Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Degerli bilgiler için teşekkürler.Karanlık ortam çekimlerinde avantajı flaştan dolayı mı yoksa flaşsız da mı daha iyi 1020?
  • opxito kullanıcısına yanıt
    Onu kendi anladığım kadarıyla biraz daha netleştireyim. Benim tecrübemde, akşam çekimlerinde G4 daha iyi. Örneğin gün batımından hemen sonraki şehir manzarasında, uzaktan şehir ışıkları manzarasında. Ancak özellikle çok karanlık ortam çekimlerinde, ki bunlar genellikle flaşsız yapılan çekimler, Lumia 1020'nin üstüne cihaz yok. Bahsettiğim bu ikinci grup da gece karanlığında bulutları, denizi çekmek, şafak sökerken ağaçların siluetini yakalamak gibi şeyler. Flaşlı çekimde zaten Lumia 1020 açık ara önde.

Ayrıca, Lumia Camera'nın manuel ayarlama rahatlığı hiç bir cihazın hiç bir uygulamanın arayüzünde yok. İki ayda bir muhakkak Play Store'ye bakarım çıkmış mı diye, ı-ıh çıkmıyor. :)
  • Arkadaşlar an itibari ile Güncelleme var dedi ben küçük bir güncelleme beklerken windows 10 geldi 8.1 de programlar aradı geçişler çok kasıyordu klavyedende memnun değildim çok yulardaydı şuan gayet iyi daha kurcalıyorum birde yazılar vs çok büyüktü özellikle tarayıcıda şuan android kıvamında dpi ayarı çekmişler galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 13 Temmuz 2016; 12:09:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    W10 derken nasıl yani resmi sürümmü?

Arkadaşlar nasılsınız bakalım ne var ne yok uzun zamandır giremiyorum foruma evi taşıdık telefon hattı yok uğraşıyoruz öyle yapmıyorlar kaç aydır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlbozkurt

Arkadaşlar an itibari ile Güncelleme var dedi ben küçük bir güncelleme beklerken windows 10 geldi 8.1 de programlar aradı geçişler çok kasıyordu klavyedende memnun değildim çok yulardaydı şuan gayet iyi daha kurcalıyorum birde yazılar vs çok büyüktü özellikle tarayıcıda şuan android kıvamında dpi ayarı çekmişler galiba

Win 10 mu geldi hocam? Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

• Resim yükledim ama yüklendimi anlamadım.

En son Lumia 1520 kullanmıştım sonra vazgeçtim tekrar 1020 aldım 1.5 yıl sonra ama memnun kalmadım yine hiç memnun degilim dandroid te yaptıgım çogu şeyi yapamıyorum resmen standart işletim sistemi sanki bubişi beceremeyecek microsoft geri satacam cihazı tabi kim aır bilmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WM10 sadece insider üzerinden yüklenebilir, final sürüm lumia 1020 için yayımlanmadı.
  • Microsoft, Nokia Lumia 1020 sahiplerini, yüz üstü bıraktı. Artık başka projelerle meşgul, bize sıra gelmez artık. Hiç olmazsa, Windows 10 için umut vermeseydi, boşuna beklemezdik, gelecek deyip te gelmeyince, hayal kırıklığına uğradık.
    Bundan sonra da, Miscosoft telefonu almayız, olur biter. Lumia 1020 telefonu sadece kamerası için almıştım, Android uygulamaları Lumia 1020 telefonlarımızda kullanabilseydik, harika olacaktı ama olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlbozkurt

Arkadaşlar an itibari ile Güncelleme var dedi ben küçük bir güncelleme beklerken windows 10 geldi 8.1 de programlar aradı geçişler çok kasıyordu klavyedende memnun değildim çok yulardaydı şuan gayet iyi daha kurcalıyorum birde yazılar vs çok büyüktü özellikle tarayıcıda şuan android kıvamında dpi ayarı çekmişler galiba

Ekran görüntüsü yollarmısınız

• telefonda camera benim için çok önemli oldugundan nokia 808 den sonra 1020 aldım ikinci el tabi,,1020de video çekerken yakını netliyor ama uzagı netlemiyordu sonra teli geri sattım,,,şimdi bu netlememe sorunu sizdede varmı çünki yeniden 1020 almayı düşünüyorumda,,
  • Merhaba Hi_Level 16 gb çift soketli flash bellek aldım.Fakat arkadaşımın samsung S5 inde çalıştıgı halde benim L 1020 imde çalışmadı.Yani bellek algılanmadı da.Acaba özel bir program mı yüklemek gerekir ?Bilgisi olan arkadaş varmıdır bu konuda?
  • Selam arkadaşlar L1020 kadar iyi olmayacağını biliyorum ama bu aralar p9 almayı düşünüyorum çok fazla fotoğraf çekmesemde ois olmaması olumsuz etki ediyor ne düşünüyorsunuz her türlü yoruma açığım

• Satmayı düşünen varmı

• yere düşmesi sonucu sadece ön camı kırılan Lumia 1020 telefonum satılıktır. yanında grip ve kılıf vardır. 325 TL işten anlayan biri alıp yenileyip kullanabilir.başka herhangi bir sorunu yok. deyatlar için sahibinden ilan numarası : 324605626 . whatsapp numaram 05377238540
  • Güzelim telefonu heba ettiler..oysa ram ile işlemcisi Windows 10 a yeterde artardı bile..

• opxito kullanıcısına yanıt
    Maalesef Win8.1 işletim sistemi USB OTG desteklemiyor. Hatta Win10 da desteklemiyor sanırım. Bu yüzden USB bellekler Windows cihazlarda çalışmaz.

Symbian'da çalışan USB OTG neden windows'ta çalışmıyor, o ayrı konu zaten. N8 bu konuda harikaydı.
  • tarzanabi T kullanıcısına yanıt
    Garip bir durum gerçekten n8 ile yapabildiğim bazı şeyleri bu sistem ile yapamamak mantıklı bir durum değil.

• Tüm 1020 kullanıcılarını 1020 ye windows 10 u getirmek için topladığımız imza kampanyasına desteğe davet ediyorum..

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119386406

• Kamera için bu teli almayı düşünüyorum.

• LUMİA 1020 TELEFONUN HİKÂYESİ RESMEN İBRETLİK OLMUŞ.

BİRİ WİNDOWS TELEFON ALACAM DEDİĞİNDE, 1020 DEN BAHSEDİYORUM. UYGULAMA MARKETE LÂF GELMEDEN CAYIYORLAR.

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.