Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abex

arkadaşlar allah bu nokianın belasını versin, an itibarı ile fab. ayarlarına döneyim dedim, çarklar döndü sonunda üzgün surat ifadesi, 1-2 saaatir sürekli tekrarlıyor, lanet olsun....

birkaç format yöntemi var hard format deneyin bide...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScORphY

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

quote:

Orijinalden alinti: tolyo

quote:

Orijinalden alinti: tayfn1907

quote:

Orijinalden alinti: ScORphY

quote:

quote:

Uyumlu baska bir telefon yok maalesef ama sim kartin etkili oldugunu okumustum sarj olayina.

Sim kart etkili ama benim tespitim sim kartin eskiligi yeniliginden ziyade yipranmasindan kaynakli sikintiyi gösteriyor. Vodafonedan aldigim 4G uyumlu yeni sim karti Z1 de kullanirken bekleme modunda sabahtan aksama kadar yüzde 1 bilemedin 2 yiyordu ama ne zaman 1020 ye takip geri Z1 e taktim sabahtan aksama bekleme modunda yüzde 25-30 yemeye basladi. Sonra baktim Z1 de bir sorun yok tekrar yeni sim kart aldim Z1 e taktim normale döndü.
    Simdi kamera gripi alinca dayanamadim tekrar 1020 ye taktim sim karti yine ayni sekilde 3G açikken bekleme modunda çok sarj yiyor.

bende de gece beklemede bile %30-40 yiyor, bir günü çikarmiyor yanimda powerbank tasiyorum genelde...!

Cihaz 3G'de ise normal bende'de olmustu bu sekilde suan sürekli 2G'de duruyor W10 çikana kadar devam ondan sonra ne olur bilmiyorum

Valla WP ile ne kadar alakali bilmem ama 1020 sim karta fena zarar veriyo ve bekleme modunda olmasi gerekenden çok daha fazla sarj harciyor cihaz.

hocam yeni bir simle denedin mi ona göre yeni sim alayım bende..!

2 tane sim değiştirdim şu an 3. yü kullanıyorum tabi 1020 de değil Sony Z1 de kullanıyorum.

z5 gider bu telefondan sonra z1 nedir hocam bende z5 compact bakıyorum memnun musun telefondan
    hafta sonu 930la kafa kafaya takaslayacam yada 750ye satıp z5 compact alıcam
    telefondan memnunum ama daha güncel bir telefona geçmem lazım
    yoksa bundan önce kullandığım 808 bile bana yetiyordu...! =)

Z1 i küçümseme kardeş hala canavar gibi. Ben iki hattım olduğu için 2 telefon kullanıyorum 2. telefonum Z1. 1020 yedekte duruyor. Ana telefonum LG V10.

Sim kart çizilmesinin etkisini Z1 de çok bariz hissettim ben ama sen 1020 de ne kadar hissedersin bilemem çünkü WP de 3G de çok şarj yeme sıkıntısı var zaten!
    Ama bence bi dene yeni sim kart 15 lira çok bişey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abex

arkadaşlar allah bu nokianın belasını versin, an itibarı ile fab. ayarlarına döneyim dedim, çarklar döndü sonunda üzgün surat ifadesi, 1-2 saaatir sürekli tekrarlıyor, lanet olsun....

birkaç format yöntemi var hard format deneyin bide...!

denedim yok olmuyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Uyumlu baska bir telefon yok maalesef ama sim kartin etkili oldugunu okumustum sarj olayina.

Sim kart etkili ama benim tespitim sim kartin eskiligi yeniliginden ziyade yipranmasindan kaynakli sikintiyi gösteriyor. Vodafonedan aldigim 4G uyumlu yeni sim karti Z1 de kullanirken bekleme modunda sabahtan aksama kadar yüzde 1 bilemedin 2 yiyordu ama ne zaman 1020 ye takip geri Z1 e taktim sabahtan aksama bekleme modunda yüzde 25-30 yemeye basladi. Sonra baktim Z1 de bir sorun yok tekrar yeni sim kart aldim Z1 e taktim normale döndü.
    Simdi kamera gripi alinca dayanamadim tekrar 1020 ye taktim sim karti yine ayni sekilde 3G açikken bekleme modunda çok sarj yiyor.

bende de gece beklemede bile %30-40 yiyor, bir günü çikarmiyor yanimda powerbank tasiyorum genelde...!

Cihaz 3G'de ise normal bende'de olmustu bu sekilde suan sürekli 2G'de duruyor W10 çikana kadar devam ondan sonra ne olur bilmiyorum

Valla WP ile ne kadar alakali bilmem ama 1020 sim karta fena zarar veriyo ve bekleme modunda olmasi gerekenden çok daha fazla sarj harciyor cihaz.

2 tane sim değiştirdim şu an 3. yü kullanıyorum tabi 1020 de değil Sony Z1 de kullanıyorum.

z5 gider bu telefondan sonra z1 nedir hocam bende z5 compact bakıyorum memnun musun telefondan

Z1 i küçümseme kardeş hala canavar gibi. Ben iki hattım olduğu için 2 telefon kullanıyorum 2. telefonum Z1. 1020 yedekte duruyor. Ana telefonum LG V10.

