Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belirsiz olması daha çok can sıkıcı zaten kimseyi düşürmesin Allah böylelerin eline ne diyelim.
  • Lumia telefonlara Windows 10 güncellemesi, 29 Şubat 2016 tarihinde verilecek diyorlar ama kesin değil tabii ki.
  • hasgesci H kullanıcısına yanıt
    Gelsin'de artık zaman önemli değil o kadar
  • Lumia 1020 telefonum kapanmış ve ne yaptıysam açılmadı. Açma kapama ve ses tuşlarına birlikte uzun bir süre basmama rağmen açılmadı.
    İnternetteki yaptığım araştırma neticesinde microsoft'un sayfasındaki " Windows Device Recovery Tool " programı sayesinde telefonum açıldı ama resimler, haritalar ve bir çok program silinmiş. Hepsini tekrar yüklemek baya bir zamanım aldı.
    Sonuç olarak, servise gitmeden sorunu çözmüş oldum. Bu yazıyı yazmamın nedeni, aynı sorunu yaşayan olursa, belki bir faydası olur diye yazdım.
  • Bende batarya değişimi için göndereceğim de acaba değişim olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    valla bilemiyorum hocam turkiyede parca sikintisi var malum o cihazlarinda uretimi uzun zaman once durdu
    cihaz degisimi verebilirler de
  • Ortalığı biraz renklendirelim

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
    Street 83 by ARroWCoLT, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 20 Şubat 2016; 20:27:29 >

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Odaklama müthi? olmu? foto?rafyn her tarafy ayny derecede güzel ve detayly çykmy?
  • Evet netlik iyi oldu, yalnız fotoğraf renkli olunca kimse yüzüne bakmıyor, az önce aynı fotoğrafın siyah beyazını ekledim, daha resmi açmadan 2 kişi beğenmiş
    Siyah beyaz fotoğraflar nedense daha ilgi çekici oluyor ama renkli hali daha güzel çıkmış bence, Birde fotoğrafları düzenlerken Ps'mi yoksa lightroom'mu kullanıyorsun?
  • Lightroom kullanıyorum. HDR yada birşeyler ekleyip sileceksem önce Photoshop'ta işleyip sonra yine Lightroom'a atıyorum. Yalnız bu aralar 4 Gb ram yetmemeye başladı, 4 gb daha eklemeyi düşünüyorum. Programların versiyonları yükseldikçe hafızayı sömürmeye başlıyor. Lightroom 5 kullanırken böyle bir sorun yoktu. 6 ya yükselttikten sonra ortaya çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 20 Şubat 2016; 22:39:19 >
    4Gb ram'ler yavaş yavaş yetmemeye başladı 8Gb dual olarak kullanmak gerek sorun yaşamamak için ssd varmı çok fark ediyor.
  • Geçen sene ssd ekledim. Ssd gerçekten çok farkediyor. Sistemi 2008 de topladıım; ep45 ds3l board, e8400 işlemci, 8600 GT ekran kartı, 2x2gb 1066hz ram. Oyun oynamıyorum, 2 boş slot var, 2X2gb ram eklersem bir kaç sene daha idare eder gibi.
    Evet idare eder o kadar rahatlıkla eğer anakart 1600Mhz destekleseydi daha iyi olurdu ama çok daha rahatlardı bilgisayar.
  • Sülaymancık
    Bu mesaja eklenen görseller:

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • internette dolaşıyordum öyle aklıma geldi piyasada sıfır 1020 var mıdır acaba
  • haşlanmışyumurta kullanıcısına yanıt
    Zor en azından uygun fiyata bulman zor.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 22 Şubat 2016; 18:24:53 >
    Almayı düşünüyorsan 2. el verelim kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bulundugum ildeki bir turkcell bayinde beyaz sifir 1020 var fiyat 2000 tl ama o fiyattan alan olurmu bilinmez
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.