Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kasanın sol alt köşesinde dışa doğru çok hafif esneme var kullanımında herhangi bir sorun yok
    ama sıkı basınca rahatsız ediyor nedeni nedir nasıl düzeltebilirim..

pil şişmesinden olaiblirmi nasıl anlarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunsea78 -- 17 Mayıs 2016; 19:22:07 >
  • aakk A kullanıcısına yanıt
    Onları telde denemedim ama maps ve ttanslate nin çok daha iyisi var, translator uygulaması çok iyi kamera ile çeviri yapıyor, maps zaten çok iyi, sesli arama bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merabalar. 1 yıldan fazla süren bir ayrılıktan sonra tekrar LUMİA 1020 ye dönüş yaptım. 18 MAYIS 2016 GÜNÜ kargodan teslim aldım ürünümü.. sıfırdan farksız, çiziksiz darbesiz, iki gün kullanımdan sonra, donanım olarak da mükemmel durumda. pil bir gün rahat çıkarıyor. ekran filmle kaplı ve çiziksiz.. win 8.1 denim kullanıyor.. birkaç sorum olacak izin verirseniz..
    önceki telefonumda kullandığım kamera yazılımı çok daha ayrıntılı idi.. şimdi kendisine ait camera uygulaması var. bir de marketten lumia camera indirdim.. pek fark göremedim.. o ayrıntılı yazılımın adını tam hatırlamıyorum ama nokia kamera mıydı acaba? telefonu yatay tutunca, ekranın sağ tarafında dairesel yarım halkalar vardı, ordan ayarları yapıyorduk ayrıntılı olarak.. bu iki uygulamada göremedim üzüldüm.. ne kullanıyorsunuz, ne tavsiye edersiniz?
    ikinci sorum,.. önceki telefonumda TURKCELL logosu ile açılırdı, beyaz renkti.. bu telefon da TURKCELL logosu ile açılıyor. LUMİA 1020 leri sadece türkcell mi sattı ülkemizde.. telefonum TR ürünü olduğunu anlıyorum o açıodan iyi, fakat konuşma sırasında karşı tarafın sesi bu cihazımda da az geliyor, kısık geliyor.. yan düğmeden 10 dereceye getirdim.. aynısı.. sorun etmiyorum fakat bazı arkadaşlar bu sorunu hiç yaşamıyor..NEDEN? bu telefondaki TURCELL yapılandırması ile ilgili olabilir mi?
    bu makinayı almamdaki birinci ve en önemli etken FOTOĞRAF ÇEKİMİ. bu açıdan çok mutlu ve memnunum.. herkese iyi forumlar, selamlar saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: ScORphY

sıfır buldum bir yerden 1000 liraya alsam mı...!

Alırsan kaçıncısı olacak ScORphY? :)) Hızına yetişilmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

lumia 1020 satın almak istiyorum. tekrar dönüşüm olacak..

1- bütçem yok, param da yok birikmiş:)).. ama eğilip bükülüp borç harç, maaş vs 400 TL bulacam inşallah.. telefonun temizliğine garantisine göre maksimum 500 tl verebilirim
    2- Kamera... en önemlisi.. birinci sebebim kamera..BELKİ HAT BİLE TAKMIYCAM..sorunsuz, hatasız, bulanıklık odaklama sorunu vs olmayan, sararmamış solmamış, lensi çiziksiz lekesiz, ses yapmayan sorunlu olmasın isterim..DEKLONŞÖRLÜ KILIFIM VAR..
    3- ekranda, dokunmatikte, şebekede,bataryada, karşıya giden,karşıdan gelen seste azalma, hoparlör patlak cızırtılı vs hata olmasın..
    4-kozmetik olarak köşe, kapak vs çizik, kılcal olabilir sorun değil..ama ekranda istemem
    5- lütfen ilk sahibinden ve içi açılmamış tamir görmemiş olsun..
    6-kutu, aparat, şarjlı kılıf, aksesuar vs olmasına gerek yok. sizde kalabilir...
    7- windows 8 kullanacam.. güncelleme, room root vs almamış olsun..veya siz ilk haline döndürün..
    9- sahibinden veya gittigidiyor üzerinden kredi kartı ilanı açarsanız çok sevinirim.. (komisyon bana ait)

konuyu da takip ediyorum ayrıca.. herkese selamlar, iyi forumlar..

