Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Boats 6 by ARroWCoLT, on Flickr

Müthiş,hocam nasıl çekiyorsunuz bu fotoğrafları oynamasanız böyle güzelmi. Win8 mi kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler, makinanın jpg çıktısı ile çok fark yok, Lightroom'da gökyüzünün rengini bir kaç ton koyulaştırdım, birazda netlik ve kontrast artışı yaptım.
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bu aralar yoğunum o yüzden bu seneyi lumia 1020 ile geçirebilirim tabi bozulmaz ise internete gezinirken cihaz çok fazla ısınıyor önceden girmediğim için internete bu kadar fark etmiyordum çok uğraşınca cihaz fazla ısınıyor ve donmaya kasılmaya başlıyor kapatması bile 5dk'dan fazla sürüyor bakalım ne olacak

• Ben çift hatlıya geçmek için 1 yıldır kullandığım L930'umu yeni ilana koydum istersen sana satayım. Bilirsin ben de L1020'den sonra geçmiştim. Tabiki foto kalitesi olarak L1020 üstün ama çekim ve odaklama hızı, HDR, panorama, slow motion video, 4K(2160p) ve video çekiminde aktif Manuel ışık, odaklama, EV, beyaz dengesi gibi artıları var. Kasma donma Windows 10'da bile yapmıyor ama ısınıyor tabi...
    Ben Note 5 Duos falan bakıyorum paraya kıycam bu sefer :)

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bir daha ms cihaz alacağımı sanmıyorum daha öncede çok yazmıştım bu ilk ve son telefonum olacak diye hiçbir destek vermeyen verdiği sözleri tutmayan bir şirket yazık edecek kendine, note 5 iyidir gerçekten p9 modelinede bakabilirsin kullanıcıları çok memnun ois yok ondada öyle bir sorunu var yeni cihaz alırsam bu aralar p9 olur bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Teşekkürler, makinanın jpg çıktısı ile çok fark yok, Lightroom'da gökyüzünün rengini bir kaç ton koyulaştırdım, birazda netlik ve kontrast artışı yaptım.

Valla zaten makinaya hayranım , sende böyle resimler atınca 640XL den buna geçesim geliyor.Ah bi win10 alsaydı direk geçerdim

• Bataryası iyi olsa vazgeçilmez bir telefondu , kamera harikaydı .. Kamerasını özlüyorum eski bir kullanıcısı olarak... Bataryası ise soğuma sebebim ...

• Bende Huawei'nin Honor 8 modeli ile Zte'nin Axon 7 modeli arasında kaldım.Biri kamera yönünden iyi ses ve ekran kalitesi tarafından kötü diğeri ses ve ekran kalitesi yönünden iyi ama kamera konusunda pek iyi değil Benim Lumia 1020'nin artık dayancak gücü kalmadı
  • tahsin1963 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle zte yanlış bir politika izledi bence tamam teknik özellikleri çok çok iyi bir model ama piyasada diğerlerine rakip olabilmesi için daha uygun fiyatla gelmesi gerekirdi diye düşünüyorum kamera konusunda yazdığın gibi iyi değilmiş pek benimde dikkatimi çeken bir modeldi lakin samsung üretimi sensör kullandığını görünce direk soğumuştum

• Bence fiyatı hemen düşer diye düşünüyorum ama kamera isocell yerine britcell(s7Deki) gibi kullanılsaydı hiç düşünmeden alırdım Şu honor 8 resmi olarak ülkemizde çıksa keşke

• http://www.teknoblog.com/kodak-ektra-ozellikleri-134362/
    Kodaktan bizim Lumia 1020'lere diss geldi
  • tahsin1963 kullanıcısına yanıt
    Tutacağını sanmıyorum L1020 gibi bir tasarım gelmedi hiç kamera odaklı telefonlarda fazla kaba duruyorlar
  • Uzun süredir fotoğraf eklemiyordum bir iki tane ekleyeyim bakalım

• Müthiş...
  • Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    TeşekkürlerDevamı gelecek bunlar diğerlerine nazaran biraz daha düşük diyelim yavaştan gireyim konuya dedim
  • 1020 ile Proshot jpg çıktısından bulut manipülasyon denemesi, rawdan olsa daha iyi olacaktı
    Sunset 2 by Oktay A, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 28 Ekim 2016; 20:47:27 >

• Düşünsenize bu telefonun ANDROİD İLE TEKRAR ÇIKTIĞINI.

• 1020 fotosu (haliyle 1020 ile çekilemedi)
    1020 by ARroWCoLT, on Flickr

• Sadece telefon olmak koşuluyla 365 liraya buldum, baya temiz. Yarın buluşuyoruz, alayım mı sizce :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Replikans

Sadece telefon olmak koşuluyla 365 liraya buldum, baya temiz. Yarın buluşuyoruz, alayım mı sizce :)

sorunsuz ise alınır

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.