Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zaqimler

Camera grip - şarjlı kılıf satılıktır bende 2 tane var almak isteyen varsa kutuludur içinde cihaza takılan ip de var.

400 vereyim...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScORphY

quote:

Orijinalden alıntı: aLMaNNN

Windows 8.0 da iken kameram cillop gibi çalışıyordu. Her şeyiyle.

Ne zaman bu 8.1 geldi kameram çalışmamaya başladı.

Önceden sadece giriyor ve atıyordu. Diğer hiç bir uygulamadan da girilmiyordu.

Soft reset hard reset hepsini denedim. 8.1 cyan, denim hepsini yükledim. Dün gece üşenmedim sabah saat 7'ye kadar windows 10'u da yükledim yine kurtarmadı.

Telefonu bayağı süredir kullanmayı bırakmıştım belki düzelmiştir diye umut ettim ama düzelme falan yok.

0xA00F4246 (0xE8010001) diye bir hata kodu da verdi w10 tekniğe geçince. Önceden kodu da söylemiyor direk kapatıyordu.

Windows device recovery tool 'u kurdum denedim, olmuyor. Hiç birinde çalışmıyor.

Nokia Software updater for retail zaten Nokia'nın sunucuları kapandığından yanıt vermiyor. Sanırım w8.0'a dönersem bu sorun gidecek ama ona da dönemiyoruz bir türlü.

Bu durum başına gelmiş olan var mı. Yurtdışı forumlarının hepsini inceledim neredeyse.

windows tools direk 8e geri dönderiyor,
    seçerken hep herşeyi sıfırla hiçbirşeyi kurtarma eski yedeğe dönme modunda yaparsan tertemiz cyn yükleniyor
    aksi senin telefon donanısal arızalıdır
    varsa garantiye yollarsın yoksa satarsın...! =)

Donanımsal değil yazılımsaldı.

Yurt dışında da bir çok kişi karşılaşmış.

Bu sabah gelen güncelleme ile kamera da normale döndü.

Düğün devam ediyü.

• Kamera grip biyerlerde 30tl idi beyler. Bi araştırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lumia camera'da video çekiminde yakınlaştırdığımda odaklamıyor videoyu bitirip odaklayabiliyorum. video içinde odaklama nasıl yapabiliyoruz. Normal kamera uygulamasında odağı yapabiliyoruz videoda ama yakınlaştıramıyorum. Sizindemi böyle ne yapmak gerek.
  • windows 10 alamayınca piyasası çok düştü güzelim telefonun
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    650'ye verdimdi ben 700 de olurdu ama Acil sattım. Şimdi ne kadar ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    hocam 650'ye ne zaman verdiniz birde nereden? bende satabilsem 600'e bile satıcam yoksa elimizde kaldı telefon
  • akhee kullanıcısına yanıt
    İçime doğmuş gibi WM10 verilmeyeceği açıklamasından iki gün önce satmıştım sahibinden.com'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperd82 -- 18 Nisan 2016; 21:09:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

İçime doğmuş gibi WM10 verilmeyeceği açıklamasından iki gün önce satmıştım sahibinden.com'dan.

şanslıymışsınız hocam siz.
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle söyleyeyim ben sahibindende en ucuz eliyüzü düzgün olan halini 600 e görüyordum 520 liraya denk getirip aldım forumdan tabi elbet benim aldığımın durumu sizinki gibi değildir. bir hafta sonra win10 gelmedi 1 ay sonra 450 liraya temizini gördüm sahibindende yani denk getirsen 400 liraya alırsın. tabi dediğim gibi duruma göre daha pahalı olması da normal ben kutusuz faturasız sadece temiz olarak örnek verdim.. sonuç olarak tahminen 100 150 lira bir düşüş var.
  • matrix506 kullanıcısına yanıt
    Fiyatını öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

hocam şöyle söyleyeyim ben sahibindende en ucuz eliyüzü düzgün olan halini 600 e görüyordum 520 liraya denk getirip aldım forumdan tabi elbet benim aldığımın durumu sizinki gibi değildir. bir hafta sonra win10 gelmedi 1 ay sonra 450 liraya temizini gördüm sahibindende yani denk getirsen 400 liraya alırsın. tabi dediğim gibi duruma göre daha pahalı olması da normal ben kutusuz faturasız sadece temiz olarak örnek verdim.. sonuç olarak tahminen 100 150 lira bir düşüş var.

Hocam inanılmaz iyi satmışsın. Ben WM10 haberinden 15 gün sonra tertemiz, çiziksiz 1020'yi, kutusu ve Camera Griple 550'ye verdim Sahibindende.. Cihaz garantisizdi ve şarj aleti yoktu.

• hocam ben satmaktan ziyade üstüne nakit alarak temiz moto g ile takas ettim inanın çok mutluyum şu an
  • quote:

hocam ben satmaktan ziyade üstüne nakit alarak temiz moto g ile takas ettim inanın çok mutluyum şu an

Bende Sony M serisine geçtim, huzur Androiddeymiş onu anlamış oldum.