MUSTAFA ANIL
    0532 212 82 76

vayy, bunları yaklaşık bir ay önce ben yazmışım:))))... tam da aradığımı buldum şükürler olsun..

• bestnewyorker kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bahsettiğiniz uygulama Lumia Camera, telefon yatay durumdayken, ekrandan fotoğraf çektiğiniz sağda bulunan deklanşör tuşunu sola çekerseniz manuel ayarlar çıkar, ayarlamanız bittiğinde geri tuşuna basarsanız tekrar gizlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

hepsiburada garantili telefonum
    01.10.2016 ya kadar garantisi vardır
    telefonum çiziksiztir özenle kullanılmış silikon kılıfla muhafaza ettim

hala duruyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Hayırlı olsun, bahsettiğiniz uygulama Lumia Camera, telefon yatay durumdayken, ekrandan fotoğraf çektiğiniz sağda bulunan deklanşör tuşunu sola çekerseniz manuel ayarlar çıkar, ayarlamanız bittiğinde geri tuşuna basarsanız tekrar gizlenir.

bin teşekkür, hatta on bin teşekkür... evet lumia camerada imiş.. unutmuşum işte normaldir:)).. şimdi ayarları kurcalayibilirim.. bir de bir önceki sayfada gördüm, lumia creative studio, şu an indi.. ne işe yarar?
  • bestnewyorker kullanıcısına yanıt
    Rica ederim:) Creative Studio fotoğraf düzenleme programı, telefon üzerinde Photoshop, Lightroom, Photoscape vs. programlar gibi fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Ben hiç kullanmasam da iyi bir uygulama olduğunu biliyorum.
  • quote:

Windows 10 bekleyen arkadaşlar, Windows 8.1 in nesinden memnun değilsiniz, yada Windows 10 da olan, 8.1 de olmayan çok önemli olmazsa olmaz özellik nedir? 8.1 gayet stabil çalışıyor, özellikle kamera olarak yeterli özelliklere sahip.

sanki benim yorumum:)))... hiç umurumda değil win 10 un gelip gelmemesi.. win 8.1 ve fotoğraf çeksin en iyisinden yeterli.. ama herkese de saygılıyız, herkesin bir beklentisi var telefondan
  • quote:

Rica ederim:) Creative Studio fotoğraf düzenleme programı, telefon üzerinde Photoshop, Lightroom, Photoscape vs. programlar gibi fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Ben hiç kullanmasam da iyi bir uygulama olduğunu biliyorum.

• Lumia Camera 5 mp çıktısı, Lightroom'da siyah beyaza dönüştürüldü.
    Underground 3 by ARroWCoLT, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

hepsiburada garantili telefonum
    01.10.2016 ya kadar garantisi vardır
    telefonum çiziksiztir özenle kullanılmış silikon kılıfla muhafaza ettim

hala duruyor mu?

hala duruyor
    1020 ye devam
    satabilirsem satacağım bakalım bursa yada bursa ya yakın yerdeyse alacak kişi elden teslim edeceğim
  • Telefondan ben de aldım. Gece video çekerken odaklanması sık sık kayboluyor ve geç odaklanıyor. Video çekerken dokunarak odaklama yapılabilen program biliyor musunuz?
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Lightroomu android uygulaması
    Android telefondan mı yoksa pcden mi yapıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    PC den kullanıyorum.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Bluestack programından mı yoksa normal program var mı
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    Normal program var; Adobe Photoshop Lightroom 6 (laptopta Lightroom 5 yüklü, aynı işi görüyor)
  • sabah uyandım telefonum şarjda takılıydı bir baktım ekran açılmıyor ve hiçbir tepki yok. reset de atmıyor ayrıca hiçbir görüntü gelmiyor. nasıl düzeltebilirim?

windows 10 en son teknik sürümündeydim
  • rassilon R kullanıcısına yanıt
    telefonun ses kısma ve güç tuşuna basın, titreyince güç tuşunu bırakın, ses kısma basılı olsun, ünlem işareti çıkınca sırayla - ses kısma- ses arttırma-güç- ses kısma telefon sıfırlanır
    Eğer olmazsa device recovery tool ile yazılım atın. yine olmazsa servise
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.