kafadan kınama öyle insanları gün gelir senide kınar bu topluluk

Sen 1.999 liraya satın alacak insana, beraber Turkcell'e gideriz, sen 1.999 liraya kontrat yaparsın ben sana kapıda 1.399 lira veririm diyen insan değil misin? Seni de kınıyorum yeri gelmişken!

niye zorunamı gitti telefoncuların hepsi bu işlemi yapıyor bunda sorun ne yada sen şimdi sahibinden sitesinde bir ilan görsen sıfır kapalı kutu lumia 1400 tl acill başlıklı alım yapmayacakmasın adama yok kardeşim ben sana 1600 tl veririm mi diyeceksin asıl sizin gibileri kınamak lazım boş beleş atar tutarsınız fırsatı buldunuzmu direk yapıştırırsınız ben en azından bir teklif sunuyorum kabul eden eder etmeyene zorla bir şey yaptırmıyoruz para benim keyif benim seni alakadar etmez sen git saçma sapan yazı yorumlarını yaz hatta bir daha kına beni seni takan yok...

• Kamerasını merak ettiğim bir ürün, ankara'da bir teknoloji marketine gelse de azıcık kurcalasak :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben bugün Brandium'daydım hiçbir telefoncuda yoktu 1020, Teknosa'da olacağını zaten ummuyordum ama yine de bir sorayım dedim cevap karşısında ağzım bir karış açık kaldı reyon görevlisi "nokia 1020 nedir ?" dedi.

Şu an karpuz demediğim için pişmanım.

Görevli terbiyesizlik yapmış ve onu kınıyorum buradan. Buradan. Donanım haberden.

neyini kınıyorsun görevlinin oturduğun yerden onu anlamadım bilmemek ayıpmıdır adamın mağazasına cihaz gelmemişse adam bilmek zorundamı olmayan şeyi incelemediği şeyin öyle devamlı kınamak olmaz adamın teşhirinde yatar cihaz adama soru sorarsun bilmez hee ozaman olur bak dersin neden bilmiyorsun sen daha kafadan kınama öyle insanları gün gelir senide kınar bu topluluk

Sen 1.999 liraya satın alacak insana, beraber Turkcell'e gideriz, sen 1.999 liraya kontrat yaparsın ben sana kapıda 1.399 lira veririm diyen insan değil misin? Seni de kınıyorum yeri gelmişken!

niye zorunamı gitti telefoncuların hepsi bu işlemi yapıyor bunda sorun ne yada sen şimdi sahibinden sitesinde bir ilan görsen sıfır kapalı kutu lumia 1400 tl acill başlıklı alım yapmayacakmasın adama yok kardeşim ben sana 1600 tl veririm mi diyeceksin asıl sizin gibileri kınamak lazım boş beleş atar tutarsınız fırsatı buldunuzmu direk yapıştırırsınız ben en azından bir teklif sunuyorum kabul eden eder etmeyene zorla bir şey yaptırmıyoruz para benim keyif benim seni alakadar etmez sen git saçma sapan yazı yorumlarını yaz hatta bir daha kına beni seni takan yok...

Tabi tabi. Ondan.

• quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

6-7 ay önce bi abimle samsung mağazasına gitmiştim. Telefonun hemen yanında özellikleri yazıyordu.bi arkadaş geldi ( kız) telefonun nedir özellikleri diye sorduğumda bana telefonun yanındaki yazıya bakarak bile zor söyledi.bugün nokia shop a gittim 1020 incelemesi için. Ordaki kızla daha resmi olarak gelmemiş olan gdr3 muhabbeti yaptım. Kız bana suanki gdr3un neler getirdiğini tek tek saydı. Sakın ola samsung Nokia karşılaştırması olarak algılamayın,okumayın. Bi tarafta çalıştığı işle alakası olmayan, bi tarafta işi bilen var.

Bekarsa yüzük takarım arkadaş ben o kıza Bu arada 2. Sayfada resmen savaş çıkmış

• O kız Benim

• quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

O kız Benim

Puhahahahahhahahahahha

Şaka bir yana kızlarla çalışmak ölüm. Tabi herkes için aynı şeyi söylemiyorum. Yok k.çım ağrıdı yok başım ağrıdı yok ay başı yok ay sonu yok misafir geldi yok misafir gitti daha neler var daa

• Ülkemizde bir çok meslek erbabı kendini geliştirmiyor bence tabi istisnalar hariç. Şirketlerde giren çıkan paraya baktığı için. Böyle muamele yaşanması bence doğal. Benim de başıma çok geldi. Bu siteye dadandıktan sonra daha çok başıma gelmeye başladı. Bence suç donanımhaberin

• LG G2 vs Lumia 1020 video capture tests

http://youtu.be/vwG9tHvX9Z8

• Nedense android telefonların hepsinde bir kontrast, renklerde doygunluk sıkıntısı var gibi.

Bende iki video paylaşıyım.

Özellikle bu arkadaş çok iyi tanıtıyor nokia cihazlarını..

• Özellikle 1020'de sonra diğer platformlardaki cihazların fotoğraf, video kalitesi karşılaştırmaları artık üstünkörü geçiştiriliyor. Bir anlamsızlık baş gösterdi bu cihaz sayesinde.