Sim kart çizilmesinin etkisini Z1 de çok bariz hissettim ben ama sen 1020 de ne kadar hissedersin bilemem çünkü WP de 3G de çok şarj yeme sıkıntısı var zaten!

Yedek telefon için L1020 yerine 808 alsaydın keşke daha iyi olurdu bence elinde V10 gibi bir telefon var zaten.

• abex A kullanıcısına yanıt
    Sırasıyla Volume + , Volume -, Power, Volume -, tekrar Volume + , Volume -, Power, Volume - Nokia yazısı çıkması gerekiyor ve format başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Sırasıyla Volume + , Volume -, Power, Volume -, tekrar Volume + , Volume -, Power, Volume - Nokia yazısı çıkması gerekiyor ve format başlıyor.

format sonunda üzgün surat çıkıyor servise götürecem son çare
  • abex A kullanıcısına yanıt
    Bellek hasar görmüş olabilir, telefonun garantisi var mı?
  • Fotoğraf çekmeyi seven satmasın bu telefonu, uygulama hevesine sattım 3 android değiştirdim hala tamin etmiyor fotoğraflar.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
    şunuda bırakayım şuraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

Fotoğraf çekmeyi seven satmasın bu telefonu, uygulama hevesine sattım 3 android değiştirdim hala tamin etmiyor fotoğraflar.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
    şunuda bırakayım şuraya

930-950 flnda mı kesmez...! =)

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yedek telefon için L1020 yerine 808 alsaydın keşke daha iyi olurdu bence elinde V10 gibi bir telefon var zaten.

Yok kardeş 1020 2. telefondu normalde V10 sonradan hediye geldi otomatikman 1020 yedek durumuna düştü. Aslında 1020 yi 2. telefon olarak kullanmak istiyorum ama yukarda yazdığım sıkıntı ve diğer olumsuzluklar yüzünden Z1 i tercih ediyorum.

Bu arada V10 demişken, V10 kamera olarak 1020 yi hiç aratmıyor hatta 1020 ile beraber kullandığım günlerde ufak kıyaslamalar yapmıştım V10 daha başarılı ydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• g4le aynı kamera sanırım g4 kamera konusunda çok çok aşırı başarılı, belki bazı konularda avantajlıdır 1020, v10da iyidir, ben lumia 950yi merak ediyorum...!
  • Bazen Ms'nin ilgisizliği yüzünden bende soğuyorum bu sistemden değiştiresim geliyor ama senin yazdığın gibi mesajları görünce vazgeçiyorum işime yaramayacak şeyler için değiştirilmez özellikle kamera konusunda zaten hepsi aratır

@tolyo: O kadar olsun artık kaç sene var arada illaki bazı konularda daha iyi olacaktır ama genel olarak bu işleri çok iyi bilen birisi karşılaştırma yaparsa sonuç olarak L1020'nin daha iyi sonuç vereceğine eminim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Bellek hasar görmüş olabilir, telefonun garantisi var mı?

yok servise verdim cevap bekliyorum
  • Telefonunuz ne oldu
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    hala bekliyorum

hafta basinda microsoftu aradm noldu bizim cihaz diye oneride bulundular onerdikleri cihaz 1020 ye karsilik 640xl
    bende dedim bu cihazi kabul etmem mumkun degil dedim ozellik olarak dusuk haklisiniz dedi ama stoklarimizda baska cihaz yok dedi bir dahaki hafta basi tekrar ararsaniz
    stok yenilendiinden baska cihaz olabilir dedi de ben pek sanmiyorum 2 aydan fazladir bekliyorum bi degisiklik olmadi simdimi olcak

bi umut bekliyorum iste hocam zaten bu degisim konusunda cok sikayet var microsoft sahip cikmiyor musterisine ustune bide urununu degerinden dusuk model teklifler yapiyor
    yasal olarak ust model vermesi gerekirken dusuk model tklif yapiyo sacma sapan isler ya
  • sizde ne var ne yok nasil gidiyo gorusmeyeli

sizin 1020 ler duruyomu

sayfaya pek bakmiyorum artik malum cihazda yok moralim bozuluyo resimleri gorunce ozluyorum 1020 yi
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Ne olsun hocam pek fotoğraf çekmeye fırsat bulamıyorum bu aralar kullanıyorum normal bir şekilde
  • ne guzel valla iyi bakin cihaziniza

microsoft surunduruyo adami hala bekliyorum degisim cihazi gelcek diye
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Kullanıyoruz bakalım W10 gelecek gibi durmuyor pek :) Ms'de iyi değil bu konularda belli oluyor
  • bi yandan oda var adamlar yalan soylemekte 1 numara 1 senedir geliyo w10

ben bukadar magdur olucagimi dusunmemistim yapabilecegim biside yok mecburen bekliyorum bukadar bekledim baska yolada sapmak istemiyorum
    elbet gelicek cihaz iste ne zaman belirsiz
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.