• quote:

hocam ben satmaktan ziyade üstüne nakit alarak temiz moto g ile takas ettim inanın çok mutluyum şu an

moto g görmedim kullanmadım.. motorola atrix kullandım.. moto g de nasıl bir mutluluk huzur bulduğunuzu inanın merak ettim.. yani özellikle 1020 sonrası neler değişti kullanım alışkanlıklarınızda.. yazarsanız çok sevinirim.. moto g incelemelerim arasında çünkü.. saygılar
  • lumia 1020 satın almak istiyorum. tekrar dönüşüm olacak..

1- bütçem yok, param da yok birikmiş:)).. ama eğilip bükülüp borç harç, maaş vs 400 TL bulacam inşallah.. telefonun temizliğine garantisine göre maksimum 500 tl verebilirim
    2- Kamera... en önemlisi.. birinci sebebim kamera..BELKİ HAT BİLE TAKMIYCAM..sorunsuz, hatasız, bulanıklık odaklama sorunu vs olmayan, sararmamış solmamış, lensi çiziksiz lekesiz, ses yapmayan sorunlu olmasın isterim..DEKLONŞÖRLÜ KILIFIM VAR..
    3- ekranda, dokunmatikte, şebekede,bataryada, karşıya giden,karşıdan gelen seste azalma, hoparlör patlak cızırtılı vs hata olmasın..
    4-kozmetik olarak köşe, kapak vs çizik, kılcal olabilir sorun değil..ama ekranda istemem
    5- lütfen ilk sahibinden ve içi açılmamış tamir görmemiş olsun..
    6-kutu, aparat, şarjlı kılıf, aksesuar vs olmasına gerek yok. sizde kalabilir...
    7- windows 8 kullanacam.. güncelleme, room root vs almamış olsun..veya siz ilk haline döndürün..
    9- sahibinden veya gittigidiyor üzerinden kredi kartı ilanı açarsanız çok sevinirim.. (komisyon bana ait)

konuyu da takip ediyorum ayrıca.. herkese selamlar, iyi forumlar..

MUSTAFA ANIL
    0532 212 82 76

• Full HD ekran snapdragon 800 ve 50mp kamerası olması beklenen 1020nin ağabeyi için yeni görüntüler sızmış
    http://www.neowin.net/news/new-photos-emerge-of-lumia-mclaren-the-cancelled-successor-to-the-mighty-lumia-1020

Beyler Nawzile sordum, ve beklenen cevabı verdi
    O proje iptal edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömeraydemir -- 25 Nisan 2016; 22:50:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

quote:

moto g görmedim kullanmadım.. motorola atrix kullandım.. moto g de nasıl bir mutluluk huzur bulduğunuzu inanın merak ettim.. yani özellikle 1020 sonrası neler değişti kullanım alışkanlıklarınızda.. yazarsanız çok sevinirim.. moto g incelemelerim arasında çünkü.. saygılar

1020 de tek aradığım kamera oldu tabi ki bunu söylememe dahi gerek yok. android yani her şeyin cevabı bu olsa gerek, kız arkadaşımla snapchatte resim gönderiyorduk bu konuda ki eksikliğimi giderdim bu bir. ikinci olarak spotify de arkadaşlarımla lol oynarken(örnek veriyorum) remote özelliğini kullanıyordum bunu kullanmaya devam ettim. daha sonra gmail ile chrome da şifre ve girdiğim siteleri daha rahata senkronize kullanmaya devam ettim. mesela gta liberti city oyunu çıktı bunu androidde oynayabildim. mesela travia crack oyununu oynayabildim, bugün herkes bu oyunu oynuyor wp de bu mümkün değil ama android olunca sen arkadaşlarını yakalayabiliyorsundur demek. inan bana bin tane örnek var say say bitmez, eğer çok istersen söyle bu mesaja edit yaparım ya da özel mesaj atarım ama maalesef kendi kullanıcısına dahi saygısı olamayan microsofttan bahsediyoruz, o yüzden sağlam bir android insanı ciddi anlamda mutlu ediyor.

• Bu saatten sonra, Lumia alınmaz artık.
    Microsoft Lumia'ya yeterli desteği vermeyerek, sahip çıkmadı, alınan her Lumia, müşteri için ölü yatırımdır, parasına yazık olur, bunu çok kişi zaten söyledi ve de söylüyor.
    Windows Phone'nin geleceğinin olmadığı ortada, görünen köy kılavuz istemez derler.
    Geriye IOS ve Andoid kalıyor, ikisinden birisini seç beğen.
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.. anladım, daha çok uygulamaların bolluğu, özgürlüğü sizi mutlu etmiş..haklısınız, android kesinlikle öyle.. ben iki telefonu donanım, kullanım olarak farklı kılan nedir diye merak etmiştim aslında.. tekrar teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.