Daha düne kadar fotoğraf kalitesi nasıl diyenler artık " ben telefonda fotoğraf kaltesini önemsemiyorum" diyor. Nah önemsemiyorsun, bal gibi önemsiyorsun da rekabet edemeyeceğinizi bildiğinizden, kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş misali tenezzül edemiyorsunuz.
  • Valla artık telefonda kamera çok önemli. Ben xperia arc kullanıyordum. Office uygulaması dışında gayet memnundum. Tam cep bilgisayarı gibi kullanıyordum. Bu telefonu çok bekledim ama otg ve hdmi desteği olmayınca vazgeçtim. Ama hala aklımın bir kenarında var. Bugün Trabzonda turkcell bayine gittim. Cihazı elime aldım. Şu an ki cihazıma oranka zarif bir cihaz. Yardımcı arkadaşa turkcell hattım var ne kadar ay kontrat yaparsak fiyatı ne olur dedim. Bakmam lazım dedi. 5 Dk göz göze bakıştık. Sonunda pes ettim. Çıktım dükkandan. Bakman lazımsa bak söyle ya da cihazın yanına yazın oradan bakalım.

• cihazın hali içler acısı daha ne piyasada var adam akıllı nede alan satan cihazı fiyat ile öldürdün nokia kına yakınız 1499 tl olmalıydı bu cihaz çok yazık nokia bayileri bile kan ağlıyor satmıyor diye cihaz hele yeni nesil zıpır genç tevgeler cihazla iyi dalga geçiyor görünce vay diyorum nokiaya
  • quote:

cihazın hali içler acısı daha ne piyasada var adam akıllı nede alan satan cihazı fiyat ile öldürdün nokia kına yakınız 1499 tl olmalıydı bu cihaz çok yazık nokia bayileri bile kan ağlıyor satmıyor diye cihaz hele yeni nesil zıpır genç tevgeler cihazla iyi dalga geçiyor görünce vay diyorum nokiaya

İnsanların alışkanlıklarından vazgeçmeleri kolay değil Android'in her geçen gün donanım ihtiyacı artacaktır ve bu da fiyata yansıyacak. Bu cihazın pahalı olmasının sebebi 41 MP'nin arge çalışmasının yükünü çekiyor olması kolay değil bir telefonda bu kalitede fotoğraf sunmak gelecek modellerde fiyat makullaşıcak ve tüketici tercihleri değişecektir.
  • şimdide fiyatın istediğimiz seviyeye inmesini bekleyeceğiz
  • Bu kadar pahalı olmasa alacak bir çok arkadaşım vardı etrafımda. Sorup duruyorlardı, nokia kullanıyorlar ve mutlular. Ama fiyat, gerçekten "bu" donanıma göre "çok" üst seviye de..
  • quote:

cihazın hali içler acısı daha ne piyasada var adam akıllı nede alan satan cihazı fiyat ile öldürdün nokia kına yakınız 1499 tl olmalıydı bu cihaz çok yazık nokia bayileri bile kan ağlıyor satmıyor diye cihaz hele yeni nesil zıpır genç tevgeler cihazla iyi dalga geçiyor görünce vay diyorum nokiaya

Cumartesi iş çıkışı istiklalde bir Turkcell bayiye uğrayayıp telefonu sorduğumu yazmıştım ya.

Adamlara sordum bu telefon iyi satıyor mu diye..
    Orada oturan biri vardı, başını öyle bir salladı ki. (hem de ne biçim demeyi kast etti)

Kardeşim yalan söyleyeceksen bari adam gibi söyle :)
    Anlaşılmasın fazla.. çocuğuz biz yedik.

Geri zekalı bayiler fazladan bir satış yapmak için yalan söylüyorlar..
    O kadar çok satış yapıyorlar ki, ellerinde kalan telefonları içeriden getiriyorlar.
    Teşhirlerinde bile hala bir 1020 cihazları yok!
    Siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?
    Turkcell bu telefonu ÖLDÜRDÜ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 21 Ekim 2013; 8:53:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

Cumartesi iş çıkışı istiklalde bir Turkcell bayiye uğrayayıp telefonu sorduğumu yazmıştım ya.

Orada oturan biri vardı, başını öyle bir salladı ki. (hem de ne biçim demeyi kast etti)

O kadar çok satış yapıyorlar ki, ellerinde kalan telefonları içeriden getiriyorlar.

turkcellin şu anda tek amacı iphone 5s ile parayı vurmak umrundamı nokia 1020 iphone 5s çıksın turkcelin her yerinde teşhire açılılr merak etmeyin ama bunu yapan kim nokia beter olsun sen kim oluyorsunda zaten karizman dağılmış sen hangi hakla turkcelle bu cihazı satmaya çalışıyorsun ayaktamı uyuyorsun nokia türkiye nasıl pazar araştırması yapıyor nabzı tutmuyor insanların nokia karşı acayp uyuzluğu var sektördeyim nokia dediğiniz an sanki trident telefon öneriyorsunuz o derece öfke var turkcelle anlaştılar zaten takoz gibi cihaz yapmışlar hepden cihazın içine ettiler aslında bizim için iyi oldu 2 aya kalmaz teknoloji marketlerde 1500 tlden alırız bu gidişle olan nokia olsun ama sorun değil zengin babanın şımarık oğlu olurlar microsoft dua etsinler satın aldı almasa blacberry örneği olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

bende Marmara Forum Turkcell,İstanbul forum Turkcell ve bugün en son Sirkeci Turkcell olmak üzere 3 yere sordum teşhir ürün yok hep kapalı kutu Sirkeci Turkcell'deki eleman 'Nokia teşhir ürünü göndermedi o yüzden teşhir ürünümüz yok' deyip topu Nokia'ya attı bilmem ne kadar doğru..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.