Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • w10 ne zaman geliyor stabil sürümü bilen duyan gören varmı?
  • garuda kullanıcısına yanıt
    Ekim de
  • Benim 1020 yi servise gönderdim. Bira zkuruntu yaptım gibi gelmişti ses kısık geliyo arşıya kısık gidiyo diye ama tamire alınmış.Mekanik tamir diye not düşmüşler. Yedek parça bekleniyormuş, hayırlısı bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

Benim 1020 yi servise gönderdim. Bira zkuruntu yaptım gibi gelmişti ses kısık geliyo arşıya kısık gidiyo diye ama tamire alınmış.Mekanik tamir diye not düşmüşler. Yedek parça bekleniyormuş, hayırlısı bakalım :)

nereye verdin hocam garantiye telefonu? dora garantilimi telefon? benim telefon dora garantili nere bakıyor acaba garantisine bilen varmı?
  • garuda kullanıcısına yanıt
    Teleservise gönderdim direk

• Teşekkürler, bir sorunumuz yokta olursa telefonu nereye göndereceğimizi bilelim :)
  • bi iki resimde bende garantili w10 yüklü stabil calışıyor isteyen olursa satabilirim siyah renk temiz
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

Benim 1020 yi servise gönderdim. Bira zkuruntu yaptım gibi gelmişti ses kısık geliyo arşıya kısık gidiyo diye ama tamire alınmış.Mekanik tamir diye not düşmüşler. Yedek parça bekleniyormuş, hayırlısı bakalım :)

bende de benzer sorun var sesim karşıya az gidiyor ve ahizeden ses az geliyor. Bende göndermeyi düşünüyorum :) Telefonunuzun durumu hakkında burada bilgi paylaşımı yaparsanız çok memnun olurum.
  • Elimde 1 tane nokia lumia 1020 var uygun fiyata verecegim cihaz sıfır kutusunda garantilidir
  • Ön kayıt alındı 28.08.2015 09:54
    Kargoya verildi 04.09.2015 11:10
    Kargo giriş yapıldı (Ankara) 04.09.2015 11:10
    Kayıt alındı TELESERVICE 04.09.2015 16:30
    Üst seviyeye transfer edilmiştir TELESERVICE 07.09.2015 17:09
    Cihaz tamire alındı TELESERVICE 10.09.2015 12:54
    Yedek parça bekliyor TELESERVICE 10.09.2015 12:55

şuanki durumu bu 10 gündür serviste cihaz, Gelişmeleride yazarım
  • 600 650 CİVARI SATACAK VARSA TEMİZ PM ATSIN
  • oknglr O kullanıcısına yanıt
    takipteyim bakalım ne yapacaklar. Ahize hoparlörü ile mikrofonu yeni revizyonlusu ile değiştirirler her halde. Yerine telefon veriyorlar mı peki ?
  • Arkadaşlar ben lumia 1020 alıcam da
    Daha önce de aldım ama ekranı sahteymiş ufacık darbeyle kırıldı
    Yeni alıcağım telin ekranı sahte olup olmadığını nasıl anlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kargo ile gönderdim. yedek telefonum vardı sormadım. sormak lazım aslında verilmesi gerekiyor. mesela şuan 11 gündür serviste ne zaman biter belli değil :) yedek telefon olmasaydı sıkıntı olurdu
  • Merhabalar,
    Uzun zamandır adam gibi fotoğraf çeken bir android cihaz olmadığı için Lumia 1020'mi tatillerde yanıma alıyordum. Lg g2'nin kamerası lumia 1020'den sonra çamur gibi gelmişti. Sonra kamerası iyi zannedip aldığım sony Xperia z3 plus da hem kamera, hem de grbel performans olarak tam bir rezaletti.
    Nihayetinde dün bir lg g4 aldım. Diyebilirim ki lumia 1020'yi aratmamaya en çok yaklaşan cihaz lg g4. Kamerası gerçekten çok iyi. Ancak lumia 1020'ye yaklaşamıyor, o ayrı :)

Demektir ki özel günlerde lumia 1020 yanımda gezmeye devam edecek. Ancak win10'u beklemek istemeyen, win8.1'i de beğenmeyen kullanıcılar g4'ü bi deneyebilirler. Yine de sadece kameraları karşılaşmayın, lumia hala ezer. ;)

• 1020 ye yaklaşan bir tane bile bile rakip hala göremedim ben :) bence rakip çıkarsa da microsoft kendine rakip çıkartır :) düşünün kaç yıl önce çıkmış cihaza daha yeni yeni ucundan yaklaşmaya başladılar. Taklitleri vs. çıkmaya başladı (Zenfone Zoom gibi) :)beni rahatsız eden 2 durumu var, ilki bataryası, keşke bataryalı bir kılıf yapsalardı kendi kılıfı hariç, ikincisi ahize ve mikrofon sesi tabi bu durum benim cihazıma özel bir durum da olabilir bilemiyorum. bu yüzden @oknglr takipteyim :)
  • Ahize sesini açmayı denediniz mi? Benim telefonun ahize ses ayarı 6. seviyede ve bazen ses o kadar kuvvetli geliyor ki, kısmak zorunda kalıyorum.
  • Samsung'un zoom serisi de çok başarısızdı, haklısınız. Dediğim gibi safi kamera konusunda lumia 1020 halen net lider ama g4 özel günler haricinde kamerayı özletmeyecek ilk cihazım oldu. O g2, z3 plus neydi öyle webcam gibi :)

Sadece, android alternatif arayanlara g4'ü tavsiye ederim. Lumia 1020'mi hala elden çıkarmayı düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Ahize sesini açmayı denediniz mi? Benim telefonun ahize ses ayarı 6. seviyede ve bazen ses o kadar kuvvetli geliyor ki, kısmak zorunda kalıyorum.

Demekki bizimkinde problem var. Servise gönderdik bakalım ne olacak sonuç
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.